Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

BjorGeN

Kabel zasilający monitor

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet nie napisałeś o jaki monitor chodzi. Bierz najtańszy zasilacz.

 

Poza tym, to nie jest czat Interii, na forum czasem trzeba poczekać na odpowiedź. Ponaglaie nic ci tutaj nie pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Identyczny kabel który właśnie się zepsuł znalazłem tylko jeden na allegro za 150 zł.

Czy jest jakaś tańsza alternatywa pod ten monitor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19V mają zasilacze z większości laptopów. Monitor wymaga prądu z rzędu 1.3A (a tyle to zapewni spokojnie każdy laptopowy zasilacz). Markowe kupisz już za 20-30zł. Jedyne sprawa wtyku - albo zleźć z takim samym, albo we własnym zakresie wymienić wtyk (koszt w elektronicznym to parę groszy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A podesłał byś link do takowego? Najlepiej z allegro. Nie jestem w tym rozeznany i miałbym lepsze samopoczucie gdyby jakiś ekspert mi go dobrał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być i z większym amperażem, ważne żeby napięcie robocze i wtyk się zgadzały.

 

Btw co się stało z twoim zasilaczem?

Btw #2 masz nauczkę żeby nie kupować monitora z zewnętrznym zasilaczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby być pewnym co do wtyku to trzeba poszukać tej informacji w instrukcji monitora lub w instrukcji zasilacza oryginalnego którego nie chcesz kupić. Dziwię się trochę że od razu nie poszedłeś do sklepu komputerowego podał model monitora i że poszukuje zamiennika nieoryginalnego skoro potrzebujesz monitora jak najszybciej. Poza tym nie ma żadnej nalepki czy informacji na zasilaczu lub monitorze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nalepka która informuje 19V i 1,3A.

Nic więcej, wtyku nie ma podanego (w instrukcji też patrzyłem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć czytelne zdjęcie naklejki znamionowej z tego zasilacza.

 

Btw jak nie mieszkasz na jakimś zadupiu to bym jutro poszukał jakiegoś zakładu naprawy RTV żeby ci polutowali po prostu nowy kabel do tego zasilacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...