Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

WarHead24

Klawiatura mechaniczna do 350zł

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam klawiatury mechanicznej za ok 350zł +/- 40zł. Zastosowanie? 65% gry i 35% pisanie (i hejtowanie teamu na czacie :E ). Głośność klawiatury to sprawa drugorzędna, wręcz trzeciorzędna, MX Blue właściwie mogłyby być. Stawiam też na wygląd i podświetlenie, żeby ładnie mi się prezentowała na biurku (lans na dzielni musi być :cool: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klawiatura ma rozpraszać? E tam, mam słuchawki tłumiące dźwięk z zewnątrz i dla mnie to obojętne jak głośna jest, tylko stawiam na wygodę pisania/grania i wygląd. I nie klawiatura za 800zł jak tam fliperpl podał, bo już przegięcie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzień temu były za 399zł, było spojrzeć na forum. Weź CM STORM Quickfire lub funca, którego podałem w pierwszym poście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w mk glow masz tylko czarne switche, w pro miałeś do wyboru pomiedzy red,blue,brown i masz dodatkowo 2 jacki i usb, co nie zmienia faktu, że blacki też dają radę w tej klawiaturze, bardzo fajnie mi się na niej grało jak i pisało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem przez chwile klawiature z redami dla mnie to bylo nieporozumienie klawisze wciskaly sie same... mam nadzieje ze tu bedzie inadczej. Naprawde jezeli ktos wczesniej nie mial takiej klawy nie powinien wyierac przelacznikow tylko czytajac testy bo kazdy ma inne preferencje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
RX85 - cena ok 320 zł, bardzo tani i dobry mechanik.

Chyba chciałeś powiedzieć, bardzo tani i chu*owy mechanik. Co się na necie naczytałem o nim i tutaj an forum tyle tematów było, że masakra. Każdy co miał problem to chodziło o dwuklik, albo znów klawisze nie działały, albo anti-ghosting działał jak chciał.

 

Autorze jak lubisz klawiatury tenkeyless to ogarnij ozone strike battle na redach, jak pełno wymiarowe to promocja na roccat ryos w procpu była. IMO warto brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś porządnego to z tych co podałeś cm storm, uwierz mi, że ta firma nigdy nie szczędzi na materiałach. I dodam, że ja swoją klawkę (sygnatura) kupiłem w morele.net i na dwóch kaycapsach miałem rysy jakieś dziwne od nowości, jakby źle farba przykryła i oczywiście morele miało mnie w du*ie, napisałem do cm storm`a i potrafili z Holandii przysłać mi nakładkę na "spację,+/=" Mówię na początku się nie odzywają, ale podobno pierwszy list gdzie się zagubił, a drugi po dwóch tygodniach, ale doszedł i to się nazywa serwis i to było na przełomie świąt Bożego Narodzenia i Nowego roku. Jeszcze roccat ma w miarę dobrze wykonane klawiatury, ale nie bierz od nich na mx black, bo często czytałem, że padają z innymi nie ma tego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej bym wolał wersję ultimate, bo jest większa, a ja nie lubię minimalistycznych klawiatur. Przełączniki brązowe to chyba najlepszy kompromis między wygodą pisania i głośnością, redy za lekko się wciska, blue za głośne, a blacki z kolei za ciężko chodzą. Wybór pada na CMStorma QuickFire Ultimate Cherry MX Brown. Jedyną rzecz, której się przyczepić można to brak podkładki na nadgarstek, ale jak ma być taka mała, że wręcz będzie przeszkadzać, to lepiej, żeby jej nie było. Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja od siebie dorzucę Deluxa KM02 - 349zł, podświetlanie, Kailh Blue (tak, wiem, że nie wszyscy przepadają, ale ich jakość znacznie się poprawiła, a awaryjność jest mniejsza jak w cherry). No i taki asik w rękawie - wykonana z aluminium :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniej awaryjna, bo ludzie kupują z nimi mniej klawiatur niż z cherry pewnie, ja tam mam mx red, bawiłem się na redach/blue od kailh, powiem tak: mx mają bardziej płynny skok i lepiej odbijają, takie moje wrażenia były.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniej awaryjna, bo ludzie kupują z nimi mniej klawiatur niż z cherry pewnie, ja tam mam mx red, bawiłem się na redach/blue od kailh, powiem tak: mx mają bardziej płynny skok i lepiej odbijają, takie moje wrażenia były.

