Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ghost122

DM Pro S

Rekomendowane odpowiedzi

Myszka Dream Machines DM Pro S (Matowa)

 

Parę dni temu zakupiłem ją w Komputroniku. Zanim przejdę do moich odczuć pierwsze wstawię specyfikację producenta:

PRĘDKOŚĆ MAKSYMALNA 7.0 M/s

POLLING RATE 1000 Hz

PRZYCISKI 6 przycisków + scroll

SENSOR Optyczny PMW3360

USB Pozłacane

DPI 400, 800, 1600, 2400, 4800, 12000

LOD (LIFT-OF-DISTANCE) ~1.8 - 2.0 mm

LEWY PRZYCISK Omron 20.000.000 kliknięć

PRAWY PRZYCISK Omron 20.000.000 kliknięć

ŚRODKOWY PRZYCISK TTC 20.000.000 kliknięć

ROZMIAR 126 x 68 x 39 mm

WAGA 85 g (bez kabla)

TYP KABLA Pleciony kabel (1.8m długości)

PODŚWIETLENIE Logo DM

POWIERZCHNIA Matowa guma bądź błyszcząca

ZAWARTNOŚĆ PUDEŁKA Mysz, instrukcja, dodatkowe ślizgacze

GWARANCJA 2 lata ( 1 rok w Ameryce Północnej)

 

Myszka jest umieszczona w powiedzmy dość spartańskim w porównaniu z konkurencją pudełku. Muszę jednak osobiście wspomnieć, że ta prostota opakowania jest na swój sposób piękna.

f40f48b221902.jpg

 

W pudełku znajdziemy:

-oczywiście „gwiazdę programu”, czyli myszkę,

-instrukcję (spory plus, bo w żadnej innej myszce nie spotkałem się z folią na ślizgaczach, więc informacja o tym, aby ją zdjąć była pomocna),

-gąbkę zabezpieczającą

-komplet zapasowych ślizgaczy (bardzo miły gest)

 

442399bb69dfd.jpg

 

Teraz przejdźmy do myszki. Kształt jest dość typowy dla myszek do FPS, czyli wygląda jak SS Sensei czy Zowie FK1.

Mysz posiada gładką, „gumowaną” powierzchnię, która sprawia, że place się nie ślizgają, ale niestety jest też magnesem na odciski palców, które całe szczęście łatwo się zmywa. Co do spasowania to nic nie skrzypi lub nie wystaje.

aeb08b35bd74d.jpg

38a99ef8caa2b.jpg

43342db09df5c.jpg

 

Z innych rzeczy to bardzo polubiłem kabel który mimo iż jest pleciony to moim zdaniem jest bardziej elastyczny niż w Logitechu G502 mojego kuzyna.

 

Teraz przyciski, których jest 6 (przycisków + scroll) ale sam korzystam w 90% tylko z głównych (no dobra może czasem pod kciukiem mam np. w Titanfall 2 walkę wręcz), Jak dla mnie to dobre połączenie, ponieważ z tego co jest w opisie główne to znane dobre Omrony o wytrzymałości 20 milionów kliknięć. Kliki głównych przycisków są „wyraźne”, a to w połączeniu z niską wagą myszki oraz sensorem 3360 powoduje, że mam żadnych problemów podczas snajpienia przeciwników Novą w Heroes of the Storm…

 

Nie będę tutaj opisywał dokładnie sensora ponieważ są tu ludzie bardziej "ogarniający" temat niż ja.

 

Jeśli ktoś szuka topowej, jakości w niskiej cenie to w DM Pro się „zakocha” tak jak ja!

581a3dda96f28.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwuklika brak więc nie wiem czy trafiłem na dobrą czy to całe zamieszanie to mit...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam to mychę i mam ten "sticky" klik o którym mowa na necie, pewnie to miałeś na myśli gdy wspominałeś o dwukliku. Jest to mega wkurzające, ale w ogóle nie czuję tego jak gram (w strzelanki, może w grach gdzie jest mniej klikania bardziej jest denerwujące, ale jeszcze nie grałem), jeżeli wykończy mnie to psychicznie to oddam na gwarancję. Bo mycha jest ogólnie bardzo fajna, niestety dla mnie nie ma praktycznie nic innego wartego uwagi na rynku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...