Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dzisiaj jako prawdziwy mężczyzna wziąłem na ostro... kebaba. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczuj sarkazm człowieku, bo się ośmieszasz. Niby jesteś ojciec, ale taki mało mądry.

 

 

Wyczuwam wyraźnie wycofywanie się w nieistniejący sarkazm, taki jestem mądry. Pisz wyraźnie co masz na myśli tak jak ja, a nie baw się środkami literackimi, których jak wszystkich narzędzi trzeba umieć używać. I zejdź z mojej inteligencji z tą odważną szarżą... w sieci, zwłaszcza jak sam tu błaznujesz wytrwale :lol2:

 

 

 

Równie dobrze można przypuszczać, że jest np. biseksualna.

 

Albo miała chwilę słabości i tak se poleciało, albo chciała spróbować, albo źle pojęła czułość, albo ma rozterki i sama nie wie, albo tak to wpindolili, żeby gdybaniom nie było końca w myśl zasady "nieważne jak, byle gadali"

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczuwam wyraźnie wycofywanie się w nieistniejący sarkazm, taki jestem mądry.

Ten sarkazm właśnie sprawdzał takich ludzi jak ty. Wziąłeś to na serio, więc sam siebie ośmieszyłeś.

I zejdź z mojej inteligencji z tą odważną szarżą... w sieci, zwłaszcza jak sam tu błaznujesz wytrwale :lol2:

Gdybyś był inteligentny człowieku, to byś takich głupot do mnie nie walił :lol2:

No chyba lepiej żeby cycki były niż falusy.

Nie będzie cycków. Jak nagość to zapewne ukryta. Na konsole są większe ograniczenia w tej kwestii, niż na komputerach.

Edytowane przez misticzx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest odpowiednia kategoria żeby pokazali bez cenzury.

To jest kategoria 17+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sarkazm właśnie sprawdzał takich ludzi jak ty. Wziąłeś to na serio, więc sam siebie ośmieszyłeś.

 

Wielkie plany małych ludzi mające na celu obnażenie prawdy :lol2: Teraz ja napisać mogę, że właśnie zrobiłem prowokację, żeby pieniaczy sprawdzić i się capnąłeś jak mucha wiadomo czego :lol2: Tylko, że ja się nie mam z czego tłumaczyć i serio bym się wstydził wykręcać w taki błazeński sposób. Zresztą tam nie było żadnego sarkazmu tylko bzdura.

 

Gdybyś był inteligentny człowieku, to byś takich głupot do mnie nie walił :lol2:

 

Inteligencja to również kultura bycia(a widzę brak) i umiejętność dyskusji bez dziecinnego spinania się i obrażania oponenta przy brakach własnej argumentacji(znowu masz brak). Trzeba też pamiętać, że słowa człowieka mądrego głupiec będzie uważał za walenie głupot, bo ich nie zrozumie. Ale przecież ciebie to nie dotyczy prawda? :Up_to_s:

 

Możesz się w sieci bezkarnie napinać i puszyć jak to mi pojechałeś. Z mojej strony napiszę ci tylko -psy szczekają, karawana idzie dalej więc zasadniczo spływa po mnie twoja "opina: i wydumany sprawdzian :lol2:

Więc... idę dalej.

 

Przecież jest odpowiednia kategoria żeby pokazali bez cenzury.

 

Ale nie jest to i tak zbyt istotne w kontekście łamania młotkiem kości, czy wieszania i ogólnie całej gry. Cycki nie opuszczą poprzeczki, a jedynie ją przyklepią mocniej.

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 16 już prokurator nie ściga.

A co to ma do rzeczy? I jakie 16 lat?

Tylko, że ja się nie mam z czego tłumaczyć i serio bym się wstydził wykręcać w taki błazeński sposób. Zresztą tam nie było żadnego sarkazmu tylko bzdura.

Śmieszny z ciebie koleś. Wmawiasz sobie że moje odpowiedzi były tylko moją obroną. Mądry ty :D:)

Trzeba też pamiętać, że słowa człowieka mądrego głupiec będzie uważał za walenie głupot, bo ich nie zrozumie.

Teraz napisałeś właśnie o SOBIE. Brawo za samokrytycyzm. Moje lekko sarkastyczne słowa uznałeś za walenie głupot, bo ich nie zrozumiałeś. Brawo typie.

