Forum PCLab.pl: Czy wygląd mężczyzny ma znaczenie dla kobiet? - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (5 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Czy wygląd mężczyzny ma znaczenie dla kobiet? Oceń temat: -----

#61 Użytkownik jest niedostępny   aleck156 

• .net
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 26 Listopad 2016 - 18:09

Zobacz postjestem-bogiem, o 26 Listopad 2016 - 15:41, napisał(a):

Żeby być podrywanym trzeba być przystojnym

Wystarczy pachnieć pieniądzem, kobiety same cię znajdą. Chyba, że jesteś hikikomori/shut-in - wtedy żadna cię nie znajdzie.

Ten post był edytowany przez aleck156 dnia: 26 Listopad 2016 - 18:10

#62 Użytkownik jest niedostępny   WoDzU 

• Call me wuc.
  • Ikona
  • Grupa: Moderatorzy

Napisany 26 Listopad 2016 - 19:04

Zobacz postaleck156, o 26 Listopad 2016 - 18:09, napisał(a):

Chyba, że jesteś hikikomori/shut-in [...]

Dodaj obrazek

#63 Użytkownik jest niedostępny   aleck156 

• .net
  • PipPipPipPipPip

Napisany 26 Listopad 2016 - 19:19

@Wodzu:
Napisanie tego posta zajęło Ci więcej czasu niż sprawdzenie tego słowa w google search ... :E

#64 Użytkownik jest niedostępny   Django 

• hola chiquita
  • PipPipPipPipPip

Napisany 28 Listopad 2016 - 23:19

Zobacz postWoDzU, o 26 Listopad 2016 - 19:04, napisał(a):

Tzw piwniczak/nolife

#65 Użytkownik jest niedostępny   Karol R 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 30 Listopad 2016 - 14:17

Zobacz postaleck156, o 26 Listopad 2016 - 18:09, napisał(a):

Wystarczy pachnieć pieniądzem.

To fakt, nawet nie wiesz jakie było rwanie jak z kolegą podjechaliśmy pod klub jego ojca nowym mercem prosto z salonu i kieszenie forsą wypchane, blachary same leciały i zaczepiały :E

#66 Użytkownik jest niedostępny   brzda1ek 

• PipPipPipPipPip

Napisany 01 Grudzień 2016 - 11:36

`

Ten post był edytowany przez brzda1ek dnia: 27 Luty 2018 - 19:19

#67 Użytkownik jest niedostępny   brzda1ek 

• PipPipPipPipPip

Napisany 17 Czerwiec 2017 - 09:10

`

Ten post był edytowany przez brzda1ek dnia: 24 Grudzień 2017 - 12:23

#68 Użytkownik jest niedostępny   MocnoJasne 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 21 Czerwiec 2017 - 17:50

Wygląd ma znaczenie i nawet większe dla kobiet niż dla mężczyzn.

Tu wiecej
https://theblog.okcu...ox-8715c0f1561e

Tyle że jesli kobietom podoba sie tylko 20% mezczyzn to reszte biorą z braku laku i bardziej patrzą na zasoby :) kasa, kasa, kasa.

#69 Użytkownik jest niedostępny   madzioola 

• Małomówny
  • Pip

Napisany 21 Sierpień 2018 - 15:14

A ja uważam, że wygląd ma znaczenie zarówno dla jednych jak i dla drugich. Dla mnie liczy się przez pierwsze 5 minut - to w końcu na takiej podstawie decydujemy czy w ogóle zaczniemy z kimś rozmawiać. Później dana osoba musi mnie czymś zainteresować - musi mieć coś do powiedzenia. W innym wypadku choćby był adonisem to nic nie zdziała :)

#70 Użytkownik jest niedostępny   Kosikosi 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 24 Sierpień 2018 - 09:24

Moim zdaniem wygląd faceta ma bardzo duże znaczenie dla kobiety. W końcu liczy się tutaj pierwsze wrażenie i jeśli ktoś zrobi na nas kiepskie wrażenie to jest ryzyko,ze nie beziemy chciały kontynuować z nim znajomości. Na co sama zwracam uwagę
czyste uszy i paznokcie
umyte włosy i czystość osobista
oraz oczywiście jakieś fajne ciuszki. NIe musi być jakiś mocno wystrojony ale dobrze jeśli ubiera się na luzie ( jakieś jeansy plus koszulka). Odpadaja białe adidaski i łańcuchy :P
Odsyłam tutaj: https://answear.com/...go-z-nami/20666 mają tam całkiem duży wybór.

