Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

laptoplenovo

Jak to jest z tym PS4?

Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam kupić ps4 - i tu pytanie jaka wersja? (podobnu 1216 ale nie wiem)

Co z grami na dysku - jak zmienie konto będą ? Czy jak dysk się popsuje to tyle? I jak często się to zdarza? (kolega tak miał)

Żeby grać online MUSZĘ mieć Ps Plus czy nie?

Ile dać za taką konsolę?

(mam TV 1080p)

Omawiany egzemplarz : https://www.olx.pl/o...html#89ef26971b

P.s może slim/pro? (pamiętając, że mam tv 1080p)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps4 jest ok. pytaj czy bylo naprawiane kiedykowiek. nieco pierwszych modeli się psuło. 

dyski się potrafią psuć. jak masz stracha, kup sobie 2tb 2,5 cala , zainstaluj.

kiedyś zmieniałem hdd i gier nie straciłem, robisz backup danych i przenosisz. jak masz 2 konsole, to mozesz pomiędzy je też zmigrować ;)

psn plus na ps4 jest potrzebny do grania online, na ps3 granie w multi jest za free. na psn plus masz gierki na wszystkjie platformy, ale oferowane comiesięcznie gdy to mega wodnisty kloc (by nie nazwać tego czegoś ostrzej)

cena - nie wiem

jak cie stac na pro to pewnie, ale pewnie ok 1800-2000 by kosztowala.

jak stac Cię na nowkę nowej serii, to ja bym bral nowkę slim lub pro, choc do FHD (1080p) wystarczy standardowa wersja spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co nowy temat. Skoro wystarczyło napisać tu: http://forum.pclab.pl/topic/884355-Wszystko-na-temat-Playstation-4/page__st__22060

 

Co do pytań to już odpowiadam.

1. Tak jest to wersja najnowsza CUH-1216

2. Dysk można wymienić bez problemu, ja jak na razie (odpukać) nie mam problemów i mi się jeszcze nie zepsuł.

3. Tak, żeby grać online w np. takiego BF3, 4 czy 1 musisz mieść PS Plus

 

Ja to bym jednak chyba dozbierał do PS4 Pro. Nie ma co się za bardzo napalać teraz na kupno PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry są przypisane do konta. Dysk raczej nie padnie.

Do grania online musisz miec plus- wyjątek to kilka free to Play.

Jak masz kase to pro oczywiście:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli kupił bym  grami na dysku?

Wtedy jak dysk się popsuje nie ma ratunku?

A jak z możliwością podpięcia myszki i klawiatury?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gry na dysku możesz stracić w każdej chwili ponieważ albo masz konta właściciela (sprzedającego) który może zmienić hasło w każdej chwili i już nie masz dostępu lub masz gry nielegalne np; z allegro z lewych kont :)

 

jak masz siano to kup wersję PRO , a jak nie to Slim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry które sprzedaje ci właściciel tej konsoli są pewnie przypisane do jego konta więc tak naprawdę o kant dupy rozbić. Na twoim miejscu nie ładowałbym się też w używkę bo 1099 to sporo, dokładasz 100zł i masz nówkę ze sklepu. Gry spokojnie kupisz sobie we własnym zakresie legalnie na swoje konto.

- Te gry które on oferuje są do kupienia co chwilę za półdarmo w promocjach na PSN.

- Jeśli masz kaskę to spokojnie poczekaj na PRO, nawet jeśli masz TV "tylko" 1080 to będziesz miał: Lepszą jakość obrazu, downsampling z wyższej rozdziałki co eliminuje w wielkim stopniu efekt aliasingu, stabilniejszy framerate, lepsze efekty (cienie, detale i inne pierdoły - według mnie warto bo różnica w cenie niewielka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A klawiatura z myszką bo pad... nie bardzo :P

 

A z kasą jest tak: sprzedaje mojego przerobionego xboxa 360 ( kinect 2 pady kierownica dysk 250gb) .

Chcę dać możliwie najmniej ale w wersji 1216 bo ma być cichutko i ma się nie kurzyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z ceną gier? Pskę bedę chciał 1tb i z jednym padem dam możliwie najmniej. Będę pewnie brał Battlefronta, Gta V, fifę 17 jakiegoś Asasyna i Dyning Light. Chociaż w pierwszej koleniści Battlefront i gta ile dam za te gry (nie chcę z lewych ruskich kont)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowości wiadomo, drogo ale jak nie masz ciśnienia do barania w dzień premiery to po ok. 2 tyg po premierze możesz spokojnie kupić znacznie taniej, dodatkowo oczywiści dochodzą używki i świetne promocje na PSN. Ostatnio kupiłem cyfrowo Batman arkham knight i Obcy izolacja, oba po 49zł. Co tydzień jest jakiś tytuł w promce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefront jest na PSN za 124zł, a używki na allegro kupisz pewnie po ~70zł. Poszukaj sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xboks wystaw na licytacje - cholera wie ile ktoś moze zaproponować. OStatnio ogladałem X360 i niestety ceny raczej mocno pospadały.

 

Jesli chodzi o pad - to poza typowymi strzelankami to jest ok, chociaz ja rok grałem i w FC4 i w inne strzelanki nie było tak tragicznie.

 

Wydaje mi się ze sa jakieś akcesoria pozwalające podłączyć mysz, ale to bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyzwyczaisz się.

 

mam podobnie, bo dziwnie mi się gra na klawiaturze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaką wersję wybrać?

 

jak masz 2k to wersje pro za ok 2 tyg. (chyba wtedy ma byc release)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Co do myszki i klawki są rózne opcje żeby podłączyć: XIM4, Cronus Max, VenomX, Hori TAC4 i wiele innych... Z dostępnych opinii i materiałów wynika, że najlepszy jest XIM4 ale to koszt 550-850zł za samo urządzenie (w Polsce oficjalnie niedostępne)...IMHO nie warto się w to pchać (też kiedyś nad tym myslalem) tym bardziej jesli nie masz zamiaru hardcorowo katowac multi w FPSach. Do singla spokojnie wystarczy Ci pad nawet jesli wczesniej nie trzymałes go w rękach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...