Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kariolmax

Opinie o asus 1070 strix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was serdecznie, otrzymałem propozycje nie do odrzucenia na kartę asus gtx 1070 strix, dotychczas moim głównym celem był super jetstream od palita. Czy karta Asusa jest tak słaba że nie warto jej brać nawet oszczędzając około 150zl ? Dodam że wg mnie jest to najładniejsza 1070tka. Jak z podkrecaniem pamięci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem miesiąc temu Palita Jetstream na Asusa Strix. W obudowie ładniej się prezentował Palit, Strix ma podświetlenie które wychodzi poza backplate i świeci również z góry na chłodzenie. Nie wygląda to profesjonalnie. Cichszy również był Jetstream. Poza tym lepiej się go podkręcało, w Firestrike mam obecnie 1k mniej punktów niż na Palicie.

Za ile możesz go kupić? Jeśli faktycznie różnica jest 150zł to ja bym raczej nie dopłacał do Palita bo Asus i tak jest fajną kartą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że po negocjacjach uda mi się za 1700zl go wyrwać.

 

Edit: a jak z OC pamięci? Były blokowane czy po prostu takie sztuki ? Znacznie glosniejszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja strixa oddałem i zostawiłem palita (pomimo micronów) - zwyczajnie głośniejsza - na oc producent karty nie ma wpływu, loteria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma wpływ ponieważ w teście morele okazało się że asus nie ma chłodzenia pamięci, czy się mylę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłodzenia asusa od dawna nie mają radiatora na pamięciach i nie robi to różnicy - mój strix robił +800 na samsungach, więc podobnie jak inne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie rozważe jego zakup, myślę że w razie czego uda mi się go sprzedać, szkoda że w Lublinie nie widzę możliwości usłyszenia jego głośności osobiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie 1070 strixa i bede wymieniał na palita. Podkreca sie według mnie słabo. Jesli chodzi o głośnośc to nie ma co słuchac ponieważ po prostu nic nie slychac .

Z wygladu strix super.

A wymieniam ze wzgledu na oc i g-panel :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze co jest powodem niskiego power limit ( 112% ) to nie wiem. To chyba zależy od konkretniej sztuki i jej biosu . W sumie tylko na tej podstawie stwierdzam ze słabo sie podkeca. Na allegro jest wytstawiona i juz w sumie wymienialiśmy sie mailami ;) Później jeszcze spróbuje jakie zegary uda mi sie stabilne zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...