Skocz do zawartości
Femolo

Szukasz tytułu gry? Jaką kupić grę? Co polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Azazell

Szukam jakiś gier w stylu Heroes lub King Bounty, gdzie no walki są na arenie turowe.. Kusi mnie nowy Heroes 7 ale jest chyba nadal zabugowany. Chociaż cena 40zł nie jest duża. Chyba pozostanie mi powrócić do Heroes 3. Bo nie wiem czy jest coś podobnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiś gier w stylu Heroes lub King Bounty, gdzie no walki są na arenie turowe.. Kusi mnie nowy Heroes 7 ale jest chyba nadal zabugowany. Chociaż cena 40zł nie jest duża. Chyba pozostanie mi powrócić do Heroes 3. Bo nie wiem czy jest coś podobnego?

Disciples II

Etherlords II

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może w jakich sklepach są lub będą pre order na guild wars 2 path of fire?

 

@Azazell jeśli nie grałeś w nieoficjalne dodatki w heroes 3 to warto spróbować In The Wake of Gods czy też Horn of the Abyss. A także niewiele osób grało w oficjalnie wydany przez ubisoft cztery niezależne kompanie do h3 nazywane heroes kroniki antylogia co ma wiele wspólnego z wog.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Disciples II

Etherlords II

 

Grałem ale jakoś nie mogę się wczuć w te produkcje.. Przypomniał mi się jeszcze Age of Wonders 3...

 

 

@Azazell jeśli nie grałeś w nieoficjalne dodatki w heroes 3 to warto spróbować In The Wake of Gods czy też Horn of the Abyss. A także niewiele osób grało w oficjalnie wydany przez ubisoft cztery niezależne kompanie do h3 nazywane heroes kroniki antylogia co ma wiele wspólnego z wog.

O właśnie nie grałem w nie.. Szkoda że nie są po polsku ale co zrobić chyba spróuje :) Dzięki.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heroes Cronicles - fajne mapki, kiedyś dawno temu przeszedłem, polecam.

Niestety nigdy mi WoG nie podszedł - praktycznie robi ze starego dobrego Heroesa zupełnie inną grę, przerósł mnie temat :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nieoficjalnym wogu jak ustawisz pc że ma ulepszone jednostki z doświadczeniem to żeby wygrać na zwykłej mapie z PC musisz się o wiele bardziej natrudzić niż w oficjalnych gdzie tylko kompanie trzymają poziom.

 

Co do mojego pytania to jak ktoś znajdzie w polskim sklepie pre-order guild wars 2 path of fire to dajcie znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakaś gierka dla dwóch osób na "przerwę w pracy" :E

 

dsj i wormsy się znudziły ;p

Edytowane przez GoreK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hopes

Podobno bardzo sympatyczny sklep tylko nie polski, ale da sie walute polska ustawic.

https://www.cdkeys.com/pc/games/guild-wars-2-path-of-fire-pc-cd-key

Deluxe:

https://www.cdkeys.com/pc/games/guild-wars-2-path-of-fire-deluxe-edition-pc-cd-key

Tutaj jakis super sprzedawca:

http://allegro.pl/guild-wars-2-the-path-of-fire-pc-klucz-automat-hit-i6957764107.html

Deluxe:

http://allegro.pl/guild-wars-2-ii-path-of-fire-deluxe-edition-pc-24h-i6953782020.html

 

 

@UP

Worms armageddon ?

Bomberman ?

wszelakie gry sportowe typu fifa/nhl/nba etc. ?

wszelakie bijatyki takie jak Mugen/Tekken/Mortal etc. ?

Edytowane przez pryncypalki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ufam tym sklepom. Z zaufanych zagranicznych znalazłem tylko na gmg KLIK cena z obniżką jest niższa od producenta o 15 zł. Dzisiaj patrzyłem jeszcze na oficjalne polskie sklepy sprzedający guild wars KLIK i nikt nie ma pre order.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wyborem gry :D

MotoGP 15 vs MotoGP 17

Nie wiem na którą się zdecydować.

W obu dobrze mi się jeżdzi, ale dopiero zaczynam więc nie wiem tez za bardzo która z wersji ma bogatszą zawartość.

Wydaje mi się że 17nastka.

Zalezy mi na fajnej karierze ( obie wersje mają kariere własnym stworzonym zawodnikiem ? )

Ale też na bogatej zawartości ( tutaj widze GP 17 ma multum wyboru klas w szybkim wyścigu - choc połowa jeszcze zablokowanych motorów )

No ale musze się na jedna zdecydować bo tak na zmiane grac to troszku cięzko... Niby jestem przekonany do MotoGP 17 bo w końcu świeże sklady ekip.

