Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SHINGO

Przechwytywanie materiału nagranego na dysku twardym tunera na komputer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem otóż zakupiłem kartę przechwytującą obraz i dźwięk na komputer.

 

Jest to karta z firmy Hauppauge a wersja jej to Colossus 2 HD VIDEO RECORDER model 1581 gdyż tylko ten model pozwalał zgrywać dźwięk Dolby Digital 5:1 poprzez złącze optyczne.

 

Poniżej dołączam linka do strony gdzie znajduje się karta przechwytująca wraz z jej opisem.

 

Lecz do czego dążę chcę poprzegrywać materiał z dysku tunera którego model to: Mediabox HD Digital Video Recorder jest on własnością UPC.

 

Jednak jakoś nie mogę sobie z tym poradzić.

 

Mimo iż do tunera z tyłu podłączam kabel hdmi oraz do wejścia karty która jest już w komputerze zamontowana w gnieździe PCIEXPRES 1 także hdmi oraz dźwięk połączyłem kablem optycznym niestety po uruchomieniu programu przechwytującego załączonego do karty nic nie mogę na komputer zgrać.

 

Już nawet przyszła mi myśl że sygnał może być zakodowany.

 

Lecz spróbowałem podłączyć odtwarzacz dvd marki Orion model 5400HC który posiada także złącze hdmi i też porażka mimo iż próbowałem odtworzyć płytę dvd niezabezpieczoną.

 

Zna się ktoś z szanownych Modelatorów lub Forumowiczów na tym i może mi dać wskazówkę jak można wyżej opisany problem rozwiązać ???

 

 

Karta przechwytująca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy Twój telewizor/monitor ma możliwość pokazania czy sygnał HDMI ma HDCP, i jeżeli tak - upewnij się który sygnał jest chroniony, a który nie.

 

To że konkretna płyta DVD posiada materiał teoretycznie niezabezpieczony niekoniecznie ma związek - odtwarzacz wciąż może wysyłać obraz sygnałem chronionym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...