Edytowane przez misticzx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wow, aż nie wiem co napisać :o

 

Craig Mazin, the creator of the acclaimed limited series Chernobyl, is reteaming with HBO adapt The Last of Us, the massive Sony PlayStation video game franchise.

 

In a rare development in the world of video game adaptations, the writer and creative director of the game, Neil Druckmann, is also involved, and will work with Mazin to pen and executive produce what is intended to be a series.

https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/last-us-series-works-at-hbo-chernobyl-creator-1282707

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz pisałem na ps5 ale tak to jest wow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Może się udać, oby była to mini seria, a nie skończyło się jak TWD. Czarnobyl był świetny! Z doborem aktorki do Ellie nie mieli by żadnego problemu. :D

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się udać, oby była to mini seria, a nie skończyło się jak TWD. Czarnobyl był świetny!

Tak jako miniserial pomost miedzy jedynką a dwójką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, aż nie wiem co napisać :o

Tu nie ma co pisać tylko trzeba zacierać rączki. :cool: Świetna wiadomość, jeśli uda się poziomem chociażby nawiązać do Czarnobyla, powinno być dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, że nie Netflix. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell
Napisano (edytowane)

Super że powstanie serial na podstawie tej gry, ciekawe kto sie wcieli w główne role..

 

Pare lat temu też coś naughty dog pisało współpracy z HBo, widocznie teraz są efekty.może to być Najlepsza ekranizacja gry

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ellen Page jako Ellie było by idealnie. :D

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ellen Page jakie Ellie było by idealnie. :D

 

Za stara.. chyba źe w serialu będą wydarzenia rozgrywały się w różnych czasach..no jak jest mała i starsza,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za stara? Odkąd to w filmach jakiś problem? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Za stara? Odkąd to w filmach jakiś problem? ;)

 

W sumie ona ma młodą twarz jak na swój wiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmowe adaptacje gier są obłożone klątwą. Z tego nie może wyjść nic dobrego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell
Napisano (edytowane)

To nie klątwa ale marne podejście do ekranizacji przez twórców.. do każdej podchodzili bez serca aby tylko zarobić... w dodatku musi być porządny scenariusz i tu się może udać.. bo mają doświadczenie czego dowodem jest czarnobyl..

 

Mortal kombat to wyjątek bo film nie musiał mieć fabuły , w końcu to mordobicie..i nikt nie oczekiwał Bóg wie czego.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmowe adaptacje gier są obłożone klątwą. Z tego nie może wyjść nic dobrego.

Może w końcu klątwa zostanie przełamana, akurat ta gra tematycznie nie jest ciężka do poprawnego zrealizowania. Przede wszystkim nie zabiera się za to Netflix, a choć HBO również nie jest gwarantem sukcesu, szanse na dobrą produkcję są wielokrotnie większe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell
Napisano (edytowane)

Nie ma żadnej klątwy.. Zapomnieliście o Castlevanii od Netflixa. Został bardzo dobrze przyjęty. To animacja ale mimo to fajnie zrobiona - obejrzałem 1 sezon a są już 3. A niebawem Netflix znów zrobi kolejny serial - Diablo i chyba coś tam jeszcze..

 

Wkrótce jeszcze netflix ma zrobić serial o Magic The Gathering , a Hulu - Life is Strange. Dlatego fajnie że coś ruszyło jeśli chodzi o tworzenie serialów na podstawie gier.. Bo jak widać filmy nie wychodzą to może będzie odwrotnie na małym ekranie.

 

Co do aktora w roli Joela to widziałbym tych dwóch aktorów

 

m6yg9khq7bco_t.jpg

 

Dylan McDermott by najlepiej pasował :).

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gustavo Santaolalla, czyli osoba odpowiedzialna za muzykę do części pierwszej jak i nadchodzącej drugiej, będzie pracował również przy serialu HBO:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dylan McDermott by najlepiej pasował :).

 

Hugh Jackman najbardziej byłby podobny :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Hugh Jackman najbardziej byłby podobny :E

 

W sumie tak.. Ale ten drugi nie byłby złym wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wrzuciło wczoraj Naughty Dog na swojego Twittera:

 

 

Ludzie już płaczą, że animacja śniegu do dupy. Co sądzicie? :E W sumie to ten śnieg nie powalał już od pierwszych prezentacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...