Skocz do zawartości
misticzx

Niewidoczne moje komentarze na youtube

Rekomendowane odpowiedzi

Ten problem mam od jakiegoś czasu, ale nadal nie mogę znaleźć rozwiązania.

To znaczy, że jak napiszę komentarz na youtube (nieważne jaki) to jest widoczny tylko na moim koncie. Natomiast jeśli zmienię konto, lub piszę jako niezalogowany to go nie widać.

Co zrobić żeby wszystkie komentarze stały się widoczne?

To w ogóle możliwe, że piszę komentarze, a inni ich nie widzą, a google nawet mnie o tym nie informuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś wyciszony na kanale osoby u której piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś wyciszony na kanale osoby u której piszesz.

I na innych też?

To raczej niemożliwe.

Piszę na różnych kanałach. Zresztą niektóre komentarze się pojawiają.

 

Czy jest coś takiego, że jak dziennie napisze się powiedzmy 50 komentarzy, to nie wszystkie zostaną opublikowane?

Edytowane przez misticzx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komentujesz popularny film, to może po prostu zostajesz zasypany nowymi wpisami? Ewentualnie piszesz jakieś niepoprawnie polityczne uwagi, kogoś obrażasz itp. Z cenzurą nie wygrasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YT ma opcje ktora sprawia, ze komentarze pojawia sie dopiero po zaakcpetowaniu ich przez wlasciciela kanalu. Moze tam, gdzie probujessz cos takiego umiescic jest wlasnie ta funkcjonalnosc wlaczona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym próbował na jednym czy dwóch kanałach to co innego, ale bez względu na to gdzie próbuję napisać komentarz, to jest on widoczny tylko na moim koncie.

 

Naprawdę nikt się z was nie spotkał z taką sytuacją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może cię yt globalnie zablokował za "abuse" albo coś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sortuj po najnowszych wpisach, a nie najbardziej popularnych.

Sprawdzałem, ale to nic nie zmienia. Na youtube mam 2 konta. Jeśli napisałem komentarze z tamtego drugiego konta to były widoczne również bez zalogowania, ale na moim pierwszym koncie (które ma już prawie 10 lat) ich nie widać.

 

może cię yt globalnie zablokował za "abuse" albo coś...

Gdyby tak było to chyba w ogóle nie mógłbym pisać, a chwilami jednak komentarz się pojawi.

Poza tym czy to możliwe, że youtube ukrywa jakieś blokady pisania przed użytkownikami?

To znaczy, że piszesz komentarz i wydaje się, że wszystko jest dobrze, ale gdy się wylogujesz to okazuje się, że twojego komentarza nie ma.

Blokada chyba powinna polegać na tym, że komentarza nie można wysłać? A ja takich komunikatów nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wiadomo już dlaczego tak się dzieje? Mam to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krótka piłka: dostałeś bana albo jest włączona moderacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, żaden ban, ani moderka patrząc na wpisy pod filmikami. Zresztą nie dawałem obraźliwych/wulgarnych komentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

I wiadomo już dlaczego tak się dzieje? Mam to samo.

Oczywiście, że wiadomo.

 

1. Jest jakiś limit komentarzy na jakiś czas. Jeśli napiszesz ich za dużo (bez względu na treść) to będą niewidoczne, czyli tylko na swoim własnym koncie będziesz je widział.

Rozwiązanie jest takie, że trzeba założyć kilka kont, jeśli chcesz pisać więcej komentarzy.

2. Zakazane słowa. Pod niektórymi filmami niedozwolone są niektóre słowa. Jeśli takie pojawią się w komentarzu to będzie on niewidoczny. To samo różne komentarze jak na przykład linki czy bełkotliwe wypowiedzi.

To wszystko przenoszone jest do spamu i niewidoczne dla innych. Oczywiście często normalne wypowiedzi są kwalifikowane jako spam. Wtedy należy je trochę zmienić i sprawdzać wyłącznie na innym koncie, czy są widoczne. Nigdy na swoim.

3. Włączona moderacja. Żaden komentarz nie przejdzie w czasie rzeczywistym.

Edytowane przez misticzx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może spytaj google? mają swoje własne forum, czy na reddicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat stary ale mam ten sam problem... znalazłem małe rozwiązanie wystarczy skopiowac swoj komentarz skasowac poprzedni i dac go jeszcze raz az do skutku. Za 2-3 razem w koncu staje sie widoczny po wylogowaniu czy zmianie konta.

Edytowane przez krzyszko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wspomniał 2 lata temu Pentium D. Jest coś takiego jak tryb ghost. Piszesz sam dla siebie i tylko ty to widzisz. Można więc się zacieszać, że kogoś się hejtuje, a poza autorem hejtu nikt więcej tego nie widzi. Może wkurzyłeś jakimś komentarzem właściciela kanału i nałożył ghosta ;) Niemniej z komentarzami ogólnie jest problem, nawet jak ktoś nie ma żadnych banów, bo czasem nie chcą się pojawiać albo są ostrzeżenia na czerwono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ghost, tylko shadow ban.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy udoskonalenie bana na użytkownika - by kompletnie nic nie było widać, w tym nie dało się podglądać postów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o posty, a stronę główną. Jest masa takich komentarzy ofensywno-zaczepnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do YT wiem, czym jest ten ban, ale nie wiem, jak go się daje. Czy przez tę opcję przy komentarzu?

 

C2IP0Yl.jpg

 

Tutorial podaje "Ukryj użytkownika na kanale: użytkownik straci możliwość dodawania komentarzy do Twoich filmów i na Twoim kanale.", więc wychodzi, że to normalny ban a nie shadow.

Edytowane przez Áltair

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...