Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

borda04

Radeon RX 470 - wątek ogólny

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że w temacie AMD Radeon RX 4x0 - Polaris dyskusja w 90% jest o RX 480 zakładam wątek stricte o słabszym reprezentancie Polarisa.

ps. osoby, które kupiły MSI Gaming X z KTR proszone są o podanie ASIC, mój jest żenująco niski - 67%

Odnośnie promocji HITMAN informuję:

 

do kart dołączany jest CAŁY KOMPLETNY sezon.

Na stronie: kody.komputronik.pl wpisujemy wymagane dane, generuje nam kod, który wpisujemy na stronie:

 

https://www.amdrewards.com/amdrewards/

 

Wymagana wcześniejsza rejestracja. Po wpisaniu kodu otrzymanego od KTR otrzymujemy w końcu kod do realizacji na Steam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to KTR i ASIC ?

 

sam planuję nie długo zestaw oparty o właśnie MSI gaming x 4x'470

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to KTR i ASIC ?

 

sam planuję nie długo zestaw oparty o właśnie MSI gaming x 4x'470

KTR-Komputronik

ASIC-współczynnik z GPU teoretycznie wskazujący jak karta będzie się kręcić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to ogółem słabo się nowe radki kręcą, 5% to sukces chyba :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ich sie nie kręci, tylko UV po którym nawet mogą być szybsze bo stabilizujesz boost :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie lepiej robić uv, oc, ustawiać wentylatory, w Msi afterburner czy tym wattmanie? Cz w obu naraz?

Podsyłajcie swoje ustawienia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U amd jest trochę inaczej Asic mało daje, dla przykładu mój stary r9 280 asic miał 58 a kręcił się jak szalony 1200/1700, potem gtx 960 asic 83.3 szedł 1580/8400 u nvidii ma to jakiś sens, obecnie r9 380 asic 68 idzie 1150/1600 więc widać że w przypadku amd jest zupełnie inaczej nic u zielonych i ten współczynnik nie odzwierciedla OC karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Killer Jak otrzymałeś klucz do hitmana? -> sklep wysłał e-maila z kodem do wygenerowania na stronie AMD ?

Edit :

Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Killer Jak otrzymałeś klucz do hitmana? -> sklep wysłał e-maila z kodem do wygenerowania na stronie AMD ?

Zarejestruj swój zakup na stronie: kody.komputronik.pl

 

I przysyłają a potem generujemy na stronie AMD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostaliście te radeony za 920 msi gaming ? ja dzwonilem wczoraj do komputronika w gdansku galeri bo mieszkam nie daleko to mowili ze ciezko bo prawie byly nie dostepne, a teraz na stronie patrze i pokazuje ze jest 20szt w magazynie- swoja droga tam pisze ze akcja trwa do stycznia ktoregos tam, czyli te radki beda tam ciagle wystawione za te promocyjne 920 + kod ?:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to ogółem słabo się nowe radki kręcą, 5% to sukces chyba :P

 

Swojego XFX wykręciłem na rdzeniu z 1225 na 1380, dopiero przy 1400 był niestabilny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostaliście te radeony za 920 msi gaming ? ja dzwonilem wczoraj do komputronika w gdansku galeri bo mieszkam nie daleko to mowili ze ciezko bo prawie byly nie dostepne, a teraz na stronie patrze i pokazuje ze jest 20szt w magazynie- swoja droga tam pisze ze akcja trwa do stycznia ktoregos tam, czyli te radki beda tam ciagle wystawione za te promocyjne 920 + kod ?:E

Ja dostałem dziś ale zamawiałem w piątek przed 19

 

Chwila testów

 

Nic nie piszczy,nie brzęczy,jest cicho

 

Tylko temp. VRM jakaś duża

 

GTX 760 był bardziej gorący i głośny w furmarku

 

rx-470.jpg

rx-47022.jpg

Zdjęcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostaliście te radeony za 920 msi gaming ? ja dzwonilem wczoraj do komputronika w gdansku galeri bo mieszkam nie daleko to mowili ze ciezko bo prawie byly nie dostepne, a teraz na stronie patrze i pokazuje ze jest 20szt w magazynie- swoja droga tam pisze ze akcja trwa do stycznia ktoregos tam, czyli te radki beda tam ciagle wystawione za te promocyjne 920 + kod ?:E

