Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

No chyba nie. Jakby chcieli dolary to by wyszly stare RDR na PC juz dawno. Zawsze moga opoznic premiere wzgledem PCtow o rok, wtedy wilk syty i owca cala.

 

Pozatym nowy RDR jeszcze wiekszy nacisk polozy na multi, a wiadomo multi to brak piractwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Rockstar ma w dupie graczy pecetowych ? :/

 

Pewnie Sony i MS sypnęli $$$$ o wyłączność na konsole. Rock$star zrobi to co zrobiło w przypadku GTAV. Najpierw wydoi miliony z graczy konsolowych a po 2 latach podkręci hypa na lepszą wersję PC z dodatkami i po raz kolejny sprzeda kilka milionów sztuk. Ewentualnie RDR2 nie pojawi się w ogóle na Peceta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

(...) po 2 latach podkręci hypa na lepszą wersję PC z dodatkami i po raz kolejny sprzeda kilka milionów sztuk. Ewentualnie RDR2 nie pojawi się w ogóle na Peceta.

 

Wypowiedź z serii... :D Albo będzie świeciło słońce albo będzie padał deszcz :D

 

Trailer jak w rosyjskiej TV, ptaszki śpiewają, woda w strumyku płynie... :D

 

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać szykuje się kolejna krowa do dojenia kasy na wzór GTA 5. Zrobią duży świat z jakimś tam singlem, a chcesz więcej to idź do RD Online z toną mikrotransakcji na lata :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie. Jakby chcieli dolary to by wyszly stare RDR na PC juz dawno. Zawsze moga opoznic premiere wzgledem PCtow o rok, wtedy wilk syty i owca cala.

 

Pozatym nowy RDR jeszcze wiekszy nacisk polozy na multi, a wiadomo multi to brak piractwa.

Podobno przeniesienie RDR z starych konsol jest dość trudne. Już Ty się nie martw, że oni by się nie połasili na wersję odświeżoną.

A z RDR2 nie wiadomo. Nie wiadomo jak z wersjami na mocniejsze odpowiedniki konsol.

Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O w pe**s :o

 

0:20 nie na konsolach, ale na PC to bedzie ogień, BF1 ma konkurencje

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak zarobili 3 razy na jednej grze, za każdym razem bardziej nakręcając hype (chyba tylko oni byli do czegoś takiego zdolni) teraz możliwe, że to powtórzą. Konsole, rok-półtora później PC, podkręcone z jakimś bajerem. Starego RDR na PC nie wydali bo nie mieli tego pewnie w ogóle w planach i potem cieżko było robić specjalnie port na PC, który miałby ręce i nogi. V już prawdopodobnie leciała od początku z takim a nie innym zamysłem, więc całkiem możliwe, że i wy pecetowcy kiedyś tam RDR2 dostaniecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieopłacalne jest dla Rockstara odpuszczać PC-ty, kiedy architektura konsol zbliżona jest do blaszaków. Ale tak samo nieopłacalne jest wypuszczanie gry równolegle do edycji na XONE i PS4. Więc poczekamy pewnie jakiś rok na wersję komputerową.

Edytowane przez enzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to jest z gry to nie wygląda to na wersję X1/PS4, oj chyba dokładna kopia polityki sprzedaży GTA5. Fanem dzikiego zachodu nie jestem, ale R sprzeda mi to i pewnie znowu w chorej cenie :cool:

Edytowane przez 3nder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, czy jak ktoś nie stawia 60fps na pierwszym miejscu to przestaje być entuzjastą? :) Patrząc na statystykę steam to nie widzę tego pędu na ilość klatek, a na tą chwilę steam to już 200mln aktywnych kont, więc daje dobry obraz sytuacji. Jak to mówią; wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, akurat miałem PS3 i osobiście U2 nie oczarował mnie, a na dodatek przez spam wrogów nie ukończyłem gry, aby nie było, że jestem zły to w ogóle nie mam SC, bo też mi nie podchodzi mimo, że lubię rts :)

 

OT do 20, bo dopiero po trailerze będzie o czym gadać.

 

 

Przecież nie da się tego oferować, dobra grafika w SB z 4k da dropy w 30 jak i w 60. Nie chcę cię rozczarować, ale chyba już znasz dobrze rynek gier. Ostatnio to każdy z 60fps robi sobie hasło reklamowe i np. w BF1 masz 60fps na PS4 ;)

Ale się uczepiłeś tego entuzjasty :Up_to_s: Wiesz dobrze o co mi chodziło w miarę dokładnie to wyjaśniłem ;)

 

Rozczarować mnie nie rozczarujesz, bo jest tak jak mówisz, napalony też nie jestem (ostatnia konsola jaką miałem u siebie to PS1) chodzi mi tylko o to, że jest to realne pod koniec 2017 roku, a czy będzie sztywno bez droopów to już inna historia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można tak gadać, a R wyda RDR2 na Scorpio oraz PC i wszyscy pobiegną do sklepu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o czym chcesz teraz gadać, czerwonej tapecie? :E Spokojnie o 20 ma być trailer i będzie można wtedy już konkretnie odnieść się do gry, a właściwie do do materiałów marketingowych ;)

Eee.chyba nie zrozumiales mojego posta. Wlasnie o tym pisalem, ze CALY temat jest bezsensu bo jest to lanie wody na temat gry ktorej nie ma na PC i nie zanosi sie by na niego trafila i po prostu nie ma o czym w nim dyskutowac. Mozna jedynie przypuszczac i snuc rozne dziwne wywody.