Dobry wybór ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naszło mnie spędzić trochę jesiennych wieczorów przy jakichś tycoonach, faraonach i innych z tego gatunku.

Czy da się jeszcze w dzisiejszych czasach znaleźć coś takiego, czy trzeba się cofać do tytułów z poprzedniego millenium?

 

Próbowałem civilization, ale to nie to... Musi być... detaliczniej? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tropico 5 - mniej więcej klimat detaliczny

 

A tak naprawdę chyba nic więcej nie ma, nad czym ubolewam mocno :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś dyktatorem na tropikalnej wyspie - więc jako taka ekonomia jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Jakie polecacie przygodówki (prócz Raymanów i brothers a tale of two sons), które można zagrać we dwójkę? umowa kupna sprzedaży samochodu

Edytowane przez luchi
usunięto link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam tytulu starej gierki

budowalismy na wyspie mala baze z obrona przeciwlotnicza, bunkrami, wyrzutniami rakiet, radarem i wielkim robotami ktore moglismy wysylac na wyspe przeciwnika.

styl byl mangowy, na pulpicie otwieraly sie dwa okna, jedno z nasza wyspa, drugie z wyspa przeciwnika na ktora wysylalismy rakiety i roboty.

gralem to w 2002/2003, chetnie pogralby, znowu bo miodna gerka byla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam jakiejs gry via www lub na fb multiplayer typu budowa farmy lub miasta gdzie jest dużo eventow. Np na swieto dziekczynienia do zdobycia unikatowy indyk albo ozdoby lub na halloween jakas krowa czy domek itp. Zależy mi zeby byla masa eventow im wiecej tym lepiej. Kiedys gralem w jakas tego typu gre to eventy byly co tydzien prawie z fajnymi ozdobami itp. Gry mogą byc normalnie via www lub na fb szukam i szukam już nie mam pomysłów a nie chcę do kazdej gry tworzyc kont zeby przekonac sie czy sa eventy. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam tytulu starej gierki

budowalismy na wyspie mala baze z obrona przeciwlotnicza, bunkrami, wyrzutniami rakiet, radarem i wielkim robotami ktore moglismy wysylac na wyspe przeciwnika.

styl byl mangowy, na pulpicie otwieraly sie dwa okna, jedno z nasza wyspa, drugie z wyspa przeciwnika na ktora wysylalismy rakiety i roboty.

gralem to w 2002/2003, chetnie pogralby, znowu bo miodna gerka byla :)

 

Supreme Comander ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Supreme Comander ?

To nie ta gra, to juz jest RTS pelna geba.

Znalazlem juz, nazywa sie Metal Marines i dziala tylko na xp :thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukiwana gra na COOPa dla dwóch graczy (na lana) w tematyce zombie.

Jak dotąd kilka gier już poszło:

Dead Island

Dead Islnad Riptide

Left 4 Dead

Left 4 Dead 2

7 days to die

Dying Light

Poszukiwane następne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, to Killing Floor jest typowo zamkniętą grą. Poszukuję czegoś podobnego do podanych przeze mnie tytułów, w otwartym świecie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry na lata :D (PC lub XONE)

 

Z jednej strony fajnie by było żeby był progres np. Rozwój postaci / bazy żeby były nowe levele, umiejętności, Gear itd, a z drugiej może fajne PvP. Coś (nie koniecznie mmo, nawet lepiej nie mmo) Jak w Guild Wars 2. Było wszystko. Zbieranie, Grind (choć mały), PvE i WvW gdzie Gear ma wpływ i sPvP bez Gear czyli czysty skill. Jestem otwarty na propozycje/ Czy to by był h&s czy strategia czy TPP / FPS obojętnie.

Ciekaw jestem czy coś fajnego się znajdzie :)

Edytowane przez ryyyAv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry na lata :D (PC lub XONE)

 

Z jednej strony fajnie by było żeby był progres np. Rozwój postaci / bazy żeby były nowe levele, umiejętności, Gear itd, a z drugiej może fajne PvP. Coś (nie koniecznie mmo, nawet lepiej nie mmo) Jak w Guild Wars 2. Było wszystko. Zbieranie, Grind (choć mały), PvE i WvW gdzie Gear ma wpływ i sPvP bez Gear czyli czysty skill. Jestem otwarty na propozycje/ Czy to by był h&s czy strategia czy TPP / FPS obojętnie.

Ciekaw jestem czy coś fajnego się znajdzie :)

 

Destiny 2, The Division.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...