Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ababa12

Problem z windowsem (?)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Od jakiś 5-7 dni podczas używania komputera on "gaśnie" . Podświetlana klawiatura i myszka nagle całkowicie gasną i przestają działać natomiast komputer z monitorem chwile jeszcze chodzi i słychać dźwięk i jakoś po 10 sekundach po prostu wyłącza się komputer ...

W dodatku jak po tym wyłączeniu włączę komputer ponownie wiatraki przez kilka sekund działają BAARDZO GŁOŚNO po czym wszystko wraca do normy i komputer normalnie włącza się .

 

Skanowałem komputer malware + antywirusem pousuwałem wszystkie podejrzane pliki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki windows?

czy to się robi w trakcie normalnego używania, czy po wyjściu na chwilę do kuchni, żeby zrobić kawę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś pomysły ktoś ??

 

Cały komputer przeczyściłem i temperatury procesora około 55 stopni sie utrzymują grafiki koło 65 w stresie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pełna specyfikacja kompa? czy coś jest podkręcone? cpu, ram, gpu? czy po ponownym uruchomieniu systemu pojawia się komunikat o odzyskaniu sprawności po błędzie (to by oznaczało że był bluescreen, a po bluescreenie można dojść do przyczyny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procesor ; AMD Phenom X4 II 2,3Ghz

Ram ; 8 gb

Grafika; R9 290 Asus

System; Windows 7

 

Nic nie było podkręcane i po ponownym włączeniu nic się nie wyświetla w sensie żaden komunikat. Włącza się jak gdyby był normalnie wyłączony.

Przez chwile po włączeniu wiatrak od karty graficznej działa na 100% przez około 10 sekund komputer słychać w całym mieszkaniu po czym normalnie się uruchamia. Gdy komputer wyłączę normalnie i potem włączę takiego czegoś nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem też że ostatnio mam problem z np filmami na youtubie. Gdy oglądam jest 4/5 min to dalsza cześc filmu zaczyna lekko podskakiwać, filmy zaczynają się ścinać i jest tak codziennie. A z internetem wszystko jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...