Ten post był edytowany przez Kosikosi dnia: 03 Wrzesień 2018 - 11:59

#71 Użytkownik jest niedostępny   Gonzo3211 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 24 Sierpień 2018 - 20:18

No siema
Dodaj obrazek

#72 Użytkownik jest niedostępny   brzda1ek 

• PipPipPipPipPip

Napisany 31 Sierpień 2018 - 03:01

Ten post był edytowany przez brzda1ek dnia: 21 Listopad 2018 - 20:33

#73 Użytkownik jest niedostępny   NiWim 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 01 Wrzesień 2018 - 15:23

Tak przeglądam przeglądam ten topic nie chce mi się całego czytać.. W ogóle tu piszą jakieś kobity czy tylko faceci sobie tutaj dopowiadają? ;)

Kobieta potencjalnie wybiera ojca swoich dzieci. Nie dziwcie się, że ciągną do silnych jednostek, który zapewni im oparcie, a nie życie w syfie. Zwierzątka też nie idą w tango z byle czym ;). I na odwrót.
Laski są roz*ebane - to fakt. To zależy co się rozumie pod względem "wyglądu". Dla jednych dobry wygląd zaczyna się od przysłowiowej kwadratowej szczęki, bicepsów i wypacykowania, dla innych przeciętna uroda i zadbanie.
Też liczcie siły na zamiary - trudno, żeby przysłowiowa Dżoana Krupa spojrzała na typowego Kowalskiego.

Zobacz postKosikosi, o 24 Sierpień 2018 - 10:24, napisał(a):

Moim zdaniem wygląd faceta ma bardzo duże znaczenie dla kobiety. W koncu liczy się tutaj pierwsze wrażenie i jeśli ktoś zrobi na nas kiepskie wrażenie to jest ryzyko,ze nie beziemy chciały kontynuować z nim znajomości. Na co sama zwracam uwgę
czyste uszy i paznokcie
umyte włosy i czystość osobista
oraz oczywiście jakieś fajne ciuszki. NIe musi być jakiś mocno wystrojony ale dobrze jeśli ubiera sie na luzie ( jakieś jeansy plus koszulka). Odpadaja białe adidaski i łańcuchy :P

Zgodzę się, ale zaczynając od drugiego zdania ;). DBAJCIE o siebie. Minimalnie więcej niż tylko mydło pod prysznicem. Moim zdaniem to jest ważniejsze niż nieskazitelna uroda. Dobry zapach, czyste ciuchy, włosy, paznokcie, bez je*iozy z otworu gębowego i zapachu serowych skarpet (to co jak się galoty ściągnie i te bakterie dostaną powietrza?? :E )
To pierwsze co do kobiety dociera i chociaż wam może tego nie powie na spotkaniu to swoje myśli. Syfiarz.

Druga sprawa to zaradność i spryt. Nikt tu nie mówi o portfelu wypchanym po brzegi i kolacjach w szeratonie.
Szczerze cenię to ponad wszystko zwłaszcza w tych czasach, gdzie o tego typowo "męskiego mężczyznę" trudno, albo ja mam jakieś takie z***ane otoczenie.
Potrzebujesz kupić baterię/złączkę/śrubokręt/zrobić cokolwiek co potrzebuje męskiego dopatrzenia? Zrób to sama. Potrzebujesz coś naprawić? Zrób to sama. Potrzebujesz coś przenieść (pomogę ci!). Przenieś se sama, bo 20kg to za dużo na chłopa. Potrzebujesz coś przykręcić? Zrób to sama.
Chcę tylko je*anego wsparcia i nie we wyborze sukienki w khaki czy kolorze magnolii. Ogarnięcie czegoś co nie należy teoretycznie do damskich zdań plusuje.
Nie chcę wywoływać g-burzy. Może widzę to w krzywym zwierciadle po tym co przeszłam i przez to w czym tkwię i obserwuję.

Zobacz postaleck156, o 21 Listopad 2016 - 06:32, napisał(a):

Koniec z łapaniem facetów na dzieciaka :-)

Jak czytam takie bzdety to mnie sranie ciśnie :E. Whatev, nie będę się kłócić, ale... Dzieci się same nie robią. Jak się wtyka parówę w każdy otwór pod wpływem chwili, albo w momentach kryzysu w związku, lub z potencjalnie podejrzaną lasią to takie są tego efekty.

Ten post był edytowany przez NiWim dnia: 01 Wrzesień 2018 - 15:35

#74 Użytkownik jest niedostępny   brzda1ek 

• PipPipPipPipPip

Napisany 02 Wrzesień 2018 - 19:04

Ten post był edytowany przez brzda1ek dnia: 21 Listopad 2018 - 20:33

#75 Użytkownik jest niedostępny   Push-up3k 

• 1945-2015 RIP Lemmy
  • PipPipPipPipPip

Napisany 03 Wrzesień 2018 - 19:38

Zobacz postNiWim, o 01 Wrzesień 2018 - 16:23, napisał(a):

Druga sprawa to zaradność i spryt. Nikt tu nie mówi o portfelu wypchanym po brzegi i kolacjach w szeratonie.
Szczerze cenię to ponad wszystko zwłaszcza w tych czasach, gdzie o tego typowo "męskiego mężczyznę" trudno, albo ja mam jakieś takie z***ane otoczenie.
Potrzebujesz kupić baterię/złączkę/śrubokręt/zrobić cokolwiek co potrzebuje męskiego dopatrzenia? Zrób to sama. Potrzebujesz coś naprawić? Zrób to sama. Potrzebujesz coś przenieść (pomogę ci!). Przenieś se sama, bo 20kg to za dużo na chłopa. Potrzebujesz coś przykręcić? Zrób to sama.
Chcę tylko je*anego wsparcia i nie we wyborze sukienki w khaki czy kolorze magnolii. Ogarnięcie czegoś co nie należy teoretycznie do damskich zdań plusuje.
Nie chcę wywoływać g-burzy. Może widzę to w krzywym zwierciadle po tym co przeszłam i przez to w czym tkwię i obserwuję.
Stare pierdzielenie i powielanie mitu o "pizdeczkach", które jest bardziej szkodliwe dla tych co potrafią o siebie zadbać niż dla tych co potrafią mniej.

