Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Dresiq

Uwaga na zotac gtx1060 6gb mini

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem tą kartę nówkę sztukę - fabrycznie uszkodzona. Dziś dotsałem w ramach gwarancji nową, również fabrycznie uszkodzoną. Lepiej kupić coś sprawdzonego, gigabyte ma też wersję mini. Może zotac wyda jakieś oświadczenie, niemożliwe chyba jest trafić dwie fabrycznie uszkodzone karty pod rząd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie dokładnie uszkodzenia te karty posiadały i co się z nimi działo ? Możliwe, że to nie wina karty a coś z twojej strony, albo sprzętu twojego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu sterowników migotanie obrazu, restart z pulpitu. Żadnej aplikacji 3d nie dało się uruchomić, reset kompa przed załadowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A spr kartę chociaż w innym komputerze ? Możliwe, że problemy z pamięciami, ale dwie karty na raz i te same problemy ? Może pech, ja tak niedawno miałem z 3 myszkami dm1 pro s - te same wady każda miała ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu sterowników migotanie obrazu, restart z pulpitu. Żadnej aplikacji 3d nie dało się uruchomić, reset kompa przed załadowaniem.

 

 

 

A spr kartę chociaż w innym komputerze ? Możliwe, że problemy z pamięciami, ale dwie karty na raz i te same problemy ? Może pech, ja tak niedawno miałem z 3 myszkami dm1 pro s - te same wady każda miała ;D

Owszem, jeśli to są pamięci Microna - na głównej masz artykuł o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sztuka była sprawdzana przez serwis sklepu, potwierdzili moje objawy, dlatego dostałem nową. Identyczne problemy. Jak teraz potwierdzą to zrot gotówki i kupię innej firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, jeśli to są pamięci Microna - na głównej masz artykuł o tym.

 

Art. mówi o 1070. O 1060 nie ma ani słowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można wiedzieć gdzie kupiłeś ??

tez kupiłem gigusia już moja 3 grafika tej firmy i nie było problemów może to szczęście nie wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Art. mówi o 1070. O 1060 nie ma ani słowa.

Owszem, tylko nie zapominaj, że...to są pamięci RAM, a te klepane są przez chyba 3 obecnie firmy (Micron, Samsung, Hynix i chyba nikt więcej nie robi już pamięci RAM do grafik). Skoro zgłaszano to w przypadku 1070, to jaką mamy pewność, że nie ma tego samego problemu z innymi modelami, które mają dokładnie ten sam rodzaj pamięci? Teoretycznie, wymiana 2 pod rząd i ten sam problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zotac nie jest nie znaną firmą i nie wydaje mi się żeby pozwolili sobie na takie coś.

Ale żeby w sklepie 2 buble dostać pod rząd to też dziwnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zotac nie jest nie znaną firmą i nie wydaje mi się żeby pozwolili sobie na takie coś.

Ale żeby w sklepie 2 buble dostać pod rząd to też dziwnie.

Przypomnij sobie problem z RAMami na 4850...PCL też o tym pisał. Sam miałem zaszczyt posiadania takiej karty, która w ciągu tygodnia padła - artefakty przez pamięci, a producentem była jeszcze większa firma, a i bardziej znana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ale jak sklep wie o takim czymś powinien wycofać sprzedaż tego produktu no chyba że ty byłeś tym jedynym na 1000 czy milion ;p???

sklep powinien odesłać ten produkt tam z kąt go nabył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, tylko nie zapominaj, że...to są pamięci RAM, a te klepane są przez chyba 3 obecnie firmy (Micron, Samsung, Hynix i chyba nikt więcej nie robi już pamięci RAM do grafik). Skoro zgłaszano to w przypadku 1070, to jaką mamy pewność, że nie ma tego samego problemu z innymi modelami, które mają dokładnie ten sam rodzaj pamięci? Teoretycznie, wymiana 2 pod rząd i ten sam problem?

 

Chyba jest jeszcze Elpida ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli teraz sklep znów potwierdzi usterkę to zwyczajnie zotac puścił wadliwą serię. Po co nazwa sklepu ? To brzmi jak antyreklama, a z serwisem wyrobili się szybko i na moją korzyść, nowa karta w 4 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pod rząd tylko z rzędu :D btw jaka jest roznica miedzy wersjami normalnymi a mini? poza wielkością i cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...