Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kakasz

Zamiana iphone'a 5s 16gb

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, planuje jakoś w lutym zmienić moje 5S 16gb na jakąś 6 lub 6s. Jak myślicie ile można maksymalnie dopłacić komuś za 6 albo 6s dorzucając do tego 5s? Robiliście takie transakcję? Chodzi mi oczywiście o nówkę 6tkę. Mój jest w dobrym stanie, nigdy nic nie było przy nim robione, jedynie ma trochę rys na bokach i to wszystko. Mam go od nowości tj. styczeń 2014.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto normalny i po co miałby zamieniać 6, lub już w ogóle 6S na 5S? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa tacy. W takim razie na jaki inny telefon wymienić 5s i maksymalnie doplacic do tego 300-400 zl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

na taki, na jaki zgodzi się wymieniający. Skąd mamy wiedzieć kto, z czym i za ile bedzie chciał się z Tobą zamienić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założylem ten temat by sie wypowiedziała osoba, która dokonywała podobnej transakcji wymieniając 5s na coś innego z dopłatą. Jak być może się domyśliłeś kolejnym powodem jest brak mojej wiedzy dotyczącej obecnego rynku smartfonowego. A Twoja nic nie wnosząca odpowiedź do tematu jest zbędna. Na innym forum zakładając taki temat dowiedziałem się np, że lepiej sprzedać mój telefon i dołożyć pieniądze na telefon X. I taka odpowiedź mnie satysfakcjonuje, bo moge jakoś działać - szukając telefonu np do 1500 zł, jeśli sprzedam mój. Pytanie teraz jaki telefon wybrać do takiej kwoty i uprzedzam, że jeśli znowu masz coś bez sensownego napisać to po prostu zaoszczędź sobie czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli naprawdę potrzebujesz doradcy, aby dojść do wniosku, że najlepiej sprzedać, dołożyć i kupić coś lepszego, zamiast bawić się w wymiany, to naprawdę musi być u Ciebie ciężko z myśleniem.

 

Bez urazy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli naprawdę potrzebujesz doradcy, aby dojść do wniosku, że najlepiej sprzedać, dołożyć i kupić coś lepszego, zamiast bawić się w wymiany, to naprawdę musi być u Ciebie ciężko z myśleniem.

 

Bez urazy.

 

Pisząc "bez urazy", a jednocześnie rzucając ad personam, że mam ciężko z myśleniem sam sobie zaprzeczasz. Potrzebuje doradcy, bo jak już wsponiałem nie znam cen smartfonów i myślałem, że ktoś mi doradzi jak na innym forum i daję cytat "sprzedaj swojego iphona za ile dasz radę a za resztę kasy kup xiaomi mi5", później użytkownik od tego cytatu podal plusy i minusy i powiedział ile mnie to wyniesie dokładniej wyniesie. Na taką odpowiedź liczyłem, więc z Waszej strony już dziękuje za zaangażowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do lutego to jest jeszcze bardzo dużo czasu wiec wróci może wtedy.. Powiem szczerze, że wątpię abyś znalazł kogoś kto wymieni nowego 6/6S na używanego 5S

Moja propozycja jest taka: Dajesz ogłoszenie, że sprzedasz lub wymienisz iPhone 5S i zobaczysz co Ci ludzie będą proponowali, jak któraś propozycja będzie Ci odpowiadać to dokonujesz wymiany i gotowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ciagle tłumaczenia, ze nie znasz cen jest absurdalne - wchodzisz na allegro, patrzysz za ile chodza używane, podobne do twojego i voila - juz orientujesz sie w cenach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze powtarzam - jeśli ktoś nie potrafi wycenić przedmiotu który chce sprzedać to niech wystawia BCM i problem z głowy.

Przedmiot będzie tyle warty, ile ktoś będzie w stanie za niego zapłacić - proste i logiczne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...