Skocz do zawartości
Femolo

Szukasz tytułu gry? Jaką kupić grę? Co polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się do zakupu Mad Max. Cena śmieszna ale czy warto? Ogólnie lubię gry gdzie jest dużo łażenia, zbieractwa, znajdziek itp.scratchhead.gif

W tej cenie jak najbardziej warto. IMO nie ma się co zastanawiać. Jak lubisz zbieractwo to na pewno się nie zawiedziesz, bo tutaj tego jest od groma. Jest tego tak dużo, że dla tych mniej cierpliwych twórcy sami dali możliwość automatycznego zbierania złomu, nawet jak nie grasz (:E) po wykonaniu kilku zadań. Mam aktualnie 37h i mam już dość szukania. Ograniczam się tylko to zdobywania twierdz i niedługo pewnie zakończę główny wątek, bo już mnie zaczyna nudzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Force też chcę kupić, ale ciągle cena jest za wysoka. :(

 

Nie udało mi się odpalić dema 3, ale forza 4 działą bez problemu i to na wysokich. Dużo bardziej wolę ten model jazdy niż w Burnout: Paradise, bo tam to się jeździło jak zabawkami :E . Niech tylko walną porządną promocję na Forzę to chyba kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam to nie przeszkadzało, nie spodziewałem się symulatora, a typowej arcadówki i trzeba wziąć pod uwagę tryby rozwałki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

Widzę fajne przeceny na Ubistorze. Potrzebuję podpowiedzi : )

 

Którą z gier: Watch Dogs 2 / The Division / GR Wildlands polecacie?

Kusi tania The Division podstawka standard. Nie kupiłem żadnej z tych trzech gier, bo Watch Dogs 1 było lipne, a w obu Div i Wild wkurzało mnie to, że nie ma skradania, a strzał ze snajperki to nie jeden headshot tylko MUSI być rozpierducha. Mam czego szukać w tych gierach?

Czy czekać na The Division 2 albo w ogóle coś innego wyprzedażowego kupić?

 

Chcę sobie tak na szybko do 50zł kupić jakąś gierę, w którą coś tam fajnie pogram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Poszukuję gry na PC wzorem Gran Turismo Sport z PS4. Wiem, że polecicie mi od razu Forzę, ale mam kilka wymagań:

 

- typowy symulator wyścigowy,

- Możliwość zmiany wyglądu kierowcy i auta poprzez edytor, czyli możemy wgrywać swoje "naklejki", dzięki czemu auta, kask czy kombinezon może wyglądać jak tylko chcemy (kto grał w Gran Turismo Sport, ten wie o co chodzi),

- oczywiście musi mieć tryb multiplayer,

- marki japońskie w grze, czyli Toyota, Honda, Nissan itd.

 

 

Czy w ogóle jest coś takiego? Wiem, że są świetne gry jak np. Assetto Corsa, ale czy w niej da się zmieniać wygląd kierowcy i auta? Wiem, że pewnie da się podmieniać pliki, ale czy w takim przypadku nie grozi mi BAN? Pewnie kupowałbym przez STEAM, a na tej platformie grzebanie w plikach jest ryzykowne. Jak myślicie?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

Widzę fajne przeceny na Ubistorze. Potrzebuję podpowiedzi : )

 

Którą z gier: Watch Dogs 2 / The Division / GR Wildlands polecacie?

WD2 jest wielkim krokiem w przód względem jedynki i jedyną grą z tych trzech, zaprojektowaną pod rozgrywkę single player.

 

Update: w Wildlands da się skradać, a każdy celny headshot to natychmiastowy zgon przeciwnika.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie jak najbardziej warto. IMO nie ma się co zastanawiać. Jak lubisz zbieractwo to na pewno się nie zawiedziesz, bo tutaj tego jest od groma. Jest tego tak dużo, że dla tych mniej cierpliwych twórcy sami dali możliwość automatycznego zbierania złomu, nawet jak nie grasz (:E)

 

Mad Max zakupiony czas na zabawęwink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sponsi - z tych trzech zdecydowanie Wildlands. Kapitalna mapa, przyjemny gunplay, brak kretyńskiego klimatu i plastikowej broni w różowe jednorożce z drukarki 3D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli klimat nie jest problemem, to WD2 jest zdecydowanie lepszą grą. W Wildlands gracz musi wykazać się dużą kreatywnością, bo sami twórcy zbyt wielu atrakcji nie przygotowali (misje główne i poboczne to ze trzy schematy na krzyż, bez żadnych zwrotów akcji), a dowodzenie botami jest mocno ograniczone. Plus bolączką znana z FC2, czyli odradzające się posterunki.