 

Zamówiłem w piątek wieczorem dzisiaj kurier dostarczył. Z karty jestem zadowolony, jedynie wyłączyłem diody bo nie lubię podświetlenia. Ostateczna cena karty po sprzedaniu hitmana, cashbacku i kodzie zniżkowym 1% wyszedł mnie dokładnie 775,80zł więc super deal za taką kartę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też już dotarła i wygląda na nową, niestety dopiero w czwartek będę miał czas składać cały zestaw, więc na razie sobie leży w pudełku :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowałem Dooma,Starszego Battlefielda i GTA 5

 

Z GTA mam problem bo mi się wiesza

 

Stery po NVidia usunięte DDU

 

Jutro zainstaluję GTA na nowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko testowałem z 20 min ale wszystko chodziło w GTA V idealnie przy maksymalnych ustawieniach przy rozdzielczości 1920x1200 i mimo starego procesora Phenom II x4 965

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że w temacie AMD Radeon RX 4x0 - Polaris dyskusja w 90% jest o RX 480 zakładam wątek stricte o słabszym reprezentancie Polarisa.

ps. osoby, które kupiły MSI Gaming X z KTR proszone są o podanie ASIC, mój jest żenująco niski - 67%

 

Nie przejmuj się, ja mam asic 65,8 %, "Your card's ASIC quality is higher than 5,3 % of similar gpus... :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też odebrałem wczoraj zamówioną MSI 470 Gaming X, mój ASIC 76,7 %. Mam pytanie dotyczące Hitmana. Dostałem kod od komputronik, niestety na stronie AMD muszę przejść weryfikacje przy pomocy aplikacji AMD Verification Tool. Ta jednak twierdzi, że mój system nie jest uprawniony do otrzymania klucza. Karta oczywiście zamontowana w komputerze. Ktoś się spotkał z takim problemem ?? Kiedyś jak dostałem klucz do GTX'a to aktywowałem go na stronie Nvidia i dostałem zwrotny klucz Steam, tutaj takie cuda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też odebrałem wczoraj zamówioną MSI 470 Gaming X, mój ASIC 76,7 %. Mam pytanie dotyczące Hitmana. Dostałem kod od komputronik, niestety na stronie AMD muszę przejść weryfikacje przy pomocy aplikacji AMD Verification Tool. Ta jednak twierdzi, że mój system nie jest uprawniony do otrzymania klucza. Karta oczywiście zamontowana w komputerze. Ktoś się spotkał z takim problemem ?? Kiedyś jak dostałem klucz do GTX'a to aktywowałem go na stronie Nvidia i dostałem zwrotny klucz Steam, tutaj takie cuda :)

To nie tak sięrobi

 

Rejestrujesz się na stronce amd,podajesz tel.i email(weryfikacja) i potem zamieniasz kod ten z komputrona na key do steam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło, dzięki wielkie :) niemniej adres tej strony nigdzie się nie pojawia próbując zrealizować kod czy to z informacji na kody.komputronik.pl czy to z google.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło, dzięki wielkie :) niemniej adres tej strony nigdzie się nie pojawia próbując zrealizować kod czy to z informacji na kody.komputronik.pl czy to z google.

Szukajcie aż znajdziecie jak ktoś powiedział...

 

Instaluję system jednak bo coś jest nie tak po instalacji sterów(czarny ekran na początku,wywala sterownik,potem wszystko gra)

System postawiony na początku roku był wiec nie zaszkodzi

 

Poza tym w GTA5 miałem jakiś dziwne mikro przycinki-nie dawałem wszystkiego na maxa,użycie GP na poziomie 60-70%,CPU ok.70%,grę wywalało nie wiadomo czemu a grałem z lockiem na 60klatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie również dotarła karta MSI z komputronika. Na moje oko karta nówka. Wielkie to bydle w porównaniu do XFX. ASIC szału nie robi- 69,5%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...