Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

FTRek

Tania mysz 100-150zł

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej zależy po prostu na wygodzie i precyzji. Nie chodzi mi tu nawet o dpi, tylko o to żeby kursor reagował intuicyjnie na ruchy ręką, a nie zjeżdżał czy przeskakiwał. Do pracy oraz grania w różne gry (także fps).

 

Wole także myszki raczej dosyć małe i ciche, aczkolwiek to nie jest kluczowe. Rolka powinna być w miarę cicha i gładko chodzić, bo do takich jestem przyzwyczajony. Nienawidzę rolek które generują hałas przy każdym przeskoku. Używam claw/fingertip grip, w żadnym razie palm.

 

Moja obecna mysz to dziesięcioletnia a4tech OPTO 013, która do tej pory działała przyzwoicie, dopiero niedawno zaczęły się problemy z przyciskami. Lakieru nie ma już od kilku lat. :D Gdyby nie przyciski to z pewnością bym jej nie zmieniał bo rolka jest bezgłośna, płynna, mysz jest w miarę precyzyjna (pomimo 800 dpi) i jest bardzo wygodna.

 

Przez tą mysz już od zawszę będę miał sentyment do 4techa, więc może jest coś ciekawego od nich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie brałem pod uwagę A4tech A90 ale soft jest dla mnie zbyt wydziwiony, kształt samej myszy też raczej nie będzie mi odpowiadał. Automatyczne strzelanie seriami itp. to dla mnie to dla mnie kompletny banał.

 

Logitech G100S wydaje się być bardzo podobna do mojej obecnej myszy, więc pewnie nie musiałbym bardzo zmieniać przyzwyczajeń. Martwią mnie tylko szpary po bokach, które z czasem pewnie zaczną sprawiać problemy. Jednak jestem bardzo blisko wyboru właśnie tej myszy.

 

Zastanawiam się jeszcze nad SteelSeries Rival 100. Też ma niezłe opinie, a antypoślizgowe boki byłby bardzo przydatne bo to główne miejsca za które chwytam myszkę. Pytanie tylko czy jest to mysz wystarczająco mała do fingertip grip, naprawdę jest to nie możliwe do oceny bez znania wymiarów i opinii kogoś kto tą mysz ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A90 ma świetny i wygodny kształt jak dla mnie...

Logitech to wybór podobny do obecnej myszki(grają na niej progejmerzy ;) Ja bym ją wybrał na Twoim miejscu...

Rival 100 to gorsza mysz od G100S ze względu na sensor, ma także wyższą cenę (wg. mnie o połowę za duża) cena Rivala 100 powinna wynosić max80zł... nie ważne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od kiedy rival 100 ma gorszy sensor od G100S? Bez przesady, do G100S dochodzi problem z wysokim lodem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, jak claw, to moim zdaniem bez dwóch zdań powinieneś zainteresować się Xornetem II.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...