Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam nic przeciwko wysokim wymagania jesli ida w parze z oprawa graficzna, moze w koncu jedna gra zaskoczy graficznie i zerwie majty :lol2:

 

Niech zrywa majty byle dało się to ograć na sensownych detalach i 60k/s bo rok czekania żeby grać w jakości XOX to trochę słabo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to faktycznie prawda co pokazała nvidia, to strach myśleć jakie wymagania będzie miało GTA 6 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy wielu tych zatwardzialych PCMR przejdzie na ciemna strone mocy i zasili szeregi konsolowcow :lol2:

 

Dlaczego od razu mają przechodzić na ciemną stronę?

Posiadam PC, PS4 PRO, XONE i Nintendo Switch :P Oczywiście, planuję też zakup PS5 ale wtedy pozbędę się PS4P i Xboxa.

Edytowane przez lis22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

In-game benchmark, no i nagle wszystko jasne :E

 

Będzie Benchmark wbudowany w grę :hmm: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest benchmark w grze tak jak w GTA V.

 

Niech zrywa majty byle dało się to ograć na sensownych detalach i 60k/s bo rok czekania żeby grać w jakości XOX to trochę słabo :P

W 60fps a to już robi sporą różnicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie Benchmark wbudowany w grę :hmm: ?

Możliwe, jeszcze nie potwierdzone, ale nvidia testy jak napisane robiła w grze w mocnej miejscówce. Wyjaśniłem kilkanaście postów wyżej #6241

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w Saint Denis będzie tak, jak w Aleksandrii czy w Atenach w AC ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Performance-intensive in-game benchmark. Jak dla mnie bardzo dobrze, że nie wszystko będzie można teraz odpalić, przynajmniej gra nie zestarzeje się tak szybko pod względem grafiki :)

 

Może te super duper wymagające ustawienia graficzne to są właśnie te dodatkowe bajery NVIDII z pakietu GameWorks

 

pP2RhEM.jpg

 

- PCSS

- HBAO+

- TXAA

- TurfEffects

- HairWorks

- Turbulence

- FleX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP, ale raczej na high to domyślnie nie były by włączone takie mocne bajery jak HW czy turf effects. To są raczej opcje v.high/ultra.

 

Jak testy nvidii były robione faktycznie w uber mocnej miejscówce jak np. Saint Denis gdzie naprawdę potrafi się dziać to może nie będzie tak źle bo reszta gry jest znacznie mniej wymagająca. Więc wcale bym się nie zdziwił, że w lesie czy górach dostaniemy 30-40% więcej fps niż w mieście.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę grać jak na konsoli w 30fpsach :E, z 4k nie zrezygnuję :lol2:

 

No ja też jak mam rezygnować z 4K oraz nowych smaczków graficznych i grać w gorszej jakości od tego co jest na XOX to już wole padzika + TV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to tego calego Saint Dennis to mogloby nie byc w tej grze, zaorac i postawic jakies wigwamy, te miasto psuje mi imersje :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymajcie się w bólami do jutra wink.gif

 

Wystarczy dodać na pałę parę efektów na postprocessingu by uwalić nieźle wydajność, także zluzować poślady wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymajcie się w bólami do jutra wink.gif

 

Wystarczy dodać na pałę parę efektów na postprocessingu by uwalić nieźle wydajność, także zluzować poślady wink.gif

 

Tu masz rację te dzisiejsze postprocesy potrafią bardzo mocno przygrzać GPU, a ja wiele z nich po prostu wyłączam lub daję na low.

 

No ja też jak mam rezygnować z 4K oraz nowych smaczków graficznych i grać w gorszej jakości od tego co jest na XOX to już wole padzika + TV

No i w 4k na pewno wyłączymy AA + postprocesy, samo to może dać 20-30% fps+

 

A nawet na ustawieniach high na pewno domyślnie jest ich nawalone + AA też

 

Może nie będzie tak źle.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to tego calego Saint Dennis to mogloby nie byc w tej grze, zaorac i postawic jakies wigwamy, te miasto psuje mi imersje :mad2:

 

Bzdury gadasz, miasto jest świetne, to taki Nowy Orlean, można sobie stać na ulicy i słuchać, jak grają jazz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo dowalić MSAAx8 jak to niektórzy robią :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdury gadasz, miasto jest świetne, to taki Nowy Orlean, można sobie stać na ulicy i słuchać, jak grają jazz :P

Miasto jest swietne, ale ja wolalbym pustynie z kaktusami, tumbleweedami, a nie miasto z jego cywilizacja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Wiesz, że to już jest praktycznie XX wiek?

Trochę nie rozumiem, dlaczego nie zrobili gry w czasach świetności Dzikiego Zachodu? Też brakuje mi tu rozległych przestrzeni, prerii, pustyni, itp.

Edytowane przez lis22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są pustynie. Miasto jest tylko jedno i bardzo dobrze, że jest. Fajny klimacik tam jest. A sama gra dzieję się już u schyłku dzikiego zachodu, więc jakby mogło zabraknąć miasta.

 

Grałeś w RDR 1? Jak nie to dowiesz się jak przejdziesz chociaż RDR 2 dla czego akcja gry dzieję się w takim a nie innym okresie.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GMG rozesłał maile i premiera rzekomo jutro o 13:00 czasu UTC (14:00 czasu polskiego), Rockstar dalej milczy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę grałem w jedynkę na PS3, ale sterowanie mnie dobijało, szczególnie strzelanie, pojedynki, itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miasto jest swietne, ale ja wolalbym pustynie z kaktusami, tumbleweedami, a nie miasto z jego cywilizacja :P

 

Pustynia z kaktusami też jest

 

Tu masz rację te dzisiejsze postprocesy potrafią bardzo mocno przygrzać GPU, a ja wiele z nich po prostu wyłączam lub daję na low.

 

 

No i w 4k na pewno wyłączymy AA + postprocesy, samo to może dać 20-30% fps+

 

A nawet na ustawieniach high na pewno domyślnie jest ich nawalone + AA też

 

Może nie będzie tak źle.

 

Napisz mi jutro na jakich detalach grasz w 4K, bo jak mam pół dnia bawić się i wertować ponad 40 ustawień graficznych to chyba zawojuje

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gralem niestety w jedynke, i ubolewam nad tym ze nie zrobili jej remastera :(

Edytowane przez ditmd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz mi jutro na jakich detalach grasz w 4K, bo jak mam pół dnia bawić się i wertować ponad 40 ustawień graficznych to chyba zawojuje

 

Mi to też pewnie sporo zajmie. Zresztą sam wstęp delektując się smaczkami to trochę trwa jego przejście, jakieś konkretniejsze testy będzie dopiero można zrobić jak się wejdzie do docelowej gry. No i na pewno sobie będę porównywał na początek przynajmniej tak na szybko detale PC do wersji konsolowej na ps4 cały czas zainstalowana. Jako, że grę już ograłem to nigdzie nie muszę się śpieszyć szykuję się przednia zabawa z ustawieniami i porównaniami.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo dowalić MSAAx8 jak to niektórzy robią :E

 

 

 

Przeciez tam moze byc tyle opcji zabijajcej wydajnosc ze głowa mala.Od trawy poprzez cienie wysokiej rozdziałki,zasieg rysowania ,MSAAx8,odbicia czy nawet jakies dynamiczne animacji konskiej grzywy .

Ta tabelka Nvidi :lol2: ,ah ...pieniadz,pieniadz,pieniadz.Co tam bez rtx nie mozesz nazwać sie graczem :lol2: .

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...