Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

marcinz_

4K ~40" do HTPC

Rekomendowane odpowiedzi

W ciągu ostatniego roku, dwóch odechciało mi się przesiadywania przy biurku po powrocie do domu i przemeblowałem swoje stanowisko. Zamiast biurka mam stolik RTV a zamiast fotela biurowego mam wygodny fotel z podnóżkiem cool.gif Ostatnim elementem układanki, który chciałbym sobie sprawić na święta miałby być DUŻY monitor (a może telewizor?) 4k, który zastąpiłby obecny 23".

 

Zastosowanie: filmy/seriale, przeglądanie internetów, poszukiwanie muzyki na spotify, granie w gry (głównie w niezbyt wymagające gierki niezależne, izometryczne cRPG i strategie Paradox Interactive).

Lubię łączyć kilka z powyższych czynności jednocześnie przy użyciu kafelkowego menadżera okien stąd zainteresowanie dużą rozdzielczością i rozmiarem.

 

Chciałbym zmieścić się w kwocie 3000zł. Niespecjalnie znam się na ekranach ale wstępnie rzuciły mi się w oczy 2 modele:

https://www.morele.n...50uc-00-916754/

https://www.morele.n...uhsu-b1-733633/

 

Doradzicie coś? Najlepiej dostępnego w morele.net bo mam punkt odbioru 300m od domu wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spójrz przy okazji na ultrawide ;) zakrzywione 34" robi wrażenie, a i cieszy niezmiernie na co dzień :) filmy w formacie 21:9 wyglądają obłędnie, gry również, do pracy sprawdza się również świetnie :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skłaniam się raczej ku standardowemu 16:9 w 4K. W moim budżecie są właściwie tylko te monitory z pierwszego posta Philips to IPS a Iiyama to MVA. Który z nich będzie lepszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Mi by sie nie chcialo tyle bawic, wiedzac ze docelowo i tak ma byc x3d, a zwykly to tylko półśrodek. Poczekam spokojnie na x3d
    • faktycznie, dopiero zwróciłem uwagę na płytę główną z podpisu  ona nie ma wbudowanego moduły TPM, tylko gniazdo  
    • Wow dzięki za wyczerpującą odpowiedz.  Czyli nie zostaje mi nic innego jak ciągnąc przewód do każdej kamery osobno. Jaką markę sprzętu do monitoringu byś polecił? Posiadam budżet do 10tyś, a potrzebuje 7 kamer IP tubowych i jedną obrotową z zoomem, do tego rejestrator i switch.
    • Ja bede robil dwa razy Wpierw zwykły Zen5, a pozniej 3D Ja zawsze daje dobra cene zeby sie pozbyc od reki bez czekania
    • Minister cyfryzacji Krzysztof Gawkowski padł ofiarą oszustwa. Samochód, który kupił za 100 tys. zł, okazał się być podróbką, gdyż ma swojego legalnego „bliźniaka” we Francji. Polityk auto stracił.  Minister zapowiada, że postara się o pilne zmiany legislacyjne w prawie, aby coś takiego nie mogło się już przytrafić (…) —————————- To dla dobra wszystkich Polaków poproszę los jeszcze, dla Pana Gawkowskiego w tym 2024 roku: 1. Aby czekał w kolejce do specjalisty 3 lata. 2. Żeby nie było go stać na mieszkanie, a kredyt jak dostanie aby mial 5% kapitału i 95% odsetek. 3. Aby dostał takie wywindowane rachunki za prąd i ogrzewanie, aby nie móc ich spłacić.  4. Żeby po zatankowaniu pełnego baku paliwa na dystrybutorze pojawił mu się numer telefonu do zapłaty.  5. Aby dostał najniższą krajową pensji i z tego odprowadził 40% podatków i żył od 1-go do 1-go.    Myślę że po takim czymś od nowego roku prawo zmieniło by się diametralnie na lepsze dla nas wszystkich      
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...