Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Asperios

PC za ok 2000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak w tytule chciałbym żebyście mi zaproponowali jakiegoś pc za ok 2 tysiące (ok znaczy że mogę dopłacić z 2 stówki więcej jeżeli zmieni to jakoś drastycznie moc). Co do wymagań, bo takowe istnieją ;), to zależy mi by karta była nvidi i prosiłbym także o podanie wersji z dyskiem ssd i bez. Komp będzie przeznaczony do gier, a gierki w które zamierzam grać nie są zbyt wymagające - Dark Souls 3, Overwatch, Killing floor 2, wow. Jeśli to istotne to monitor ma 22 cale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I może jeszcze frytki do tego?

 

Proponuję lekturę kilku tematów w tym dziale. Na samej pierwszej stronie znajdziesz kilka podobnych tematów (za podobą kwotę). Różnią się tym, że tam przeważnie ktoś włożył jakiś własny wkład w temat i wstępnie poszukał czegoś sam, dowiedział się co i dlaczego (chociaż pobieżnie). Ty nie zrobiłeś sam nic i do tego piszesz jak klient o ofertę (w różnych wariantach!) żeby Ci ją podać na tacy. Niestety to jest forum i tu raczej ludzie doradzają za darmo z własnej woli w wolnym czasie (może poza tymi którzy dostają benefity od sklepów za klikanie w ich reflinki :E) więc mile widziane jest podejście z trochę większym własnym zaangażowaniem w rozwiązywanie swojego własnego problemu.

 

Jako gratisową poradę mogę Ci powiedzieć, że rozmiar monitora nie ma znaczenia. Za to jego rozdzielczość już tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...