Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Matius8

kilka pytan odnoscie wentylatorow i bezprzewodowej sieci

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! Wczoraj skladalem komputer. Na szczescie wszystko dziala, oprocz 2- ch malych problemow.

1. Dwa przednie wentylatory (zalman z1 neo) maja wspolna wtyczke, o ile sie nie myle jest to MOLEX. Nie mam pojecia jak je podpiac, na plycie glownej nie mam takich wejsc ktore by pasowaly. Pewnie potrzebne jakies przejsciowki. Prosze o pomoc

2. Zainstalowalem system Windows 10. Myslalem ze mam zintegrowana karte sieciowa ktora pozwoli mi na polaczenie z moim bezprzewoodowym wifi. Doczytalem ze zintegrowana karta sieciowa pozwala na polaczenie przez kabel, a nie bezprzewodowo. Wiec tu wychodza dwa pytania. Rozumiem ze potrzebuje karty sieciowej wpinanej przez usb albo takiej do srodka na Pci. Mam w domu TP-LINK TL WN-722N czy bedzie dobra? Jesli tak to skad wziazc do niej sterowniki odpowiadajace windowsowi 10? Czy probowac instalowac te co byly dolaczone do tej karty na plytce ( to bylo juz dosc dawno kupowane). (Tak w ogole przy karcie usb wystarczy ja wpiac i zainstalowac sterowniki czy cos jeszcze do srodka budy idzie?) no i druga sprawa, spotkala mnie taka sytuacja. Tam gdzie jest do wybrania ,,sieci telefoniczne'' ,,enthernet'' ,,vpn'' (ustawienia sieci, crntrum zarzadzania siefiami czy jakos tak, mysle ze wiecie o co chodzi) nie ma ani opcji sieci bezprzewodowe ani wifi, nic z tych rzeczy. Tak po prostu ma byc jesli nie ma bezprzewodowej karty sieciowej? Chodzi o to ze nir mam zadnej opcji z sieciami bezprzewodowymi. (Tam gdzie na komputerze siostry jest enthernet i sieci bezprzewodowe u mnie jest tylko enthernet) prosze o pomoc i z gory dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprocz tego jeszcze jedna watpliwosc, po zamontowaniu procesora, kiedy wyciagnalem boxowe chlodzeniu od razu od dolu wygladalo tak jak na zdjeciu. Mialo paste bez zadnej oslonnej folii wiec od razu zamontowalem go na procesor, to jest dobrze? Tak ma to wygladac?

 

Zdjrcie:

post-564610-14773855192974_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. W instrukcji od mobo masz podana dokladna lokalizacje gdzie te wentylatory podpiac.

2-jak podepniesz to wifi pod usb to powinno samo zaczac lapac neta. Czasami trzeba instalowac oprogramowanie ale nie zawsze.

3-No intelowi juz sie nawet nie chce solidnie zabezpieczac tej pasty ale bedzie dzialac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...