Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Qusnet

[Wybór Karty Graficznej pod podzespoły]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie, mam problem z wyborem karty graficznej do nizej wymieninoch parametrów komputera.

 

Procesor- Intel Quad-Core J1900 ( Niedopatrzyłem i trafil mi sie Celeron a to checa procek też do wymiany ale to już w innym dziale no i jeszcze trzeba wymienić ram na 4Gb ).

 

Płyta - ASRock Q1900

Pamieć - DDR3 2GB 1330MHZ

Obudowa z zasilaczem 400Watt

 

Karta graficzna może być nowa bądz używana. Póki co korzystam z zintegrowanej grafiki.

Ogólnie cieżko mi wyciągnać informacje techniczne na teamt nowego przybytku. ( Aida32 / Everest wogóle nie rozpoznają płyty głównej )

 

----------------------------------------------------------------------

 

GPU-Z_Screen_bmp_300x300_q85.jpg

Everest_screen_bmp_300x300_q85.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do czego służy Ci komputer? Domyślam się, że chciałbyś pograć na nim? Jeżeli chcesz uruchomić nowe gierki, to niestety CPU, Mobo, Ram, GPU do wymiany. Sama karta niewiele tu pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procesor- Intel Quad-Core J1900 ( Niedopatrzyłem i trafil mi sie Celeron a to checa procek też do wymiany ale to już w innym dziale no i jeszcze trzeba wymienić ram na 4Gb ).

 

Z tym może być ciężko bo procesor jest przylutowany do płyty:

http://www.asrock.com/mb/intel/q1900-itx/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żartowniś :D Kupił sobie płytę z procesorem do HTCP i teraz będzie dokładał tylko nie wiadomo w co. Z gówna bata nie ukręcisz i żadnej grafiki do tego nie włożysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie z tym spokój. Ten celeron to ładnie nazwany atom. To z założenia ma być słabe i mało prądu żreć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...