Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Proxide

Przenoszenie tematów do kosza

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowny moderatorze z jakiej to racji Mój temat został przeniesiony do śmietnika? link do tematu http://forum.pclab.pl/topic/1180525-Jaka-mysz-bezprzewodowa-do-neta/

 

Nie ma w nim nic rażącego. Zwyczajnie proszę o pomoc i moim zdaniem temat został usunięty bezpodstawnie.

 

 

Poza tym ostatnio dostaje ostrzeżenia za usunięcie linka do allegro już sprzedanego przedmiotu lub za to, że usunąłem zdjęcie już nie aktualnego przedmiotu.

 

Mnie ciekawi jedna rzecz. Czemu nie można czyścić tematu jeśli przedmiot został sprzedany? chyba lepiej jest po sprzedaży wyczyścić temat i napisać SPRZEDANE lub NIEAKTUALNE przynajmniej wszyscy widzą i nie wchodzą już w temat.

 

Szczerze powiedziawszy to ten wasz regulamin to śmiech na sali i nawet nie warto go komentować :E

 

Lepiej zajmijcie się ogłoszeniami gdzie nie mam cena,zdjęć itp. a nie czepiacie się uczciwych ludzi o jakieś pierdoły.

 

Pewnie ten temat też zostanie usunięty, ale co tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowny moderatorze z jakiej to racji Mój temat został przeniesiony do śmietnika? link do tematu http://forum.pclab.pl/topic/1180525-Jaka-mysz-bezprzewodowa-do-neta/

 

Nie ma w nim nic rażącego. Zwyczajnie proszę o pomoc i moim zdaniem temat został usunięty bezpodstawnie.

 

 

Poza tym ostatnio dostaje ostrzeżenia za usunięcie linka do allegro już sprzedanego przedmiotu lub za to, że usunąłem zdjęcie już nie aktualnego przedmiotu.

 

Mnie ciekawi jedna rzecz. Czemu nie można czyścić tematu jeśli przedmiot został sprzedany? chyba lepiej jest po sprzedaży wyczyścić temat i napisać SPRZEDANE lub NIEAKTUALNE przynajmniej wszyscy widzą i nie wchodzą już w temat.

 

Szczerze powiedziawszy to ten wasz regulamin to śmiech na sali i nawet nie warto go komentować :E

 

Lepiej zajmijcie się ogłoszeniami gdzie nie mam cena,zdjęć itp. a nie czepiacie się uczciwych ludzi o jakieś pierdoły.

 

Pewnie ten temat też zostanie usunięty, ale co tam.

1.Temat myszki nie jest zgodny z regulaminem działu-za mało informacji

2.Temat sprzedaży-czyszczenie jest niezgodne z regulaminem(jeśli nie znasz poczytaj)

 

Regulamin jest regulamin i należy go przestrzegać a mody ot tak nie wywalają tematów

 

Śmieszny nie śmieszny ale jest i nikt Cię tu drogi userze nie trzyma na smyczy-nie podoba się to zmień forum :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już moderator przenosi temat do innego działu to wypadałoby poinformować autora na PW.

Tak więc autorze nie dziw się, na tym forum takie niespodzianki są gratis.

Twój temat oraz treść postu są w porządku, pytanie czy umieściłeś w odpowiednim dziale. Jeśli w w urządzeniach wskazujących to ok, pomyłka moderatora lub jawne testowanie opcji moderatorskich. Jak w innym, nieodpowiednim, choćby Kupię to błąd jest po Twojej stronie.

 

Regulamin jest regulamin i należy go przestrzegać a mody ot tak nie wywalają tematów

 

Zdziwiłbyś się, w niektórych działach obsługa zapadła w sen zimowy. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Zdziwiłbyś się, w niektórych działach obsługa zapadła w sen zimowy. :E

Ale nie we wszystkich...i nie zdziwi mnie nic... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat myszki za mało informacji? co ty człowieku w ogóle mówisz? myszka przeznaczona do zwykłej pracy przy kompie więc informacji było aż nadto. To nie miało być jakaś super/hiper gaming mysz.

 

Co do czyszczenia to znam regulamin, ale przy okazji chciałem się zapytać czemu ktoś zrobił tak absurdalny punkt regulaminu? Ja rozumiem gdyby był to normalny temat z wypowiedziami to czyszczenie tematu powodowało, by nie lada zamęt, ale gdy jest to temat sprzedażowy i nikt się w nim nie wypowiedział, to nie widzę większego sensu w nim.

 

Myślę, że z mojej strony to tyle.

 

Edit.Dokładnie moderator przynajmniej powinien dać info czemu przenosi temat, bo tak naprawdę nie wiadomo za co przeniósł, choć się już domyślam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat myszki za mało informacji? co ty człowieku w ogóle mówisz? myszka przeznaczona do zwykłej pracy przy kompie więc informacji było aż nadto. To nie miało być jakaś super/hiper gaming mysz.

