Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

habahaba

x-kom promocje SW3 - 69 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na X-kom jest spoko promocja, Silent Wings 3 140mm za 69 zł, niestety można wziąć tylko 1 sztukę, czy ktoś wie jak pominąć to ograniczenie? trzeba zakładać kilka kont? sprzęt chciałbym wziąć na firmę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calkiem niedawno dalo sie wziac wiecej niz jedna sztuke, wrzucajac do koszyka kilkukrotnie po 1 sztuce. Po tym jak wysmialem ich na FB - w koncu naprawili ten bubel.

CO wiecej, nawet gdybys chcial zlozyc kilka zamowien - nie przejdzie.

 

Ja swego czasu kupilem duzo produktow w ten sposob :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu takie promocje :kwasny: Kto kupuje po jednym wentylu? :hmm:

Rozumiem gdyby ograniczyli do 3 czy 5 sztuk na osobę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocja polegała na tym że wentylator który jest za 89 był za 69? :E Czyli z koszmarnie drogiego na bardzo drogi? :)

Jakby to było silent wings x3 za 69 to jeszcze bym zrozumiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocja jeszcze trwa, czy już po wszystkim?

 

pewnie tak, znajdz wentylator dodaj do koszyka i kliknij że masz kod rabatowy - wpisz OKAZA albo OKAZJE i cena się zmieni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocja polegała na tym że wentylator który jest za 89 był za 69? :E Czyli z koszmarnie drogiego na bardzo drogi? :)

Jakby to było silent wings x3 za 69 to jeszcze bym zrozumiał.

 

69zł za tej klasy 140mm wentylator z PWM i to jeszcze z fajnym wyposażeniem, które ma BQ to nie jest wysoka cena.

Tej samej klasy wentyl od NB albo Noctua masz powyżej 100zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, ale myślałem po prostu że to jakaś mega promocja była, tak że każdy chce kupić.

Jak akurat szukasz najlepszej jakości 140stki na pwm i chciałeś kupić, wybór był spośród modeli w okolicach 100, a tutaj jest jedno miejsce gdzie jest 2 dychy taniej na sztuce to ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam 2 x SW3 120 mm PWM to z rpm do 1450. Jest progres w porównaniu do SW2 :) Jedne z lepszych, o ile nie najlepsze wentylatory jakie posiadałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odebrałem SW3 140 pwm, po testach na sucho bez montażu mogę stwierdzić że wentylator jest na prawdę cichy. Są dwa rodzaje mocowań, czym one się róznią i które lepiej wybrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, na X-kom jest spoko promocja, Silent Wings 3 140mm za 69 zł, niestety można wziąć tylko 1 sztukę, czy ktoś wie jak pominąć to ograniczenie? trzeba zakładać kilka kont? sprzęt chciałbym wziąć na firmę

Kilka kont a faktura na jedną firmę... :hahaha:

Janusz level 99/100

bez urazy mam nadzieję :cool3:

Pozdro.

 

Jedno na śrubki, drugie na "kołki". Teoretycznie to drugie powinno lepiej tłumić drgania.

To tam nie ma łożyska że trzeba o tym myśleć :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ogóle ktoś już używał SW3? Jakie wrażenia?

 

 

Posiadam 2 x SW3 120 mm PWM to z rpm do 1450. Jest progres w porównaniu do SW2 :) Jedne z lepszych, o ile nie najlepsze wentylatory jakie posiadałem.

 

 

zamieniłem eloopy na sw3 u siebie. Z sw3 jestem bardziej zadowolony, w mojej subiektywnej ocenie do ~1200rpm jest ciszej i minimalnie wydajniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...