Skocz do zawartości
Femolo

Szukasz tytułu gry? Jaką kupić grę? Co polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Insurgency, klucz kupisz za 5-10PLN. Świetne MP.

Mam już w bibliotece. Cos bardziej do Battlefield się znajdzie? Odblokowywanie broni itp? COD BO 2 i 3 posiadam, lecz to nie to samo co taki Battlefield czy Arma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już w bibliotece. Cos bardziej do Battlefield się znajdzie? Odblokowywanie broni itp? COD BO 2 i 3 posiadam, lecz to nie to samo co taki Battlefield czy Arma.

Skoro grałeś w Squad to może Ground Branch?

Edytowane przez tbs1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ground Brnch brzmi ciekawie. Strasznie podobny do Squad'a tylko inne tereny o ile się nie mylę. To Escape From Tsarkov naprawdę takie drogie? Widziałem klucz na g2a za 133 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam czegoś 2D co wciąga jak pasjans sekretarkę czy Bejeweled połowię kobiet na świecie. Gatunek dowolny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje RPG, takich co tworzy się postać, podczas gry expi, ulepsza, zbiera przedmioty i eksploruje świat :)

Klasykę typu BG , BG2, ID, ID2, Elder Scroolsy (od Morowinda po Skyrim), Fallouty posiadam.

Gothic mi nie podpasował totalnie. Jest jakieś fajne RPG warte uwagi ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pillars of Eternity 1&2, Divinity: Original Sin 1&2, Wasteland 2.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilarsów już mam ;-) Rzucajcie dalej propozycjami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Knight of the Old Republic, Jade Empire, Deus Ex, Dragon Age, Dragon's Dogma, ATOM RPG, Dungeon Siege 1/2, Kingdom's of Amalur: Reckoning, Legend of Grimrock, Two Worlds 2, Mount&Blade, Alpha Protocol, Tyranny, Neverwinter Nights, Dark Souls.

Edytowane przez Masterjo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Szukam jakiegoś tytułu do grania dla żony.

Przeszła kiedyś 2x wieśka 3- dla niej bomba. Po dłuższej przerwie przeszła tomb raidera- rise i shadow- teraz nie mam pojęcia co jej polecić. W asasiny co mam na dysku nie dała się namówić.

Z trailerów podobają się jej gry jak uncharted oraz last of us- ale te są na konsole, mamy jedynie blaszaka w domu- ktoś coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enslaved: Odyssey to the West, Life is Strange, może Bioshock Infinite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

szukam gier wojennych typu Battlefield, Arma, Squad. Zależy mi na trybie multiplayer. Z góry dzięki.

Odświeżam, lecz teraz coś bardziej podobnego do COD WWII, lecz czasy nie muszą być II Wojna Światowa, lecz miło by było jakby się znajdywało na steamie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Szukam jakiegoś tytułu do grania dla żony.

Przeszła kiedyś 2x wieśka 3- dla niej bomba. Po dłuższej przerwie przeszła tomb raidera- rise i shadow- teraz nie mam pojęcia co jej polecić. W asasiny co mam na dysku nie dała się namówić.

Z trailerów podobają się jej gry jak uncharted oraz last of us- ale te są na konsole, mamy jedynie blaszaka w domu- ktoś coś?

Polecam Rise of the Tomb Raider.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka fabula/przygoda chociaz cos w stylu TLOU (sterowanie i typ gry) rownie mile widziane - moze byc horror, przygodówka (cos w rodzaju moze sherlock holems?) - cos ogolnie bardzo fajnego do zagrania :) Ogolnie lubilem zawsze starego typu przygodowki point and click ale jako dzieciak mnie nie nudzily a teraz nie mam cierpliwosci i duzo czasu na takie gry:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

INSIDE - polecam, przeszedłem wczoraj. Gra dość krótka, ale bardzo klimatyczna, miałem trochę rozkminy co i jak zrobić, aby przejść dalej.Zakończenie jak i niektóre wizje twórców dają trochę do myślenia. Potem możesz przejść Limbo, bardzo podobne do siebie, ale moim zdaniem Inside wygrywa te starcie.:)

 

cos ogolnie bardzo fajnego do zagrania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

INSIDE - polecam, przeszedłem wczoraj. Gra dość krótka, ale bardzo klimatyczna, miałem trochę rozkminy co i jak zrobić, aby przejść dalej.Zakończenie jak i niektóre wizje twórców dają trochę do myślenia. Potem możesz przejść Limbo, bardzo podobne do siebie, ale moim zdaniem Inside wygrywa te starcie.:)

jeszcze little nightmare

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też świetne! Grałem trochę u brata na PS4, ale na pewno wrócę, z tym, że już na PC, aby przejść całość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam, lecz teraz coś bardziej podobnego do COD WWII, lecz czasy nie muszą być II Wojna Światowa, lecz miło by było jakby się znajdywało na steamie.

 

Zobacz sobie Verdun oraz Red Orchestra 2. Podobno dobre multi, obydwie gry kładą nacisk na realizm i są trudne, ale dają satysfakcję.

