Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Akozz

Titanfall 2

Rekomendowane odpowiedzi

i8N2JST.jpg

 

Developer: Respawn Entertainment

 

Wydawca: Electronic Arts

 

Platformy: PC, PLAYSTATION 4, XBOX ONE

 

Data Premiery: 28.10.2016

 

http://www.youtube.com/watch?v=V24ONWLpVmY

 

http://www.youtube.com/watch?v=VqeMjHmL9eg

 

 

Dziwie się że jeszcze nie ma oficjalnego posta. Mam nadzieję ze T2 odniesie sukces na jaki mogła zdobyć się jedynka gdyby nie kilka braków. Tym razem dostaniemy kampanię dla pojedynczego gracza która może okazać się dosyć ciekawa. A przynajmniej tak może wynikać z dotychczas zaprezentowanych materiałów. Liczę tez na to że tryb sieciowy zostanie dopracowany.

 

Czy ktoś może wie czy wersja PL dostępna na naszym rynku będzie miała opcję zmiany języka na angielski. Pytam bo EA jest znane z tego że bardzo utrudnia życie w w tej kwestii.... Jeżeli kupując wersję PL mam być skazany na wybór między PL albo RUS to chyba pokuszę się o import....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwie się że jeszcze nie ma oficjalnego posta.

Bo nikt na to nie czeka. Bardzo mała popularność jedynki na pecetach + BF1 na tapecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również czekam, BF1 może jak będzie za pół ceny zakupię, u mnie numer 1 to właśnie Titanfall 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w bete Battlefielda 1 i bardzo mi się podobała. Ale samego Battlefielda mam przesyt. A kupować go w pełnej cenie na premierę dla samego singla to trochę szkoda.

 

Za to za Titanfall 1 zabrałem się dosyć późno jak już społeczność się wykruszyła więc mam niedosyt multi w tym stylu. Plus T1 aż się prosił o kampanię i T2 to właśnie nadrobi.

Liczę że Titanfall 2 nadrobi wszystkie braki jakie miała jedynka i powstanie z tego coś dobrego. Na pewno jest spory potencjał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza recenzja bardzo dobra. Zastanawiałem się jeszcze czy kupić na premierę ale wydaje się że wszystkie niedociągnięcia z jedynki zostały poprawione.

Dialogi i fabuła ponoć przeciętne ale to raczej do przełknięcia w FPSie. Zastanawia mnie jeszcze kwestia optymalizacji no i wersji językowej. Może skoro w Battlefieldzie 1 da się zmienić to tutaj też :hmm:

9/10

 

http://www.youtube.com/watch?v=n6hWXv78nMA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie! Ponoć ma być tylko i wyłącznie polski dubbing, czy jeżeli kupię bezpośrednio przez origin to będę miał pełną angielską wersję ? Czy ktoś się orientuje ? Nie wyobrażam sobie gry z polskim dubbingiem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Titanfall 2 tylko po polsku....

 

Pozwolę sobie zacytować bo to jedyne źródło jakie znalazłem. No niestety brzmi to fatalnie...

Chyba jednak nie kupię. Jeżeli już to tylko na amazonie.uk czy gdzieś z importu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Titanfall 2 tylko po polsku....

 

Pozwolę sobie zacytować bo to jedyne źródło jakie znalazłem. No niestety brzmi to fatalnie...

Chyba jednak nie kupię. Jeżeli już to tylko na amazonie.uk czy gdzieś z importu...

 

 

https://www.g2a.com/titanfall-2-origin-cd-key-preorder-global.html?adid=Preorder_Titanfall_2&id=100&utm_source=FB&utm_medium=ADS&utm_campaign=FB_Preorder_Titanfall_2

 

wersja global ma PL napisy, wydaje mi sie ze jednak powinna byc mozliwosc zagrania z polskimi napisami, tak jak w battlefield 1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo dobra, kampania solidna, MP fantastyczny głównie ze względu na szybkość gry. Graficznie jest bardzo dobrze, poza teksturami które są niskiej jakości. Niestety gra ma tylko polski i rosyjski język jeśli kupisz przez Origin więc uważajcie na to. Niestety w grze jest dodany tylko general_poish.mstr więc za nim ktoś nie wrzuci na dropboxa pliku z eng to nie ma wersji angielskiej. Dla mnie gra jest o wiele lepsza od BF1 i to w SP i w MP. Szkoda że ludzie kierują się głównie marką. Ja osobiście polecam i to bardzo. Co do kampanii to nie wiem ile trwa u mnie mija już 7 godzina.

