Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SpitSter

Monitor 24' 120-144Mhz 1ms - do 1200zl

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na sprzedaż benq xl2411z w bardzo dobrym stanie praktycznie bez śladów kupiony w grudniu 2015r jakbyś byl zainteresowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz kolory to z tych podanych LG, niskie czasy i ogólnie git monitor, ale jakością wykonania nie grzeszy, ale jak na tę półkę cenową i tak jest dobrze, Asus ma nawet podobne kolory, ale nie zapamiętuje ustawień i nie ma FF i niektórzy są na to wrażliwi i bolą ich oczy. AOC - fatalne kolory, żarówka, razi w oczy, słaba jakość wykonania. Iiyama trochę sprane kolory, bardzo dobra jakość wykonania, ogólnie też fajny wybór. Te wersje xl2411 od benq bym sobie darował, sprane kolory, awaryjny, stale jakieś psoty na forum są z problemami tego monitora, często ma problemy na ustawieniach 144hz. Ale jak trafisz dobrą sztukę to jedynym problemem będą bardzo słabe kolory, a i nwm jak w wersjach benq/zowie ale w poprzednich też FF nie działał.

 

@hayhe

A od takich rzeczy to jest osobny dział, albo wystaw sobie na jakiś portal aukcyjny a nie spamisz tylko. Ja na moje za takie coś ban powinien być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na sprzedaż benq xl2411z w bardzo dobrym stanie praktycznie bez śladów kupiony w grudniu 2015r jakbyś byl zainteresowany

 

Nie możesz zwyczajnie wystawić go w dziale sprzedam ?

Masz na koncie całe 5 postów i wszystkie dotyczą próby sprzedaży tego Benqa.

http://forum.pclab.pl/user/568572-hayhe/

Zaśmiecasz tylko tematy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Bardzo mi pomogłeś. Skłaniam się teraz do tego LG. I pewnie go zamówię. Chyba, że macie lepsze propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...