Skocz do zawartości
Femolo

Szukasz tytułu gry? Jaką kupić grę? Co polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

a might and magic clash of heroes? Za grosze można na steamie kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Noo, Clash jest kapitalne. Polecam.

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś tytuły gdzie można by zarządzać statkiem kosmicznym/być kapitanem itp., coś jak Star Trek. Nie chodzi mi o Elite Dangerous, wolałbym raczej wieloosobowe statki z zarządzaniem systemami.

Domyślam się że znajdą się tylko jakieś starocie, bo obecnie chyba nie robią takich gier? FTL ograne, ale wolałbym coś bardziej rozbudowanego i nie do końca takiego :E .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś tytuły gdzie można by zarządzać statkiem kosmicznym/być kapitanem itp., coś jak Star Trek. Nie chodzi mi o Elite Dangerous, wolałbym raczej wieloosobowe statki z zarządzaniem systemami.

Domyślam się że znajdą się tylko jakieś starocie, bo obecnie chyba nie robią takich gier? FTL ograne, ale wolałbym coś bardziej rozbudowanego i nie do końca takiego :E .

Może X4: Foundations ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może X4: Foundations ?

 

O możliwe że coś takiego. Na własną rękę znalazłem coś co spełnia moje oczekiwania pod względem kosmosu od innej strony... Reassembly. Oglądałem na razie tylko recenzję, ale coś takiego to moje dawne mokre marzenie :E . Gdyby do Reassembly zrobili jakiś dziwny tryb multiplayer z rywalizacją o terytorium, ale wtedy uproszczając mechanikę budowy pojazdów w trybie online... Mmo w takim świecie byłoby cudne, ale czy wykonalne?

Zarządzać takim, zaprojektowanym przez siebie statkiem... to jest.

Najlepszy projekty statków są wysyłane w chmurę i można je losowo napotkać w grze.

Jednak jest jakieś multi:

Przejrzałem promocje na steam i tych gier w kosmosie jest za dużo, a połowa z tego to syf z wczesnego dostępu.

 

Edit. Znalazłem coś dużo lepszego, Cosmoteer... Oby tylko nie utknęło w produkcji.

 

ed.2 A jednak reasembly jest cudowne:

 

Szkoda, że nie mam czasu na projektowanie tylu statków.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem zapytać o grę Fortnite. To jest gra sieciowa? Na czym to mniej więcej polega? Wszędzie to reklamują widzę nawet czasopisma w sklepach. Gram raczej na konsoli, ale rozważam to ściągnąć i zainstalować na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sieciowa. Pooglądaj sobie na youtube/twitch jest masa filmików z tej gry, również z polskim komentarzem.

 

Osobiście nie gram w takie gry, ale sporo ludzi w to gra, jak nie najwięcej jeśli chodzi o multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jakaś strategia/rts budująca kolonie na planetach, ewentualnie z walkami? Ale cos w miarę nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekonomiczna strategia to możesz spróbować Surviving Mars. Dostępna w game pass.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema , fortnite jest mega popularne , też w sumie nie wiem z czego to wynika , bo mnie osobiście tego typu gry jakoś szczególnie nie przypadają do gustu , a coś ze sportu polecacie ? ale takie mniej znane propozycje ? mogą być jakieś niszowe dyscypliny , ale żeby gierka była wciągająca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Raczej szukam coś w stylu serii Earth 2150 ale to jest bardzo stare.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech żyją rekomendacje youtube.

Znalazłem w końcu dokładnie taką grę kosmiczną o jaką mi chodzi. Pierwsze skojarzenie to Port Royale 2 wymieszany z rimworld ze statkami kosmicznymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu tytułu gry, w którą grałem jakiś czas temu na PC.

Wszystko co wiem o grze to parę akcji/zadań jakie trzeba było wykonać.

