Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Xebap

"Lumia Play To" jak to w końcu z nią jest?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jak to w końcu jest z tą aplikacją? działa czy nie działa u was?

Według strony microsoftu LUMIA PLAY TO

 

Ma działać.

 

Według strony MSMOBILE.PL

 

ma również działać.

 

A finalnie z poziomu sklepu aplikacji na lumie950 nie da się pobrać, bo tu cytat: "Ta aplikacja nie jest zgodna z tym urządzeniem"

 

Więc to kolejna fuszera ze strony microsoftu??

 

A może znacie jakieś inne aplikacje działające i do pobrania ze sklepu które umożliwią wyświetlanie ekranu z komórki na TV Samsung?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telefon mam zaktualizowany do najnowszej wersji, która wyszła ok. 2tyg temu:

Kompilacja systemu operacyjnego: 10.0.14393.448

 

A takie pytanie z zupełnie innej beczki - czy do mmsów w lumi950 potrzebny jest włączony internet?

 

Hmmm nigdy tego nie sprawdzałem, gdyż transmisje danych mam włączoną non stop, ale skoro można włączyć/wyłączyć opcję odbierania mms bez internetu to przypuszczam, że bez transmisji danych również mms będzie można odbierać.

 

Wszystkie Ustawienia/System/Wiadomości/Tutaj klikasz na nazwę swojej sieci/ i następnie:

- "Zezwalaj na wiadomości MMS, gdy dane komórkowe są WYŁĄCZONE" ja to mam domyślnie włączone.

- "Zezwalaj na wiadomości MMS, gdy dane komórkowe są WYŁĄCZONE podczas roamingu" i to również mam domyślnie włączone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli Wasz telefon nie obsługuje funkcji Miracast to z pomocą nadchodzi aplikacja Lumia Play to, dzięki której będziecie mogli pokazywać na urządzeniach obsługujących funkcję DLNA materiały z Waszego telefonu. Zarówno telefon jak i urządzenie, na którym będziecie wyświetlać zawartość musi być połączone do tej samej sieci Wi-Fi.

L950 obsługuje miracast, dlatego jest informacja o niezgodności, bo jest inna forma komunikacji.

 

Z belki na górze wybierasz skrót "połącz" i tam powinny się wyświetlić urządzenia miracast i tak je łączysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm nigdy tego sprawdzałem, gdyż transmisje danych mam włączoną non stop, ale skoro można włączyć/wyłączyć opcję odbierania mms bez internetu to przypuszczam, że bez transmisji danych również mms będzie można odbierać.

 

Wszystkie Ustawienia/System/Wiadomości/Tutaj klikasz na nazwę swojej sieci/ i następnie:

- "Zezwalaj na wiadomości MMS, gdy dane komórkowe są WYŁĄCZONE" ja to mam domyślnie włączone.

- "Zezwalaj na wiadomości MMS, gdy dane komórkowe są WYŁĄCZONE podczas roamingu" i to również mam domyślnie włączone.

 

Dziękuje za info.

Hmm, tylko co to jest "dane komórkowe".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za info.

Hmm, tylko co to jest "dane komórkowe".

 

Dane komórkowe, czyli inaczej transmisja danych poprzez sieć, czyli potocznie internet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MMS dojdzie, ale prawdopodobnie bez zawartości, czyli wyświetli się opcja pobrania załączonych multimediów do czego trzeba będzie włączyć internet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MMS dojdzie, ale prawdopodobnie bez zawartości, czyli wyświetli się opcja pobrania załączonych multimediów do czego trzeba będzie włączyć internet.

 

Z ciekawości sprawdziłem jak to finalnie będzie, i z wyłączoną transmisją danych czyli bez internetu (wi-fi było również wyłączone), mms z zawartością otrzymałem, dokładnie było to zdjęcie.

Tak wiec moge potwierdzić, że z wyłączonym internetem możemy odbierać mms z zawartością.

 

Chociaż otrzymałem wiadomość bez żadnego potwierdzenia, czyli bez sygnału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...