Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Killer85

Oddam Kod rabatowy Morele

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przed chwilą dostałem email od morele

 

Cześć!

 

Od dawna jesteś naszym Klientem i od równie dawna nie byłeś w naszym sklepie. Domyślamy się jaki może być tego powód - nie lubisz zakupów przez internet. Zgadza się?

 

Od czasu kiedy u nas kupowałeś ostatni raz wiele się zmieniło. Otworzyliśmy nowe net.punkty (jesteśmy w 15 miastach wojewódzkich), po raz 3 z rzędu zajęliśmy pierwsze miejsce w rankingu sklepów internetowych Opineo.pl, otworzyliśmy kilka nowych sklepów: www.budujesz.pl; www.hulahop.pl; www.amfora.pl oraz www.pupilo.pl

 

Chcielibyśmy przekonać Cię, że warto nam zaufać. Zrób u nas zakupy na kwotę min. 2000 zł, a z tym kodem rabatowym: obniżymy Twój rachunek aż o 100 zł!

 

Życzymy pomyślnych zakupów! Wiemy, że takie właśnie będą :)

 

PS. Kod rabatowy przepisz lub wklej w odpowiednim miejscu w koszyku zakupowym. Kod jest jednorazowy i możesz wykorzystać go do 28.10.2016 do godziny 23:50

 

Niewiem czy każdy klient dostał cza tylko ja ale mogę go oddać bo nie wykorzystam

 

Adminów proszę o nieusuwanie do jutra wieczora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiąc kolejne zakupy o wartości minimum 200 zł zapłacisz za nie 20 zł mniej.

 

Oto Twój unikalny kod: 6371J3IWO4

 

 

Ja raczej nie skorzystam,a może komuś się przyda. Dodajcie informacje jeśli ktoś skorzysta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób u nas zakupy na kwotę min. 2000 zł, a z tym kodem rabatowym: 1BCGSDILIC obniżymy Twój rachunek aż o 100 zł!

 

Proszę o zamieszczenie informacji, jak ktoś już wykorzysta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiąc kolejne zakupy o wartości minimum 200 zł zapłacisz za nie 20 zł mniej.

 

Oto Twój unikalny kod: 6371J3IWO4

 

 

Ja raczej nie skorzystam,a może komuś się przyda. Dodajcie informacje jeśli ktoś skorzysta.

 

 

wykorzystałem dziekuje bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób u nas zakupy na kwotę min. 2000 zł, a z tym kodem rabatowym: 1BCGSDILIC obniżymy Twój rachunek aż o 100 zł!Proszę o zamieszczenie informacji, jak ktoś już wykorzysta

 

Dziekuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się podzielę: 9Z16DPYPTL - 20 zł na zakupy powyżej 200 złotych.

 

Ostatnio morele u mnie podpadło bo źle mi zamontowali RAM i przysłali mi złe słuchawki (AKG K240 Studio zamiast AKG K240 MK 2), więc na razie sobie dam z nimi spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie dzisiaj sprawdziłem tą ich promocję z mega kodem.

 

Chciałem kupić dysk który normalnie kosztuje 209 pln z tym ich super mega wypas kodem na 20pln przed jego użyciem kosztuje uwaga 229,59 zł

Dziękuję postoję :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiąc zakupy o wartości minimum 200 zł zapłacisz za nie 20 zł mniej.

 

Oto Twój unikalny kod: 6L8L6EM9MJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś był tak miły to poprosiłbym o kodzik na prywatną wiadomość, nie chcę kupować pod presją czasu:) Dzięki

 

 

edit. chciałem kupić tą kartę https://www.morele.net/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-1060-6gb-gddr5-192-bit-hdmi-dp-dvi-box-gtx-1060-6gt-oc-774618/

no ale okazuje się, że kody nie działają z tym produktem :thumbdown: "Promocja może być nieaktualna, kod jest nieprawidłowy lub próbujesz dodać kod dla więcej niż jednej sztuki produktu." Do innych, droższych modeli dodaje sie bez problemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś był tak miły to poprosiłbym o kodzik na prywatną wiadomość, nie chcę kupować pod presją czasu:) Dzięki

 

 

edit. chciałem kupić tą kartę https://www.morele.net/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-1060-6gb-gddr5-192-bit-hdmi-dp-dvi-box-gtx-1060-6gt-oc-774618/

no ale okazuje się, że kody nie działają z tym produktem :thumbdown: "Promocja może być nieaktualna, kod jest nieprawidłowy lub próbujesz dodać kod dla więcej niż jednej sztuki produktu." Do innych, droższych modeli dodaje sie bez problemu...

 

Już wystarczająco obniżyli cenę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby ktoś miał kodzik do oddania to poproszę na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę późno ale może jeszcze ktoś skorzysta:

 

ISW6I3MATL

 

kod na 20 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też proszę o pw, potrzebuję tego 100zl przy 2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogli się bardziej postarać i dać te 10% przy zakupach powyżej 200zł. Sam dostałem 20zł za zakupy powyżej 200zł i skorzystałem. Ogólnie morele to mój ulubiony sklep, do dzisiaj zero problemów mam z nimi i zazwyczaj u nich jest najtaniej, a nawet jeśli nie jest najtaniej to zawsze wole u nich zamawiać niż w jakiś sklepach krzak :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś dysponuje kodem na zakupy powyżej 2000zł proszę o PW :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...