 

Fabuła: akcja gry dzieje się w jakiejś bazie na skolonizowanej planecie innej niż Ziemia. Jesteśmy wysłanym najemnikiem/agentem, który ma oczyścić bazę z wrogów (lub coś w tym stylu, nie pamiętam za bardzo początku fabuły). Gra to typowy FPS/FPP, strzelamy i eliminujemy wrogie maszyny/obcych, które wyglądają jak zmechanizowane roboty/pająki. W jednej z misji musimy powstrzymać atak tych robotów/pająków, którzy atakują otwierane przez nas drzwi do dalszej lokacji. Osaczają one nas z obu stron, przechodząc przez dwa mosty, które biegną do naszej lokacji. My w tym czasie musimy odeprzeć atak/obronić naszą pozycję i później po zakończonej walce przejść do następnego pomieszczenia. Pamiętam, że na tej misji poległem i nie udało mi się ukończyć tej gry, co zaowocowało, że ją wywaliłem z kompa. Po reinstalacji nawet już nie pamiętam skąd ją wziąłem.

 

Gra jest podobna do Alien Rage Ultimate - coś w tym stylu. Możliwe, że została wyprodukowana między 2005-2018, jednak grafika nie stała na wysokim poziomie. Ot budżetowa pozycja.

Proszę jeszcze raz o pomoc w znalezieniu tytułu.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy jest tutaj może jakaś osoba, która grała/poleca gierkę zatytułowaną Call of Cthulhu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Mam trochę głupie pytanie odnośnie serii gier The Walking Dead. Mianowicie w jakie części (tytuły) po kolei grać aby historia układał się sensownie ?

tzn najpierw był epizod pierwszy gdzie murzyn jechał w samochodzie razem z policjantem itd.. czyli Sezon 1 z 5 epizodami, później był sezon 2 z 5 epizodami gdzie gramy samą Clementein i ... co dalej w jakie następne części zaopatrzyć się aby dalsza historia miała sensowny ciąg dalszy ?

 

Sorry za głupie pytanie ale nie ogarniam tych wszystkich wydań dodatków itp ;)

Edytowane przez shakal84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zaległości w grach i chciałbym to nadrobić.

 

Czego szukam?

Gry na steamie,bądź innej platformie do 100zł.

Preferuję strzelanki,coś z ciekawą fabułą i żeby przejście zajęło więcej aniżeli 5-6h. Fajnie jakby miała tryb multiplayer.

 

Po prostu szukam gry która mnie wciągnie na dłuższe posiedzenie aniżeli sobota i niedziela wieczór.

 

Jakby co to nie musi być steam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że swej strony polecam wszystkie części Bioshock (chociaż ostatnia najmniej mi się podobała), wszystkie części Wolfenstein (zabijanie złych nazioli), wszystkie części Metro (najnowsza ma podobno niezły Ray Tracing). Jak już to ograsz, to zgłoś się po więcej propozycji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Szukam pewnej gry, w którą grałem będąc małym chłopcem. Jestem rocznik 89. W grę grałem mając lat mniej niż 10. To była jakaś przygodówka. Gra zaczynała się od tego że mały chłopiec rozbił się swoim statkiem na jakiejś chyba planecie. Opuścił zniszczony statek no i zaczynała się gra. Szło się tylko w prawo, chłopiec walczył z jakimiś stworkami, które były cieniami i chciały go zjeść, czasem im się to udawało i one tak go śmiesznie zjadały. Chłopiec do zabicia tych stworów cieni posiadał taką broń, które strzelała takim prostym promieniem jakby błyskawicą. No więc z tą bronią przemierzało się tę krainę niszcząc te stworki z cienia, które po wejściu w światło słoneczne od razu ginęły. W grę grałem na PC.

 

Dziękuję za góry za pomoc !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heart of darkness.

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję tytułu gry.

To była gra podobne do football managera, grałem w nią w okolicach 2005-2007r, ale mogła też być z 2002 czy 2003r. Jedyne co pamiętam to, że można było wysłać piłkarzy na trening czy na basen XD i grała jakaś muzyczka - jeśli się nie mylę to jakaś techniawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Może fifa manager...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heart of darkness.

 

Bardzo dziękuję! To jest właśnie ta gra! Poprawił mi Pan humor na cały miesiąc. Pozdrawiam serdecznie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może grał w "Shortest Trip to Earth"? Dziś ten tytuł zakończył wstępny dostęp i wygląda na rozwiniętego klona FTL, w którego się zagrywałem.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję! To jest właśnie ta gra! Poprawił mi Pan humor na cały miesiąc. Pozdrawiam serdecznie !

Nie ma za co:) Ta gra jest dalej niesamowita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...