Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Niesprawny technik

Xiaomi Mi-4c problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Jeśli zły dział to proszę o przeniesienie. Jestem w wielkich opałach. Nie wiedząc że na tym telefonie od razu jest odblokowany bootloader wgrałem najnowszy miui8 stable i przy tym blokując bootloader. Próbowałem odblokować, ale ne mogę bo zatrzymuje się na 50%. Próbowałem innych alternatywnych metod i nic z tego. Bardzo proszę o pomoc. Mam dosyć tych chińskich krzaczków na pasku powiadomień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było czytać co się wgrywa. Napis CHINA nie posiadał Ci przy wgrywaniu?

Wygraj mu wersje International. Akurat zablokowany bootloader to bardzo dobra rzecz bo Chińczyk nie wgra badziewia.

Musisz ściągnąć wersje International pod fastboot i ja wgrać z poziomu trybu download a nie fastboot.

Bootloader można odblokować jeśli xiaomi wyrazi zgodę. Trzeba im uzasadnić dlaczego to robisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgram mu wersję international i zobaczę czy się będzie dało odblokować bootloader. Trzymajcie kciuki :)

 

Zgodę na odblokowanie bootloadera od Xiaomi mam tylko nie mogę odblokować bo cały czas zatrzymuje się na 50%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersje mi się pomyliły.

Mi4C nie ma wersji global bo jest na rynek chiński tylko. Mogłeś mieć wersje CHINA z angielskim albo jakąś wersje modyfikowana.

Musisz poprosić xiaomi o odblokowanie bootloader. Jak masz odblokowane to wgrywasz TWRP na tą wersję. Pozniej instalujesz normalnie przez recovery oprogramowanie od xiaomi.eu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...