Skocz do zawartości
Femolo

Szukasz tytułu gry? Jaką kupić grę? Co polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Szukam FPSów z singlem 8-10h minimum jeśli chodzi o nowości (2018, 2019?). Nie Metro, nie Far Cry, nie Wolfenstein, takie strasznie popularne FPSy. Ogólnie mam wrażenie że FPSów jest bardzo mało, szczególne takich bez otwarego świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo mało i nawet nie wiem co ci polecić bo nic dobrego pozatym co wymieniłeś nie było w 2018/2019. Tylko starszy doom przychodzi mi na myśl lub Prey z 2017 roku, ewentualnie jeszcze starszy Titanfall 2 co prawda krótki bo na ~6-7h, ale piszą(sam jeszcze nie miałem czasu ograć :E), że dobry single no i jest bodajże za kilkanaście zeta w abo origin.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jest bardzo mało i nawet nie wiem co ci polecić bo nic dobrego pozatym co wymieniłeś nie było w 2018/2019. Tylko starszy doom przychodzi mi na myśl lub Prey z 2017 roku, ewentualnie jeszcze starszy Titanfall 2 co prawda krótki bo na ~6-7h, ale piszą(sam jeszcze nie miałem czasu ograć :E), że dobry single no i jest bodajże za kilkanaście zeta w abo origin.

 

Ano właśnie, w Preya nie grałem, ale to też jedna z tych popularnych. Także co się dzieje z tym rynkiem, że FPSów nie wydają? Nie chce mi się już grać w RPGi z otwartym światem, których multum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam FPSów z singlem 8-10h minimum jeśli chodzi o nowości (2018, 2019?). Nie Metro, nie Far Cry, nie Wolfenstein, takie strasznie popularne FPSy. Ogólnie mam wrażenie że FPSów jest bardzo mało, szczególne takich bez otwarego świata.

FPS z 2018/19 i jeszcze straszny? Nie ma nic ciekawego z tych lat IMO. Trzeba czekać na Witchfire, polskiego studia i nowego Dooma. :)Tylko prędzej na to drugie.:E The Astronauts to małe studio. :( Z poprzednich lat:

 

Gears of War 4 teraz gram, mógłbym polecić. Początek jest drętwy, ale z czasem się rozkręca fabularnie i jest trochę smaczków z poprzednich części. Jest za 4 zł w Xbox Game Pass, jak masz czas na 133 GB downloadu. :D

 

Titanfall 2 - pisałem o tym tutaj

 

(post #3431)

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie straszny, tylko nie strasznie popularny (bo pewnie taki znam)...

 

FPS ma mieć po prostu coś do zagrania więcej, niż CoD który da się ukończyć w 4-6h :/ no i nie otwarty świat, a taki liniowy, może nawet tunelowy. No nic nie ma od dawna, ja nie wiem czemu olano nas, fanów FPSów :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie się zamieszałem z tym "strasznym" :boink: Titanfall 2 przeszedłem w 17h fabułę, na poziomie normalnym, nie szukałem znajdziek.:) W GoW4 wciąż gram.

 

Możesz jeszcze sprawdzić Wolfenstein II: The New Coloss z 2017. Bardzo liniowy, tunelowy shooter pograłem kilka rozdziałów na PS4 i mi się podobało. Za jakiś czas pewnie kupię na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Titanfall 2 to tak maks na 10 h. Ale fajny nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Faktycznie się zamieszałem z tym "strasznym" :boink: Titanfall 2 przeszedłem w 17h fabułę, na poziomie normalnym, nie szukałem znajdziek.:) W GoW4 wciąż gram.

 

Możesz jeszcze sprawdzić Wolfenstein II: The New Coloss z 2017. Bardzo liniowy, tunelowy shooter pograłem kilka rozdziałów na PS4 i mi się podobało. Za jakiś czas pewnie kupię na PC.

 

Wolfy też są popularne, także jest to ograne... tu trzeba nowego FPSa, ale takiego co nie jest na 1 stronach gazet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie rozumiem, w czym Ci to przeszkadza?

 

To bardzo proste... jak coś jest znane to i ja znam. Także szukam FPsów, które nie są na 1 stronach gazet, by w końcu w coś z tego typu pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok, może tak być, ale znanych jest wiele gier, jak chociażby Call of Duty, ale nigdy nie grałem (poza dwójką, "wzwyż" już nie) albo Battlefieldy 1 i 5, Crysis, Farcry w żadnego nie grałem, w Metro tak samo, to że coś jest "znane" to nie oznacza, że ma mi się z automatu podobać i będę w to grał.

W sumie to z takim podejściem nic nie wybierzesz, chyba, że jakieś niezależne/idyki i zdecydowanie nie na tym forum.

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W sumie to z takim podejściem nic nie wybierzesz, chyba, że jakieś niezależne/idyki i zdecydowanie nie na tym forum.

 

Niby czemu nie na tym forum? Czy na tym forum wszyscy grają w jedno i to samo? :E Far Cry np dla mnie nie jest tym o czym piszę, czyli FPSem z zamkniętymi lokacjami, bo się lata tu i tam, samemu wybiera misje itd. Także po prostu, może ktoś zna. Forum wg mnie nie ma znaczenia, tylko czy się usera trafi który ma wiedzę :)

 

Indie nie musi być akurat bo dla przykładu ciekawą i mało popularną grą jest Syndicate. Z TPP The Saboteur. Da się znaleźć pewne perełki, tylko właśnie... trzeba je znać.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry, klimaty kopalni złota albo coś w takim stylu. Nie pamiętam dokładnie, było tylko zwiedzanie, lub szukanie przyczyny opuszczenia kopalni. Ktoś ma pomysł co to za gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejo,

 

Szukam gry pod Logitech G29 :)

 

Mam project car, dirt rally, forza więc poszukuje czegoś innego fajnego.

 

Wiadomo PC2, DR2 i Assetto Corsa będzie zakupiona. Co jeszcze można by?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F1? Ale to chyba też wiadomo :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gier - najlepiej MMO, gdzie system walki jest "ciut mobilny" i działa trochę jak dual stick shooter - czyli WASD biegamy, a myszką celujemy skille - najczęsciej mają efekt AOE. Coś jak na takim stareńkim filmie:

 

Ziomek stoi sobie i celuje skillem w dany obszar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

szukam gry podobnej do Goodgame Empire lecz na steama. Myślałem, że podobną grą będzie Civilization V, lecz nie. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

szukam gry podobnej do Goodgame Empire lecz na steama. Myślałem, że podobną grą będzie Civilization V, lecz nie. Z góry dzięki.

@ref :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś strategia? Pograłem w anno 1800, frostpunk teraz Surviving Mars nie wiem co wybrać dalej jakieś propozycje? Northgard?

Edytowane przez martingg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A ja nadal szukam FPS, który nie jest bardzo znany, a jednak nienajgorszy, i nic nima.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Można sprawdzić, choć nie spodziewałem się kreskówkowej oprawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś strategia? Pograłem w anno 1800, frostpunk teraz Surviving Mars nie wiem co wybrać dalej jakieś propozycje? Northgard?

 

Northgard to spoko opcja, chociaż ma swoje wady. A coś z klasyków? Majesty/któraś część settlersów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiś ciekawych połączeń klasycznych gier np. Tetris, Match 3 z innymi np. RPG, grałem w Puzzle Quest (match 3 + RPG) czy Super Puzzle Fighter II Turbo (tetris + bijatyka). I jakiegoś hack and slash z widokiem z góry i pixel artem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a might and magic clash of heroes? Za grosze można na steamie kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...