Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MakoSki

49/50" - Pomoc przy wyborze TV.

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, w temacie TV jestem na przeciętnym poziomie. Szukam TV 49 - 50" w przedziale cenowym max. do 3500 PLN.

Zależy mi na 4k, niskim input-lag ponieważ używam do TV konsoli PS4. Mile widziany ambilight oraz android.

 

Zastanawiam się nad Philips PUS7101 - Czy to dobry wybór? Jest coś lepszego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Philipsa nie radze nawet kijem dotykac. I nie kieruj sie opiniami na necie ze niby matryca 120Hz i niewiadomo co jeszcze a konkurencja ma 60Hz itp. Kupilem 55PUS7181 i to jest chyba najgorszy zakup jakiego dokonalem w zyciu. Dalem za ten TV 6000zl a czuje sie jakbym kupil jakiegos chinczyka za 1500zl w biedronce. Wrecz niesamowity banding, sportu nie da sie ogladac a przy pilce noznej az oczy bola od pionowych pasow, kompletnie niestabilny soft no i serwis ktory Tv moze naprawiac tydzien, miesiac a moze i nawet rok bo nie maja sprecyzowanego czasu naprawy usterki.

 

W swoim modelu mam problem z artefaktami, ktore wystepuja kiedy podepne pod TV zrodlo 2160p60. Ponad 2 tygodnie wymieniania maili z supportem, kilka telefonow i w koncu konsultant stwierdzil, ze maja sporo takich zgloszen ale poki co nie znaja rozwiazania problemu i moze im to zajac kilka dni a moze kilka tygodni (a moze dluzej...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc może pozostane wierny marce i po raz kolejny kupie Panasonica, nigdy się nie zawiodłem na nim. Też zastanawiam się czy jest sens brać 4k do PS4 który go nie obsługuje, czasami obejrze film jakiś w 4k, ale to rzadko... czy nie zrezygnować i wziąć jakiś bardzo dobry tv z 1080p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Pomyśl o tym modelu tv: https://www.neonet.pl/samsung-ue49ku6400.html. Co w nim jest fajnego to to że na ledach ma powłoke z nanokryształków przez co można uzyskać naprawdę ładne kolory.

 

Z tym kodem: 2000107512602 na neonet . pl dostaniesz go w niższej cenie

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...