To sobie wymagaj od faceta, z którym jesteś, a nie od kolegów, przyjaciół, znajomych i zupełnie obcych. Nie ma czegoś takiego jak niezaradny i nie sprytny facet. Ja rozumiem, że jakiś gimnazjalista będzie mieć problem z przeniesieniem ciężaru czy użyciem wiertarki, ale jest pewien szczegół. My faceci, dowolny techniczny problem sobie ogarniemy, bo nie innego wyboru nie będzie i będziemy zbierać doświadczenie przy każdym napotkanym problemie i tę samą pomoc udzielimy bliskiej osobie czy też kobiecie z którą jesteśmy, jeśli będzie to rzeczywiście potrzebne. Nie obcej, nie. Nie koleżance, nie kobicie na ulicy. Nie będziemy też stawiać piw, ani wywalać kasę z portfela w inny sposób. Zrozumiecie, że my nie chcemy robić nic bezinteresownie i nie chcemy wam skakać wokół dup to, skończą się też narzekania na "nicy guy" i narzekanie na brak wdzięczności z drugiej strony.

Masz rację, naucz się umiejętności technicznej. Przyda ci się, gdy nie będzie żadnego naiwnego orbitera w okolicy, a po za tym spełnisz powinność feminizmowi.

Ten post był edytowany przez Push-up3k dnia: 03 Wrzesień 2018 - 19:46

#76 Użytkownik jest niedostępny   Petru23 

• 5`nizza
  • PipPipPipPipPip

Napisany 05 Wrzesień 2018 - 13:00

Zobacz postNiWim, o 01 Wrzesień 2018 - 16:23, napisał(a):

Tak przeglądam przeglądam ten topic nie chce mi się całego czytać.. W ogóle tu piszą jakieś kobity czy tylko faceci sobie tutaj dopowiadają? ;)

Kobieta potencjalnie wybiera ojca swoich dzieci. Nie dziwcie się, że ciągną do silnych jednostek, który zapewni im oparcie, a nie życie w syfie. Zwierzątka też nie idą w tango z byle czym ;). I na odwrót.
Laski są roz*ebane - to fakt. To zależy co się rozumie pod względem "wyglądu". Dla jednych dobry wygląd zaczyna się od przysłowiowej kwadratowej szczęki, bicepsów i wypacykowania, dla innych przeciętna uroda i zadbanie.
Też liczcie siły na zamiary - trudno, żeby przysłowiowa Dżoana Krupa spojrzała na typowego Kowalskiego.

Zgodzę się, ale zaczynając od drugiego zdania ;). DBAJCIE o siebie. Minimalnie więcej niż tylko mydło pod prysznicem. Moim zdaniem to jest ważniejsze niż nieskazitelna uroda. Dobry zapach, czyste ciuchy, włosy, paznokcie, bez je*iozy z otworu gębowego i zapachu serowych skarpet (to co jak się galoty ściągnie i te bakterie dostaną powietrza?? :E )
To pierwsze co do kobiety dociera i chociaż wam może tego nie powie na spotkaniu to swoje myśli. Syfiarz.

Jak czytam takie bzdety to mnie sranie ciśnie :E. Whatev, nie będę się kłócić, ale... Dzieci się same nie robią. Jak się wtyka parówę w każdy otwór pod wpływem chwili, albo w momentach kryzysu w związku, lub z potencjalnie podejrzaną lasią to takie są tego efekty.

dasz do siebie nr telefonu? ;)

#77 Użytkownik jest niedostępny   Wpotrzebie2017 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 05 Wrzesień 2018 - 17:54

Co za desperaci...

#78 Użytkownik jest niedostępny   Petru23 

• 5`nizza
  • PipPipPipPipPip

Napisany 06 Wrzesień 2018 - 01:17

Wpotrzebie2017

Się odezwał :E

Ten post był edytowany przez Petru23 dnia: 06 Wrzesień 2018 - 01:18

#79 Użytkownik jest niedostępny   manako1 

• Małomówny
  • Pip

Napisany 17 Marzec 2019 - 12:04

Według mnie ma, każdy powinien o siebie dbać niezależnie czy to kobieta czy mężczyzna

#80 Użytkownik jest niedostępny   _Mary 

• - - -
  • PipPipPipPipPip

Napisany 15 Czerwiec 2019 - 15:56

Tak.

• (5 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 2
  • 3
  • 4