Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mahon

Antyvirus/Gry nie otwierają się.

Rekomendowane odpowiedzi

***Problem rozwiązany***

 

Witam,

 

wczoraj grając w Fife17 ekran się zfreezował nic nie dało się zrobić-tylko reset :kwasny:.Po ponownym odpaleniu fify 17/16 gra się nie włącza a jeżeli już się włączy to tylko wybór języka i gra dostaję freeza-bez reseta(naprawianie gry nic nie daje).. zauważyłem,że po odpaleniu fify w Menedżerze zadań procek działa tylko przez ok.5 sekund potem 0%. Chciałem włączyć menu antyvirusa Bitdefender Internet Security 2015 i również się nie da.. antyvirus działa normalnie jest 'odpalony',ale nie da się włączyć menu.Menu da się włączyć po restarcie systemu(trzeba szybko wł.Bis) potem gdy zminimalizuje menu znowu nie da się go włączyć. Tyle zaobserwowałem ;).

 

Dodam od razu,że nie posiadam żadnego wirusa który by to robił-nic nie ściągałem,nie wchodziłem na dziwne strony,nie podłączałem pendrive,zupełnie nic ;). Problem jest po tym freezie/resecie.

 

Liczę na Waszą pomoc ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

A pomijając gry, przeglądając internet lub oglądając film jakiś np. z płyty dvd dzieje się tak samo? Powodów może być całe multum. Od przegrzewanie się karty graficznej po złym chłodzeniu na procku. Również może to być jakiś problem z sterownikami od karty graficznej. Jaką masz? Kiedy ostatnio aktualizowałeś sterowniki do karty?

 

Jaki system posiadasz? Win 7/8/8.1/10? Która wersja? Pro, Home, Ultimate... ? Jakie dyski, jakie pamięci? Więcej informacji o sprzęcie...

 

Z drugiej strony, może to być wina samego systemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Przeglądając internet/film wszystko działa normalnie. Odnośnie karty graficznej znikła na tym pasku obok zegara. Sterowniki ściągałem najnowsze z jakiś miesiąc/dwa temu gdy wyszła beta BF1.

 

System:8.1

Intel Core i5 4690

8GB ram

GeForce GTX 770

1TB

 

dzięki za odpowiedź.

 

 

Edit//

 

jakoś udało mi się odpalić Nvidie Exp. i zaktualizowałem sterowniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W menedżerze urządzeń w zakładce Inne urządzenia jest wykrzyknik przy nieznane urządzenie.W właściwościach jest Kod28 próbowałem sprawdzić co to jest,ale nie dałem rady.. nie ma żadnych informacji.Wszedłem w zakładkę zdarzenia wg.daty i interesująca jest data wczorajsza o godz.20:28:30 to chyba właśnie wtedy dostałem freeza komputera i potrzebny był restart. W zdarzeniach w informacjach jest coś takiego:

 

Device ROOT\MEDIA\0000 was configured.

 

Driver Name: null

Class Guid: {00000000-0000-0000-0000-000000000000}

Driver Date:

Driver Version:

Driver Provider:

Driver Section:

Driver Rank: 0x0

Matching Device Id:

Outranked Drivers:

Device Updated: false

 

SS zdarzenia:

123.jpg

 

 

Przepraszam chciałem edytować posta wyżej,ale jakoś tak wyszło,że napisałem nowy :/.

 

 

Dlatego kto rozwiąże problem:

http://forum.pclab.pl/topic/1174385-Rozwi%C4%85zanie-problemuPILNE/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

problem nadal występuje;P. Sprawdzałem parę gier(GTA5,H1Z1,Fifa15,16,17) i przy h1z1 kotk występował błąd w battleye "blocked loading of file: "c\windows\system32\easyredirect64.dll" szukałem w necie co to za dll i było to od VPN'a którego miałem z msc temu..skasowałem ten plik i nagle ożyła nvidia Exp./Antiwirusowi menu(i tak go już odinstalowałem) a przy h1z1 nowy error "Failed to start BattlEye Service (0)". Gry które u mnie działają:CSGO,GRID,ETS2. Dziwne jest to,że nie które gry działają a nie które nie działają(te nowsze?). Może jakiś log zrobić? może nadal jakieś pozostałości po programach blokują?

 

 

***Problem rozwiązany***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...