Popularność cherry jest bezapelacyjnie większa. Awaryjność jednak jest duża, znacząco większa niż wszystkich klawiatur membranowych i wszystkich klawiatury na Kailh razem wziętych. Szacunkowo jakieś 6-8%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz coś w miarę taniego, nada się do grania i do pisania jeśli click niebieskich przełączników Ci nie przeszkadza.

Volcano LanParty

 

Ta klawiatura w tej (219zł) cenie, to jest killer. Kupiłem praktycznie zaraz jak się pojawiła, bo się bałem, że cena skoczy do 300zł:) Jakość wykonania i sama funkcjonalność, to obecnie chyba max, co można mieć w kompaktowych klawiaturach. Moim zdaniem księgowi Modecoma coś se tam źle wyliczyli planując tak niska cenę dla Volcano;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał porównywać LanParty do Strike Batle to bym powiedział że Lan Party otrzymuje 8/10 a Strike Batle 9/10 punktów. Jednak biorąc pod uwagę cenę 219zł a ~350-369zł to Lan Party miażdży konkurenta pod względem opłacalności. Gdyby nie to że LanParty ma tylko niebieskie przełączniki to sam bym tą klawiaturę wybrał zamiast mojego Strike Batle na brązowych przełącznikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powrócę do tematu klawiatury Delux KM02 http://allegro.pl/klawiatura-delux-game-titan-km02-mechaniczna-nowa-i6563054773.html

Czytam na różnych forach właśnie o klawiaturach mechanicznych tak mniej więcej w granicach 400zł i dużo ludzi właśnie docenia tą klawiaturę a po zakupie z całego serca polecają.

I właśnie myślę czy kupować tego deluxa czy może jak w poprzednich odpowiedziach pisaliście CMStorma QuickFire ???

Poradzi ktoś co wybrać? Czy może w ogóle coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ta klawiatura to nie jest warta zachodu. To tak samo można sobie kupić klawiaturę mechaniczną z AliEkspress ;) Ziemniak robił ocenę tej klawiatury z Chin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Wiem co czujesz 🙂.Ja przy nim prawie pada z kompa wyrwałem.A ile było Pi.....e nie gram to nie zliczysz 😄.Ale najważniejsze że się udało.I masz satysfakcję bo to jeden z najtrudniejszych soulsowych bossow https://ebd.cda.pl/620x368/15092229f8 Patrz to
    • Więc wytłumacz mi jakim cudem bez mierzenia wystarczy odpalić gówno kalibrator HDR WINDOWS i zobaczyć w jakim trybie pokazuje detal na 1000 nit, a w jakim na 570. Potem to samo zrobić w dowolnej grze z kalibracja HDR. I w każdym innym ustawieniu niż HDR + APL HIGH, ustawienie gry na 1080 nit prześwietla obraz. Więc w swoim ustawieniu masz niby 1000 nit z uciętymi w opór detalami. Faktycznie, genialna sprawa A jak ustawisz detale na 570 to on nie ma prawa zaświecić 1000 bo właśnie to ograniczyłeś w ustawieniach.  Ale żeby nie było, zjem i odpalę grę I będę srogo zdziwiony jak nie ujrze przepalonych jasności. 
    • Przy każdej zmianie traci się na tym, że kupuje się nową kartę, a sprzedaje używaną, dlatego częste zmiany są niekorzystne finansowo, chyba że się zmienia używaną na używaną.
    • Intel kompletnie tutaj nie ma sensu raz że to do gier, a dwa że jeszcze do 1440p. Powinieneś skupić się na wydajności GPU i bić po RTX 4070 Ti Super - tutaj możesz trzymać się RTX ale CPU spokojnie brałbym 7500F bo to będzie idealne najlepsze połączenie. Za 7100 zł masz właśnie taki zestaw https://proline.pl/koszyk/2878bd11 a celując w maksa to przy dopłacie za 7500 zł z 7900 XTX https://proline.pl/koszyk/316e8335 
    • 14700F nigdy bym nie brał bo to totalny crap. Dostaniesz zawyżone napięcie, to ten CPU będzie siorbał niesamowicie dużo papu i nic z tym nie zrobisz. Do tego kompletnie nic nie wiesz jakie podzespoły otrzymasz. Druga sprawa, połączenie i7 + RTX 4070S jest dalekie od opłacalnej wydajności w zestawie do gier. Za 9200 zł na gotowo masz https://proline.pl/koszyk/35ad9d7d z Ryzen 7 7700 i RTX 4080 Super albo możesz dać i https://proline.pl/koszyk/8f26d0eb 7800X3D + RX 7900 XTX Office w jakiej wersji? 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...