Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

myha

MSI Z97 GAMING 3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam szanse kupić tą płytę za około 200 zł. Sprzedawca mówi, że system nie wykrywa karty sieciowej. Reszta ok plus ma gwarancje ale on jej nie realizował. Opłaca się w to inwestować jak mam zewnętrzną sieciówkę na USB? Czy może próba jakiegoś oszustwa to jest??

Co poradzicie drodzy forumowicze? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę jedzie wałkiem. Kto normalny sprzedaje przedmiot za pół ceny, który niby ma gwarancje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy bym nie kupił karty sieciowej na USB.

Nie raz bawiłem się tym - 2G, 5G i zero problemów.

 

Trochę jedzie wałkiem. Kto normalny sprzedaje przedmiot za pół ceny, który niby ma gwarancje...

W przypadku sprzętu, który ma dokumenty, a nie był uszkodzony mechanicznie przez klienta, istnieje szansa, że serwis to po prostu naprawi - oczywiście, jeśli ktoś tam "grzebał", a nie ma jak tego sprawdzić, to może to oznaczać, np. stratę pieniędzy. Jednocześnie, przed kupnem chyba poprosiłbym o SN - dopytał, czy nie było odmowy naprawy.

 

PS - w momencie, gdy za 300 można dostać sprawne, w pełnym boxie, słaba oferta.

 

Pytasz kto? Ktoś, komu nie chce się czekać. Padł mi 6700K, nie chce mi się czekać, więc kupiłem 6600K. Za miesiąc będę go sprzedawać...z miejsca to pójdzie bo wiem ile chcę za niego, zwłaszcza że nie jest mi potrzebny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie napisałem, że to nie działa. Tylko musiałbym być głupi aby używać karty na USB i obciążać procesor + zewnętrzny dongiel, jak mogę mieć to samo na PCI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy bym nie kupił karty sieciowej na USB.

 

Nie raz bawiłem się tym - 2G, 5G i zero problemów.

No to sie mozecie zdziwic, jakie problemy moze zafundowac nam karta sieciowa na USB. Przerabialem to jakis czas temu, walczylem ze wszystkim, a wszystko z powodu z nikad pojawiajacych sie bledow CRC przy duzych, spakowanych plikach. To wlasnie moze zafundowac nam karta na USB, dodam, ze SPRAWNA karta na USB (w zaden sposob nie uszkodzona). Wiecej TUTAJ, polcem sie zapoznac, bo moze sie kiedys przydac, nawet jako alternatywa dla rozgryzienia podobnego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crypt, ja tego przerobiłem więcej, niż Ty tego typu sprzętów miałeś u siebie w domu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crypt, ja tego przerobiłem więcej, niż Ty tego typu sprzętów miałeś u siebie w domu...

Zakladac cos takiego nie znajac drugiej osoby, to naprawde pelen profesjonalizm. Zdziwilbys sie, jak bardzo sie mylisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech Ci będzie, przecież napisałeś temat na podstawie swojego problemu i pewnego urządzenia. Pal licho, że inni mają do tego nieograniczony dostęp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...