 

YsQ8px.jpg

 

vaciYI.jpg

 

ebvZS7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo dobra, kampania solidna, MP fantastyczny głównie ze względu na szybkość gry. Graficznie jest bardzo dobrze, poza teksturami które są niskiej jakości. Niestety gra ma tylko polski i rosyjski język jeśli kupisz przez Origin więc uważajcie na to. Niestety w grze jest dodany tylko general_poish.mstr więc za nim ktoś nie wrzuci na dropboxa pliku z eng to nie ma wersji angielskiej. Dla mnie gra jest o wiele lepsza od BF1 i to w SP i w MP. Szkoda że ludzie kierują się głównie marką. Ja osobiście polecam i to bardzo. Co do kampanii to nie wiem ile trwa u mnie mija już 7 godzina.

 

Hej, naprawdę nie ma opcji angielskiego dubbingu i polskich napisów ? To chyba jakiś ponury żart, jedynka miała przecież taką opcję...

 

Czy wiesz może gdzie w takim razie zakupić grę aby byly polskie napisy i angielskie glosy, jakies zagraniczne sklepy ?

 

Czy jedyna opcja jaka jest to po prostu czekać na plik angielskiego dubbingu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak tam optymalizacja i wydajność ? Chociaż info o wydajności na 2 tytanach chyba mało mi powie :E

 

A wersja angielska to pewnie amazon jak pudełko albo np. G2A jak sam kod w wersji global.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak tam optymalizacja i wydajność ? Chociaż info o wydajności na 2 tytanach chyba mało mi powie :E

 

A wersja angielska to pewnie amazon jak pudełko albo np. G2A jak sam kod w wersji global.

 

tak, pytanie tylko czy aby na pewno wersja global ma napisy polskie, troche boje sie ryzykować :/

 

I czy jezeli przypisze kod powiedzmy z zagranicy do polskiego konta origin, czy automatycznie nie zacznie mi sciagac wersji dubbingowej ech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem zagraniczny klucz global, niestety po przypisaniu do konta origin - zostaje tylko dubbing, także nie warto kupować :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem zagraniczny klucz global, niestety po przypisaniu do konta origin - zostaje tylko dubbing, także nie warto kupować :/

 

Ale jaki ten dubbing ? PL ? ANG ?

Mnie napisy PL nie są potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki ten dubbing ? PL ? ANG ?

Mnie napisy PL nie są potrzebne.

 

 

Dubbing jest tylko i wyłącznie polski - nieważne czy zakupiłem klucz z polski z origin czy kupiłem wersję global z zagranicy :)

 

Nie ma wersji angielskiej - nie ruszam więc kampanii do momentu aż nie dowiem się jakiegoś rozwiązania skąd te angielskie głosy pobrać :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie ale wydaję mi się że tryb sieciowy w tej grze zdechnie już za kilka miesięcy :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dubbing jest tylko i wyłącznie polski - nieważne czy zakupiłem klucz z polski z origin czy kupiłem wersję global z zagranicy :)

 

Nie ma wersji angielskiej - nie ruszam więc kampanii do momentu aż nie dowiem się jakiegoś rozwiązania skąd te angielskie głosy pobrać :/

No co Ty. Kupiłeś wersję global i masz polski dubbing :o:E

To są jakieś jaja. Jesteś pewien że to global ? gdzie kupowałeś ?

 

- EDIT -

 

Rozmawiałem właśnie przez telefon z bardzo miłym Panem ze EA/Origin przez telefon. Udzielił mi informacji że jeżeli kupimy klucz do gry lub fizycznie grę z obcego kraju. To języki jakie będziemy mieć do wybrania będą uzależnione od tego z jakiego kraju kupiliśmy. Jak by popatrzeć na politykę cenową to w sumie ma to sens. Więc jeżeli kupimy klucz angielski to w grze powinien być język angielski.