 

Escape from Tarkov nie polecam - gra droga w cholerę, od długiego czasu early access, brak poczucia progresu (co jakiś czas są tzw wipe i tracisz wszystko, co zdobyles), a devi mają, lekko mówiąc, mocno pazerne podejście do graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecicie jakieś gierki na PC? Aktualnie moja karta jest wysłana na gwarancję więc szukam gier które zadziałają ładnie na integrze (i5 4460). Mam kilka gier: re-volt, simsy 3, gta sa, cs 1.6. Coś jeszcze ciekawego znacie? Dosłownie wszystko, nawet mario ostatnio ograłem.

 

Druga sprawa - chce mieć całą kolekcje assassin's. Mam tylko 3, 4 i brotherhood. Chcę kupić dzisiaj 1 i 2. Gdzie znajdę najtaniej te gry? Najlepiej cyfrowe ale pudełko też może być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej w Ubi Sklepie.

 

Polecicie jakieś gierki na PC? Aktualnie moja karta jest wysłana na gwarancję więc szukam gier które zadziałają ładnie na integrze (i5 4460).

Jakiś konkretny gatunek? Takich gier działających pod hd graphics 4600 jest mnóstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś konkretny gatunek? Takich gier działających pod hd graphics 4600 jest mnóstwo.

Tak na prawdę to w dosłownie wszystko zagram jeśli chodzi o starsze produkcję ale jeśli miałoby być łatwiej to najbardziej "krecą" mnie wyścigi, strzelanki, przygodówki, strategie i symulatory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie mam pytanie czy polecicie mi jakąś strategie w stylu command&conquer? Starcraft mi nie podchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam klimatycznego RPG. Coś dobrego jak Divinity Original Sin 2, nie koniecznie tego typu.

Widziałem ostatnio na twitchu dwie gry Pathfinder Kingmaker i Outward.

 

Polecicie coś? Nie musi być to gra na super technologicznym poziomie i z super budżetem. Szukam czegoś z dobrym klimatem, czegoś po prostu dobrego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Główna fala odrodzenia odlschoolowych erpegów jak Wasteland 2, Pillars of Eternity 1&2, Tyranny czy raczej mniej znane perełki, jak np. Atom RPG?

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem swoich sił w PoE ale ilość materiału i tekstu jest za duża. Często mam tak, że przychodzę z pracy i mam max godzinke dwie na pogranie. Początek wydawał mi się za wolny, za mało się działo. Przeczytałem kilka linijek tekstu i musiałem kończyć. W Divinity natomiast działo dużo się więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • witam..panowie doradzcie jakis fajny monitor do 4000 zl .musi miec tuner tv (najlepiej dobry smart)  glownie do gier strategicznych i ogladania tv  przekatna najlepiej 28-34
    • Faszysta Żyd Zelenski. Jeszcze tylko Niemca brakuje.
    • Gdyby Ukraina była świetnym krajem do życia to nie trzeba by było nikogo nakłaniać do jego obrony , w pierwszej Rzeczpospolitej nie było problemu zeby stanąć w potrzebie , w USA w 19-20 wieku było aż nadto chętnych do służenia w wojsku  Ukraina Kraj z kartonu z ogromną korupcja gdzie prezydentem jest faszysta Żeleński, popieram w 100% Ukraińców którzy uciekają z tego chorego kraju  @hubio i bardzo dobrze że nie chcą uczestniczyć w teatrze wojennym gdzie bogaci wykorzystują biednych @8V32 u nas wystarczy że w TV powiedzą że Putin zaatakował to już będą w Niemczech, covid pokazał że ludziom można wmówić wszystko używając do tego telewizora Gen. Koziej wskazuje, że taki żołnierz będzie pełnił rolę uzupełniającą czy pomocniczą. - Będzie też tym "mięsem armatnim". Na wojnie niestety żołnierze muszą ginąć, od tego nie da się uciec. Rzeczywiście z niewolnika branego z przymusu nie ma pożytku. W warunkach wojny nie ma innego wyjścia. Należy brać takich "niewolników", wcielać ich w te struktury i liczyć na to, że w jakimś procencie będą pożyteczni - podsumowuje gen. Koziej. Kolejny profesor z armii przyznaje wprost że to niewolnicy i mają na siłę być wcielani  @kalderon https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Faszyzm Przeczytaj i porównaj z tym co robi Żeleński  Naprawdę nie dostrzegacie tego że chcą wymordować białych mężczyzn a do białych kobiet sprowadzić imigrantów z Afryki ? Przecież to proste jak 2+2 , dziś Ukrainiec a jutro Polak pójdzie pod tasak
    • No cóż, każdy ma własne formy rozrywki Ustawa otwiera drogę do rozpoczęcia procedur, które mają kosztować £1.8M za każdego jednego deportowanego. Trzeba dużo fikołków, żeby uznać to za zabawne, do tego chyba za wygraną? PS. Początkowo zagrożeniem deportacji do Rwandy mieli być również...Afgańczycy, którzy wcześniej byli objęci rządowym programem...pomocy dla Afgańczyków, którzy pracowali dla Wielkiej Brytanii przed wycofaniem się z Afganistanu (ARAP). Po fali krytyki rząd się wycofał z tego, zapewne cię rozśmieszającego do łez, pomysłu.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...