Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

andrzej33113

Czarny ekran po załadowaniu systemu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Dzisiaj podczas gry w league of legends oba monitory zmienily kolor na turkusowy i mialy artefakty i dzwiek sie zwiesil ogolnie caly komputer wiec zresetowalem po czym kompouter uruchamia sie normalnie ale po ekranie zalodowania systemu nie ma obrazu jest czarny ekran (monitor nie jest uspiony) i tyle, gdy zresetuje to samo... resetowalo bios to wpuscilo mnie do trybu awaryjnego ktory mi sie pokazal i przywrocilem do ustawien fabrycznych, wszysttko ok odpalil sie windows jest ekran ale nie mam sterownikow wiec instaluje a tu przy 33% znow czarny ekran i nic.... co sie moglo stac? czyzby karta rip? karta to msi hd 7870 a zasilacz corsair vs 450, bylem u kumpla i u niego to samo... on ma zasilacz spc 550w. Pomocy...

 

sory ze napisane chaotycznie i z bledami na telefonie ciezko mi sie pisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś wystarczająco ogarnięty, by sprawdzić grafikę w drugim pc i stwierdzić, że tam nie działa tak samo, jak u ciebie, a zatem jesteś również wystarczająco ogarnięty, by wiedzieć, że leczeniem przyczynowym w tym przypadku jest pobyt w piekarniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trybie awaryjnym obraz się wyświetla, bo sterownik się nie ładuje. Jeżeli stara karta nagle wywala komputer i nie masz żadnej wątpliwości, że padła (a nie masz, trzy pc nie mogą się mylić), to albo ją naprawiasz, albo sprzedajesz i ktoś inny sobie ją wypali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wypiekł pomógł karta żyje wszystko cacy przechodzi 3dmarki bez problemu tylko jeden mankament... od jakeigoś czasu nawet tego nie zauważyłem że w karcie działa tylko jeden wentylator, jak odpalam komputer to przez 3 sec kręca się oba i nagle jeden się zatrzymuje próboje go rozkręcić ale nic z tego... wciskalem juz wtyczke od wentylatorów itd nic nie pomogło ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz już powili odkładać na nową kartę, te wypieki pomagają tylko na chwilę i z własnego doświadczenia wiem, że ta chwila trwa coraz krócej. Przerabiałem to z HD 4850. Po pierwszym razie miałem 2-3 miesiące spokoju, po ostatnim(chyba 4 czy 5 wypieku) karta podziałała niecały dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie potrafi mi ktoś pomóc z tym wentylatorem który na początku się rozkręca a potem zatrzymuje>

 

No oczywiście, że potrafi... SERWIS tyle że po piekarniku kart się nie naprawia tylko wyrzuca do kosza na śmieci, nawet jak byś jej nie wypiekał naprawa kosztowała by więcej niż używana karta.

 

 

Nie zawracaj sobie głowy wentylatorem, postaw skarbonkę i wkładaj tam dzięgi na nową kartę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to przypadkiem specyfikacja chłodzenia? U mnie są 3 wentylatory, z czego większość czasu kręcą się tylko 2, 3 dołącza gdy się robi ciepło. (+ na początku tak jak u Ciebie, na chwilę rozkręcają się wszystkie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ponieważ 3 msc temu działaly oba ;) karta padła przez to że pracował jeden wentylator i miała 100-110stopni wiec poszły luty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...