Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

BadCat

Karta graficzna do 730zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, chciałbym kupić sobie nową kartę, bo myślę że to ona najbardziej ogranicza mój komputer. Karta będzię na ok rok. Później zamierzam cały komputer sprzedać i kupić nowy. Do wydania mam max 730zł(ale to max), fajnie jakby udało się zamknąć w 500-600 zł, ale te 700 zł mogę wyłożyć. Zależy mi na w miarę komfortowej rozgrywce na 1080p na średnich/wysokich w miarę nowych gier(te najnowsze też byłyby fajne).

Mój obecny komputer:

CPU: C2Q q6600 @3,3Ghz

RAM:7GB

ZAS:Aerocool VP-550

Reszta myślę, że nie aż tak ważna.

 

Zastanawiałem się nad nowymi GTX z serii 1050, ale jakoś nie jestem do końca przekonany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co najwyzej Radeon HD7770 do takiego zestawu lub GF 650Ti/660, ktory moze byc nawet nieco na wyrost dla CPU. Nic wiecej bym nie inwestowal, najlepiej uzywka z gwarancja (jak sie gdzies znajdzie) z alledrogo. Najtaniej wyjdzie radek 7770 i na niego bym polowal, bo ceny dosc niskie. Reszte kasy zostaw na nowy sprzet.

 

Edit: Kazda z powyzszych z minimum 2GB pamieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

miałem ten sam problem w marcu co Ty. Też miałem Q6600 i GTX 460.

Przesiadka na Sandy/Ivy bardzo droga (mobas + cpu to kwota rzędu 700-800pln) ale udało się wyrwać i5-760 z mobasem za 300zł i kupiłem do tego GTX 670. I tobie bym go też polecał ze względu na wysoką wydajność, a i to będzie max pod tego czy podobnego proca.

Np takiego GIGABYTE GEFORCE GTX670 2GB WINDFORCE 3X masz na allegro za 460zł i to starczy spokojnie. Tym bardziej że do 1080p chcą już i 2GB pamięci na GPU.

 

Ps. Swoją drogą GTX 570 też był kiedyś dość wydajny a teraz stoi po ~270zł

Może lepsze to a za resztę zbierać już na coś nowszego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, czy opłaca się EVGA GeForce GTX670 FTW 2048MB GDDR5 256bit za 350zł? Czy to jakaś nieudana wersja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tego cepa broń boże gtx670, tak jak Ci @Crypt napisał, HD7770/GTX 650Ti, ewentualnie hd7850 /gtx660 (ale one w grach procesorowych już sie bedą nudziły (w sensie bedziesz miał taką samą wydajność jak na tych słabszych), za reszte kup sobie i5 2400 (300 ) + płyta na s1155 (80) i kosć ddr 3 8gb (100 zł) i będziesz miał takiego kopa wydajnościowego , ze ci banan do gwiazdki z ust nie będzie schodził :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tego cepa broń boże gtx670, tak jak Ci @Crypt napisał, HD7770/GTX 650Ti, ewentualnie hd7850 /gtx660 (ale one w grach procesorowych już sie bedą nudziły (w sensie bedziesz miał taką samą wydajność jak na tych słabszych), za reszte kup sobie i5 2400 (300 ) + płyta na s1155 (80) i kosć ddr 3 8gb (100 zł) i będziesz miał takiego kopa wydajnościowego , ze ci banan do gwiazdki z ust nie będzie schodził :)

 

WDC WD5000AVDS-63U7B1 to jest mój Dysk(SATA 2) twardy a chłodzenie CPU to Spartan he924 pro. Czy będzie to pasować do tego co podałeś? I czy ten i5 2400 będzie ok do gtx 670? I czy te 350 za tego gtx to dobrze czy źle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok to kupie tego gtx, sprzedam to co mam i kupię to co podałeś. Tylko pozostało znaleźć jakąś ok płytę główną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...