 

Więc wnioskuję że albo może klucz który kupiłeś nie był jednak wersją global. Różnie to bywa z kluczami z sieci. Albo ten Pan się pomylił... ale to jest mało prawdopodobne bo byłby to wyjątek od polityki EA. Zawsze jak kupowało się klucz global to był angielski.

Gdzie kupiłeś ten klucz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego EA blokuje Polakom dostęp do wersji językowych, a w innych krajach mogą wybierać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co Ty ! Kupiłeś wersję global i masz polski dubbing :o:E

To są jakieś jaja. Jesteś pewien że to global ? gdzie kupowałeś ?

 

Jeżeli tak jest to EA już całkiem na głowę upadło... Kurde dobrze że się wstrzymałem bo już miałem na amazonie zamówić. Ale bym się wk.....

 

Kinguin.net - wersja global :)

 

Obawiam sie ze trzeba chyba by przy VPN cos kombinowac zeby moze Origin pomyslal ze jestesmy z panstwa anglojęzycznego.

 

W opcjach w originie byla nawet opcja - zmien jezyk gry w grze titanfall 2 - zmienilem na angielski, weryfikowalo godzine, potem "trwa naprawianie plikow" myslalem ze moze cos pomoze, ale niestety lipa - dalej dubbing polski.

 

edit : kupiłem tu, wydałem 250 PLN - specjalnie zapłaciłem tyle, bo bardzo mi zależało na języku angielskim :(

 

https://www.kinguin.net/pl/category/30275/titanfall-2-origin-cd-key/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kinguin.net - wersja global :)

 

Obawiam sie ze trzeba chyba by przy VPN cos kombinowac zeby moze Origin pomyslal ze jestesmy z panstwa anglojęzycznego.

 

W opcjach w originie byla nawet opcja - zmien jezyk gry w grze titanfall 2 - zmienilem na angielski, weryfikowalo godzine, potem "trwa naprawianie plikow" myslalem ze moze cos pomoze, ale niestety lipa - dalej dubbing polski.

 

edit : kupiłem tu, wydałem 250 PLN - specjalnie zapłaciłem tyle, bo bardzo mi zależało na języku angielskim :(

 

https://www.kinguin.net/pl/category/30275/titanfall-2-origin-cd-key/

 

Hmmmm dziwne.

Ja tak jak pisałem dostałem informację że język w grze nie jest zależny od tego z jakiego kraju Ty jesteś ale z jakiego "kraju" pochodzi sam klucz.

Na twoim miejscu reklamował bym klucz na kinguinie i skontaktował się z EA. Bo coś jest nie tak. Kupowałem w zagranicznych sklepach klucze czy pudełkowe gry i zawsze miałem wtedy angielski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm dziwne.

Ja tak jak pisałem dostałem informację że język w grze nie jest zależny od tego z jakiego kraju Ty jesteś ale z jakiego "kraju" pochodzi sam klucz.

Na twoim miejscu reklamował bym klucz na kinguinie i skontaktował się z EA. Bo coś jest nie tak. Kupowałem w zagranicznych sklepach klucze czy pudełkowe gry i zawsze miałem wtedy angielski.

 

 

Jest to bardzo dziwne, bo moj kolega kupil rowniez klucz z zagranicy na G2A.COM i niestety również po aktywacji na originie jest do dyspozycji tylko i wyłącznie dubbing polski :/]

 

Przy opcji wlasciwosci gry w Origin, zmieniam na jezyk angielski, gra jest weryfikowana przez jakies 20 min, potem dociaga mi plik 500 mb, a jezyk w grze dalej jest tylko i wyłącznie polski :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to to już jest mega dziwne. Zdecydowanie nie powinno tak być. Myślę że trzeba to zgłosić EA. Może jakiś błąd ?

 

-edit-

 

Ty i Twój kolega powinni zgłosić to do EA. A dwa powinniście reklamować klucze w sklepach w których dokonaliście zakupu. Bo ewidentnie nie są one zgodne z tym co zamawialiście.

Sam jestem bardzo ciekawy jak to się rozwinie bo tez bym chciał kupić T2 ale jak słyszę jakość dubbingu PL to mi się odechciewa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...