 

Update: grającym samotnie, głównym problemem Wildlands jest zbyt duża swoboda zostawiona graczom. Bawiąc się ze znajomymi jest to rzecz kapitalna, bo można takie akcje robić, że głowa mała, ale gdy znajomych brakuje, a towarzyszą nam boty, służące głównie jako ekstra siła ognia, robi się z tego problem, bo możliwości znacznie mniej i 90% rzeczy trzeba robić samemu, wzdychając nad tym, jakby to było fajnie mieć jakiegoś współgracza.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam starocia. FPS/RPG które dawno temu miałem jako demko albo shareware, końcówka lat 90, może ciut później. Gra zaczynała się zejściem postaci z małego statku kosmicznego/kapsuły na dziwną planetę i miała bardzo zaawansowany system medyczny obrażeń: chorób które można było złapać, ran, złamań, itd, a gracz miał dostępny w interfejsie skaner medyczny rodem ze star-treka. Nic więcej nie pamiętam poza tym, że wizualnie była dosyć prymitywna, ale ten system medyczny był czymś wyjątkowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry dla 2 osób. Chcieliśmy z kolegą w coś pograć razem lecz ja głównie gram w lola a on w cs'a lub pubg'a.

Razem graliśmy już w metina, minecrafta i don't starve lecz trochę się już znudziło. Podawajcie jak najwięcej darmowych tytułów bo nie mamy określonego typu gry choć fajnie było coś pobudować, poexpić czy podropić. Mogą to być starsze jak i nowsze gry, byleby w miarę dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry dla 2 osób. Chcieliśmy z kolegą w coś pograć razem lecz ja głównie gram w lola a on w cs'a lub pubg'a.

Razem graliśmy już w metina, minecrafta i don't starve lecz trochę się już znudziło. Podawajcie jak najwięcej darmowych tytułów bo nie mamy określonego typu gry choć fajnie było coś pobudować, poexpić czy podropić. Mogą to być starsze jak i nowsze gry, byleby w miarę dobre.

https://store.steampowered.com/app/563560/Alien_Swarm_Reactive_Drop/

https://store.steampowered.com/app/224260/No_More_Room_in_Hell/?curator_clanid=32686107

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co polecacie na coopa na 2 osoby, jakieś zagadki, zręcznościowe, Portal 2 był super, są jakieś podobne? Tanie/darmowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za droga.. 120zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za droga.. 120zł.

https://store.steampowered.com/app/434730/Half_Dead/

https://store.steampowered.com/app/35130/Lara_Croft_and_the_Guardian_of_Light/

https://store.steampowered.com/app/477160/Human_Fall_Flat/

@Ford

Okazuje się, że mam kod na Steam do Human Fall Flat, jak chcesz to daj znać na pw.

Edytowane przez P.U.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za droga.. 120zł.

Jest w Origin Access za 14 zł msc - myślę, że dość czasu na przejście. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za droga.. 120zł.

 

 

-Trine 1/2

-Cuphead, chociaż tutaj cena trzyma się zazwyczaj na wyższym poziomie, ewentualnie discount 20%

-Never Alone

-Jakieś gry z Lego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zastanawiam się nad kupnem Call Of Duty BO II do online. Opłaca się za około 28 zł? Podobają mi się strasznie strzelanki tego typu. Widziałem, że w godzinach wieczornych (19-23) jest nawet obecnych graczy 1000 (steam). Ktoś, może jeszcze aktualnie gra i da się spędzić fajnie czas wieczorkiem przy grze online? Czy jednak długo się szuka osób? Patrzałem również Call Of Duty MW 2, troszkę graczy więcej, ale nie zbyt mi podeszła ta część. Kupiłem COD BO 2 i 3 i serwery pełen osób są.

Edytowane przez iidominik3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam dwóch gier, jedna na screenie poniżej. Już wiem Władca Pierścieni: Wojna o Pierścień.Druga to gra z czasów 386/486. Trochę podobna do PacMana, postać porusza się po wnętrzu PC i może zbierać różne "diamenciki" (były prostokątne niebieskie). - już wiem Supaplex.

44711303173591256969.jpg

Edytowane przez tbs1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

szukam gier wojennych typu Battlefield, Arma, Squad. Zależy mi na trybie multiplayer. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Escape From Tarkov, Operation Flashpoint (chociaż tutaj nie wiem jak wygląda sprawa z serwerami).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

szukam gier wojennych typu Battlefield, Arma, Squad. Zależy mi na trybie multiplayer. Z góry dzięki.

Insurgency, klucz kupisz za 5-10PLN. Świetne MP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Insurgency, klucz kupisz za 5-10PLN. Świetne MP.

Mam już w bibliotece. Cos bardziej do Battlefield się znajdzie? Odblokowywanie broni itp? COD BO 2 i 3 posiadam, lecz to nie to samo co taki Battlefield czy Arma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...