Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Cosmos

Komputer do grania za 3800 zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szukam komputera głównie do gier. Fajnie by było gdyby udało się tam wrzucić system operacyjny oraz kartę geforce 1060 (6gb). Nie znam się na obecnych technologiach gamingowych i wymaganych podzespołach, bo głównie jestem graczem konsolowym. Chciałbym, by ten komputer przewyższył graficznie ps4. Chciałbym by nowe i przyszłe gry śmigały (może nie wszystko na ultra) może być hard, ale ma być płynnie. Zależy mi na wygodnej grze w forzę horizon 3, gears of war 4, nie mówiąc już o wiedzminie. Wiem, że z reguły nie warto kupować gotowych zestawów, ale tak byłoby mi najwygodniej. Może jest jakiś sklep, który uczciwie i ładnie te komputery składa i ma w ofercie gotowego peceta, bo na allegro wolę nie zaglądać. Krótko mówiąc, co polecacie ?

 

Kolejna kwestia, mam taki monitor. https://saturn.pl/komputery-i-tablety/monitor-samsung-s22b150n. Czy to nie problem, że nie ma wejścia hdmi tylko dvi. Da się go podpiąć pod nowe komputery? Na cały zestaw, chciałbym przeznaczyć wymienioną kwotę, więc monitor chciałbym zostawić, jego zamiana wiązałaby się z koniecznością kupna tańszego peceta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości złożyłem zestaw z pierwszego linka w esc z identycznych części jak ten i, o dziwo cena wyszła... wyższa ( o 2 złote :D), więc nie jest tak źle.

 

zestaw_gotowy.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...