 

Pisze ten komentarz drugi raz, poniewaz moderacja mi go usunela prawdopodobnie za niepochlebna opinie co do nieudolnosci moderatorow na tym forum. Nie wiedzialem, ze niepochlebne opinie co do moderacji sa surowo zabronione i jedynie pochwaly mozna swobodnie umieszczac. Jest cenzura to trudno ale wypadaloby by moderator nie kasowal calego posta i walil ostrzezenia a przynajmniej napisal gdzie popelnilem ta zbrodnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu będzie rok biadolenia nad JEDNĄ grą - mistrzowie marketingu.

Co poradzisz, o ile sam się zazwyczaj nie napalam na gry szczególnie te od znanych krętaczy (Ubi, EA), to Rockstar jeszcze złej gry nie wypuścił, a ostatnio Westworld znowu wciągnął mnie w klimaty dzikiego zachodu :cool:

Edytowane przez Ford

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee.chyba nie zrozumiales mojego posta. Wlasnie o tym pisalem, ze CALY temat jest bezsensu bo jest to lanie wody na temat gry ktorej nie ma na PC i nie zanosi sie by na niego trafila i po prostu nie ma o czym w nim dyskutowac. Mozna jedynie przypuszczac i snuc rozne dziwne wywody.

 

Pisze ten komentarz drugi raz, poniewaz moderacja mi go usunela prawdopodobnie za niepochlebna opinie co do nieudolnosci moderatorow na tym forum. Nie wiedzialem, ze niepochlebne opinie co do moderacji sa surowo zabronione i jedynie pochwaly mozna swobodnie umieszczac. Jest cenzura to trudno ale wypadaloby by moderator nie kasowal calego posta i walil ostrzezenia a przynajmniej napisal gdzie popelnilem ta zbrodnie ;)

Tutaj masz drugi temat, jeśli to taki problem http://forum.pclab.pl/topic/1173019-Red-Dead-Redemption-2/page__hl__Red%20Dead%20Redemption%20

Ale jak już jesteśmy przy temacie moderacji, to zgadzam się i nawet miałem zamiar poruszyć temat osobno, bo przynajmniej w dziale GRY od ponad roku, coś się cofnęło :hmm:

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu będzie rok biadolenia nad JEDNĄ grą - mistrzowie marketingu.

Rok biadolenia o wersję X1/PS4, później będzie rok stękania dla następnych platform z większym ruchem bizonów :E

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=zsvp5PeTz8U

 

Eee.chyba nie zrozumiales mojego posta. Wlasnie o tym pisalem, ze CALY temat jest bezsensu bo jest to lanie wody na temat gry ktorej nie ma na PC i nie zanosi sie by na niego trafila i po prostu nie ma o czym w nim dyskutowac. Mozna jedynie przypuszczac i snuc rozne dziwne wywody.

To wtedy kupię PS4 używkę za 600zł i ogram RDR2 z BB ;) Ale nie ma co liczyć na to, że R nie zgarnie następnych milionów owieczek do golenia w cenach kilkudziesięciu gabenów.

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rockstar nawiązuje współpracę z Sony https://blog.eu.playstation.com/2016/10/20/red-dead-redemption-2-playstation-and-rockstar-games-announce-partnership/

 

Kolejna firma dała się oczarować sprzedaży PlayStation 4. Po Activision padło na Rockstara, która nawiązuje partnerstwo z Sony. Efekty tej współpracy zobaczymy w Red Dead Redemption 2.

Gdy twoja konsola sprzedaje się tak dobrze, jak PlayStation 4, to pewnie nietrudno przekonać takie firmy, jak Activision czy Rockstar Games, że warto skorzystać z popularności twojego urządzenia.

 

Jak wiecie, w przypadku Activision PlayStation 4 jest na uprzywilejowanej pozycji w takich grach jak Destiny czy seria Call of Duty, a teraz tak samo będzie z Red Dead Redemption 2. Sony poinformowało bowiem o nawiązaniu partnerstwa ze studiem Rockstar. O szczegółach tej umowy dowiemy się zapewne bliżej premiery sequela, natomiast już teraz wiemy, iż posiadacze PS4 jako pierwsi otrzymają dostęp do wybranej zawartości online w RDR2.

 

Japoński koncern poinformował też, iż poniższy, debiutancki zwiastun gry nagrano właśnie na PlayStation 4.

Gamezilla

 

I najważniejsze pierwsze Red Dead Redemption trafi do PS Now czyli będzie można zagrać na PC :E Problem w tym, że u nas to PS Now nie prędko będzie działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się przez VPN? Miałem się zainteresować ale jakoś zapomniałem. :E

 

A partnerstwo zapewne zakończy się właśnie na jakiejś bieda-zawartości dodatkowej czyli kompletnie nic godnego uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast kupowac kolejne karty graficzne kupicie PS4 albo podpiszecie petycje wybór należy do pecetowców :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast kupowac kolejne karty graficzne kupicie PS4 albo podpiszecie petycje wybór należy do pecetowców :D

konsola nawet tansza niz dobra karta graficzna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się przez VPN? Miałem się zainteresować ale jakoś zapomniałem. :E

 

 

A to ma w ogóle normalny bitrate?

 

konsola nawet tansza niz dobra karta graficzna :P

Spokojnie, R samo przyjdzie z hasłami edytor video, 60fps itd ;)

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ma w ogóle normalny bitrate?

Słyszałem opinie, że "przyzwoity" - cokolwiek by to nie oznaczało.

Chętnie bym sprawdził ale nie chce mi się kombinować żeby później okazało się, że się nie da. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się przez VPN? Miałem się zainteresować ale jakoś zapomniałem. :E

 

A partnerstwo zapewne zakończy się właśnie na jakiejś bieda-zawartości dodatkowej czyli kompletnie nic godnego uwagi.

Nie mam pojęcia, nie interesowałem się tym całym PS Now zbytnio, wiem tylko, że jest i na jakiej zasadzie działa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...