Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

komp17

Dylemat przy wyborze laptopa spośród 2 [~6200zł]

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Mam dylemat pomiędzy wyborem laptopa do gier.Zamawiałem dream machines g1060 ale okazało się że przestali je produkować, tak przynajmniej emag mnie zapewniał. Znalałzem całkiem fajną propozycję od MISI mianowicie tego lapsa: http://www.x-kom.pl/p/329482-notebook-laptop-173-msi-ge72vr-apache-pro-i7-6700hq-8gb-1tb-gtx1060-fhd.html wszystko spoko loko tylko że ma tylko 3 GB na grafie a to malutko i chyba nie wystarczy na przyszłość. Zastanawiam się też nad tym lapiek: http://www.gameragon.pl/p25005,saelic-veni-g731-s71ek6.html . Laptop ma służyć przez całe moje studia. Wiem że po 2 latach już nie zagram w nowości. Zastanawiam się czy brać takiego drogiego czy takiego do 3000 zł i po czasie kupić nowego a starego sprzedać (mogę też coś zarobić i dorzucić) tylko nie wiem czy to się będzie opłacać bo nie wiadomo czy technologia pójdzie aż tak do przodu. Doradźcię proszę. Wysoka wydajność, dobra matryca i kultura chłodzenia <-- na tym mi zależy. MISI ma wszystko lepsze od tego clevo ale 3 GB VRAMU nie dadzą poszaleć już chyba nawet teraz a co dopiero później. Kupić średniego i czekać na wysyp super laptopów czy kupić jedną z tych bestii? Mogą być też inne propozycję :)

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten MSI ma kastrata 1060 w tej cenie szukaj prawilnego z 6GB, hyperbooki chyba były poniżej 6k z tym ostatnim, zobacz też Dreammachines, Smart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten MSI ma kastrata 1060 w tej cenie szukaj prawilnego z 6GB, hyperbooki chyba były poniżej 6k z tym ostatnim, zobacz też Dreammachines, Smart.

MISI ma bardzo dobrą matryce i uklad chlodzenia "wydziela" mnie dB od clevo i jeszczę inne wiele innych rzeczy ma lepszych. Nie wiem czy wybrac tego clevo tylko dla wiekszej pamięci.

 

Ten asus odpada. Ma TN'ke i do tego ja potrzebuję 17 calowego ale dziękuję za propozycję.

 

Wgl to polecacie kupic lapka z zgaranicy? Polecacie jakies zaufane sklepy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...