Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QRay

PC 6k

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,nie napisałeś do czego ma być to komp...

W każdym razie składam bardzo podobny sprzęt.

Tutaj moja propozycja: zestaw

Do tego 1070..

Polecam Palit Jet Stream/Game Rock ze względu na uniwersalność,stonowany dizajn,oraz genialne zachowanie układu chłodzenia -nie są to najmocniejsze układy jeżeli chodzi o standardowe taktowanie.

MSI Geforce 1070 Gaming X - wydajna,dobre chłodzenie,stosunkowa cicha,dobre OC -minusem może być dodatkowe wyposażenie karty (a właściwie jego brak),cena mogła być niższa.

Asus ROG - jakość wykonania,wygląd, rozbudowane oprogramowanie (jednak ludzie na nie narzekają),możliwości OC

Zotac Extreme -Najwydajniejsza ze znanych mi 1070,piękny wygląd,fajna jakość wykonania,akceptowalna kultura pracy. Minusem może być fakt,że karta jest bardzo ciężka i potrafi opadać w slocie.

 

 

Możesz przyoszczędzić na:

-Pamięciach (wybierając niższe taktowanie)

-Zasilaczu,o ile nie planujesz rozbudowy. (ogólnie nie polecam)

-Obudowie,ale ta jest naprawdę warta dołożenia względem Zalamana Z3 (widziałem obie na żywo i nie ma porównania)

 

Jeżeli chcesz sprzęt doinwestować możesz pomyśleć o:

-dodatkowych wentylatorach

-wymianie Fortisa 3 na Dark Rock 3/Grandisa

-Fajniejszej obudowie

-Akcesoriach do komputera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak istotna sprawa do czego on ma być :D

PC bedzie służyć do muzyki i do gier

Jak cos to zestaw który podałeś to sie nie wyświetla możesz podać linka do zestawu jeszcze raz ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procesor Intel Core i7-6700K 1529zl

Płyta główna ASRock Z170 Extreme 4 585zl

Pamięć Corsair Vengeance LPX DDR4 429zl

Zasilacz Corsair CX650M 650W 299zl

SilentiumPC Gladius M35W 209zl

SSD GoodRam Iridium Pro 240GB 319zl

SilentiumPC Fortis 3 139zl

razem:3528 + 1070 w zależności od wersji

Ja biorę Palit Jest stream prawdopodobnie,bo tania,cicha i chłodna.

 

To oczywiście zestaw pod OC,jeżeli chcesz wydać 6tys zł a nie masz zamiaru podkręcać uda się wrzucić GTX1080 nawet.

Nie napisałeś w jakiej rozdzielczości masz zamiar grać i w co ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry to GTA wiedźmin BF1 wiekszość tych nowych produkcji i FullHD starczy mi :D

Podkręcać nie będę ale wole zostawic sobie tą możlwość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj model monitora jeszcze ;)

Do muzyki... do produkcji,czy słuchania?

Może jakieś głośniki,albo karta muzyczna?

Budżetu zostało jeszcze sporo można by sporo zmienić jak nie upierasz się przy podkręcaniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monitor bede kupowac dopiero :

ASUS VX228H

albo

AOC G2260VWQ6

tak do 500 zl

Co do Muzyki to produkcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • NO zgadza się  ,ale oni nagrywają w miejscach publicznych takich jak  ulica ,dworzec ,park .... czy ktoś nagrywa filmy latając  dronem po prywatnych domach i zagląda ludziom na posesje co robią  czy jakaś laska się opala na leżaczku  ,co  kto na grillu  piecze   itp itd ? nie . Autobus  np Flixbus  to tez miejsce publiczne ,pociąg /metro również  ,centrum handlowe  również ..... chociaż niektóre sklepy zabraniają nagrywania /zdjęć w środku .   Ta ostatnio popularne nagrywanie Policji podczas interwencji ... owszem można bo to funkcjonariusz publiczny  ,ale nie można bez jego zgody  upubliczniać  tego nagrania w mediach .I coraz więcej  taki upublicznionych nagrań  trafia pod sąd  ,policjanci pozywają (prywatnie) autorów  za naruszenie wizerunku  i wygrywają  te sprawy .   Kilka lat temu kuzyn nagrał na osiedlu   w  Zabrzu pirata  drogowego ,typ mieszkał też na tym osiedlu ale lubił sobie przygazować i przy  ograniczeniu 30km/h   jeździł dużo  szybciej . Kuzyn go  nagrał  wideorejestratorem jak go wyprzedza przed przejsciem dla pieszych i na ograniczeniu 30km/h  wrzucił film na lokalne forum . Lokalni działacze ,chyba jjakiś  radny skierował sprawę na policję z tym nagraniem  ,sprawa w sądzie ..  2 miesiące później  kuzyn  zostaje pozwany przez    sprawcę za naruszenie wizerunku  itp itd  ... sprawa  w sądzie  . Fakt ze skończyło się  ugodą miedzy piratem  ,a kuzynem  ,ale finalnie kuzyna kosztowało to  6000tys  ,pirat w prawdzie został skazany  za  wykroczenia drogowe ,ale sprawę za naruszenie wizerunku wygrał ,a uzasadnienie sądu było takie ze  materiał został upubliczniony bez zgody nagranego  co stanowiło naruszenie jego  dobrego wizerunku ,oraz wywołało falę  hejtu  w jego stronę ....    
    • Dokładnie tak. I ładnych parę razy to już tu opisywałem. I od atomu odeszli. Są też w trakcie dekarbonizacji i też wszystko wskazuje, że skończą wiele lat przed nami.
    • Jest tu kilku szosowców, mamy jakieś doświadczenia, ale z mojej strony to najpierw padnie pytanie: czy kiedykolwiek cokolwiek wybrałeś po poprzednich dyskusjach o sprzęcie?  Wiesz, to pytanie w temacie czy jest sens się produkować. Ogólnie patrząc na post, masz w nim wiele zagadnień, które nikt za ciebie nie przetrawi. Jeżeli chcesz bezpieczeństa, to kup trenażer  
    • A dzięki, zapomniałem. Jak coś to mam czarną taśmę
    • Pamiętajcie, że zależy na czym się wyświetla te np. 40 FPS. Jak na monitorze/telewizorze z odświeżaniem 120 Hz lub wyższym ewentualnie VRR to klatki będą wyświetlane w równych lub podobnych odstępach czasu natomiast przy 60 Hz odstępy będą bardzo nierówne, ponieważ będą wynosiły 16,7 ms lub 33,3 ms. Niech każdy sobie sprawdzi, ustawiając takie odświeżanie i ograniczając FPS do 40.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...