Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

klosik02

[Zestwa] 4000zł/Gry/M-OC

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

 

chciałbym Was prosić o złożenie jakiegoś ciekawego zestawu do ww. kwoty i zastosowania. Jestem po za tematem od kilku dobrych lat, dosyć ciężko nadrobić zaległości.

Aktualnie mam dysk SSD (jakiś Samsung) i standardowe HDD od Segate. Zasilacz 530W BeQuiet, niestety nie jestem w stanie podać modelu.

Potrzebuje wszystko prócz ww. elementów plus obudowę. Ewentualnie zasilacza ten jest już dosyć wiekowy, bodajże 4 lata.

W OC nigdy się nie bawiłem ale zawsze chciałem, powodów jest kilka. Od braku umiejętności po kompletny brak cierpliwości.

Głównym zadaniem zestawu ma być płynne wyświetlanie gier na 24' monitorze, niestety modelu monitora też nie podam.

 

Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do chłodzenia to mam Scythe NINJA z elementami mocującymi na różne podstawki, pytanie czy podejdzie do czegoś nowszego. Chłodzenie ma na oko 4 lata.

Jak wygląda różnica między i5 a 7, warto w ogóle myśleć o 7 w takiem budżecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dniach chcę zamówić taki zestaw:

http://www.morele.net/inventory/info/Mabgw3/

 

Prosiłbym o potwierdzenie trafności wyboru lub wniesieni poprawek.

Przede wszystkim o chłodzeniu zapomniałeś. Fortis 3.

 

Druga sprawa. Jak 1070, to nie z najtańszym chłodzeniem. Gamerock się dobrze sprawdzi. Ewentualnie Zotac (ZT-P10700E-10S). Po rejestracji na stronie producenta przedłużą Ci gwarancję do 5 lat. Osobiście wybrałbym Gamerocka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sugestię!

Dołożyłem chłodzenie, faktycznie zapomniałem. Po przejrzeniu sieci wybiorę GPU od Zotac'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...