Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Iukerr

Pełen zestaw do 5.000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Potrzebuje kompletny zestaw komputerowy do użytku domowego (przeglądanie internetu, "drobna" obróbka zdjęć, filmów, czasami jakaś gra dla dzieciaków) oraz pracy biurowej (głównie autocad, arkusz kalkulacyjny - tematyka budowlana) .

 

Stacja robocza przede wszystkim musi być: szybka, w miarę cicha, obudowa wyposażona w wyjścia usb, sd card na front panelu, podstawową nagrywarkę blue-ray. - kartę dźwiękową posiadam: Asus Xonar DG - karta PCI

 

Zależy mi na dobrym monitorze w moim przedziale cenowym - dużo czasu będę spędzał przed nim w ramach pracy. Monitor 25 cale będzie wystarczający. Zastanawiałem się nad takim rozwiązaniem: Mój link

 

Dlatego też, zwracam się do was z prośbą o stworzenie, złożenie zestawu który będzie spełniał mojego oczekiwania. Sam na tym się na tyle nie znam a wydając 5.000 zł chciałbym "nie pluć sobie poźniej w brodę", że nie skonsultowałem zestawu z dużo bardziej doświadczonymi osobami.

 

Budżet ok 5.000 zł (może go lekko przekroczyć) .

 

Z góry dzięki

 

Pozdrawiam

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,tak na szybko.

Della u2515h bardzo polecam od siebie. Duza przestrzeń robocza,genialna jasność,piękne odwzorowanie kolorów i matryca 2k,cud,miód,orzeszki.

Dodatkowo warto wspomnieć o prekalibracji monitora,pivocie i katach widzenia...

z Wad: często nie reagujący przycisk power,delikatne srebrzenie i nie idealne w 100% podświetlenie.

Osobiście oceniam go na 8+/10,wart swoich pieniędzy.

 

intel 6600

palit 1060 js (6gb)

goodram 16 gb 2133

asrock h110m

Vero L1 600W

brutus m25 pure black

wd blue 1 tb

iridium pro 240gb/wymienne na nagrywarkę bluray

Czy ten komputer wystarczy zależy od tego jak zaawansowane projekty w cad robisz..

Gry wszystkie na full nawet w 2k,być może niektóre bd wymagały obniżenia 1-2 opcji.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...