Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Grimix

[Windows 7] - progblem z kartą sieciową

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grimix

Hej

 

notebook HP Probook 4730s

 

Nigdy się z czymś takim nie spotkałem

A mianowicie, na czystym systemie zainstalowałem ster i sieciówka [lan] pięknie działa - zainstalowałem 2 łaty do szybszego szukania łat, ie11 i pięknie się instalują łaty.

Po którymś z rebootów i kolejnych instalacjach łat zaczynają się cyrki - kabel podłączony, a diody w sieciówce nie działają - odpinam kabel i diody zaczynają działać :E.

próbowałem wszystkiego - nowszy ster, i ten który znajduje się na stronach HP.

I znów robiłem czystą instalację i ponownie taki sam problem - działa normalnie i po którymś z rebootów zaczynają się problemy

 

obawiałem się że to problem sprzętowy ale kilka dni temu działał bez problemów nim zainstalowałem system na czysto

a teraz obok win 7 zainstalowałem ubuntu-mate, a na nim sieciówka działa bez problemów.

 

Help!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grimix

Na razie problem [chyba] został rozwiązany.

Zainstalowałem stery od wifi i na nim zainstalowałem łaty, omijając stery z WU od realteka

Po zainstalowaniu wszystkich łat, zainstalowałem stery od LANu i na razie działa bez problemu.

Jak nie drzwiami, to oknem - a w przypadku Windowsa... jak nie oknem, to drzwiami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...