 

Co do czyszczenia to znam regulamin, ale przy okazji chciałem się zapytać czemu ktoś zrobił tak absurdalny punkt regulaminu? Ja rozumiem gdyby był to normalny temat z wypowiedziami to czyszczenie tematu powodowało, by nie lada zamęt, ale gdy jest to temat sprzedażowy i nikt się w nim nie wypowiedział, to nie widzę większego sensu w nim.

 

Myślę, że z mojej strony to tyle.

Malo precyzyjnie moim zdaniem określiłeś czego szukasz-to moje zdanie a dlaczego mod wywalił pytaj jego

 

Było dużo przekrętów dlatego regulamin się zmienił(miałem w tym swój udział)

 

Absurdalny nie absurdalny jak przestrzegasz to nie wywalają tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie we wszystkich...i nie zdziwi mnie nic... :E

 

Wniosek z tego taki - obsługa jest tak przewidywalna jak meteoryt czelabiński. :D Nigdy nie wiadomo kiedy można się jej spodziewać. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wniosek z tego taki - obsługa jest tak przewidywalna jak meteoryt czelabiński. :D

Heh ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to żenada, idź do sklepu i sobie kup co ci pasuje. Za chwilę napiszesz jaki papier toaletowy jest najlepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit.Dokładnie moderator przynajmniej powinien dać info czemu przenosi temat, bo tak naprawdę nie wiadomo za co przeniósł, choć się już domyślam...

Yup, temat ląduje w śmietniku i zastanawiasz się dlaczego odpowiedzi nie ma. Swego czasu miałem na tym forum wymianę zdań z moderatorem w jednym z wątków, tak mu się nie podobało że to ja mam rację i kasował moje posty. :E Jest tutaj taki znany Rysiek. ;)

Morał z tego taki - po tym forum spodziewaj się niespodziewanego.

 

Bo to żenada, idź do sklepu i sobie kup co ci pasuje. Za chwilę napiszesz jaki papier toaletowy jest najlepszy.

Ireneuszu, po Twoich licznych "odpowiedziach" i logach w ostrzeżeniach zastanawiam się czy jesteś tym Irkiem z Big Brothera. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yup, temat ląduje w śmietniku i zastanawiasz się dlaczego odpowiedzi nie ma. Swego czasu miałem na tym forum wymianę zdań z moderatorem w jednym z wątków, tak mu się nie podobało że to ja mam rację i kasował moje posty. :E Jest tutaj taki znany Rysiek. ;)

Morał z tego taki - po tym forum spodziewaj się niespodziewanego.

Niestety z modem nie wygrasz

 

Sam miałem z modem z działu o laptopach małe spięcie i wyszło że to że jemu wolno się brzydko wyrażać a ja bym za to dostał %,po tym rzadko już zaglądam do tego działu :E

 

Edit.Dokładnie moderator przynajmniej powinien dać info czemu przenosi temat, bo tak naprawdę nie wiadomo za co przeniósł, choć się już domyślam...

 

 

Wyjdźmy od tego że modom nie płacą za moderkę a więc komu by się chciało takie coś robić? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to żenada, idź do sklepu i sobie kup co ci pasuje. Za chwilę napiszesz jaki papier toaletowy jest najlepszy.

 

Nawet nie będę tego komentował...

 

 

 

Wyjdźmy od tego że modom nie płacą za moderkę a więc komu by się chciało takie coś robić? :E

 

Zdaje sobie z tego sprawę, ale było by miło gdyby jednak to robił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety z modem nie wygrasz

Czekam na wycofanie jego oszczerstw w moim kierunku od maja. :E Sam tak obiecał.

http://forum.pclab.pl/topic/1043437-Dirt-Rally/page__st__1080 i na następnej stronie jest wspomniana piaskownica. Najśmieszniejsze jest to, że nakryłem moderatora na graniu na piracie. :E

 

Sam miałem z modem z działu o laptopach małe spięcie i wyszło że to że jemu wolno się brzydko wyrażać a ja bym za to dostał %,po tym rzadko już zaglądam do tego działu :E

Możesz już tam wrócić bo nic się nie dzieje, a 98% ruchu w tym dziale generują reflinki. :E Wklejający powinni odpalać prowizję na utrzymanie serwera. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowny moderatorze z jakiej to racji Mój temat został przeniesiony do śmietnika? link do tematu http://forum.pclab.pl/topic/1180525-Jaka-mysz-bezprzewodowa-do-neta/

 

Nie ma w nim nic rażącego. Zwyczajnie proszę o pomoc i moim zdaniem temat został usunięty bezpodstawnie.

 

 

Poza tym ostatnio dostaje ostrzeżenia za usunięcie linka do allegro już sprzedanego przedmiotu lub za to, że usunąłem zdjęcie już nie aktualnego przedmiotu.

 

Mnie ciekawi jedna rzecz. Czemu nie można czyścić tematu jeśli przedmiot został sprzedany? chyba lepiej jest po sprzedaży wyczyścić temat i napisać SPRZEDANE lub NIEAKTUALNE przynajmniej wszyscy widzą i nie wchodzą już w temat.

 

Szczerze powiedziawszy to ten wasz regulamin to śmiech na sali i nawet nie warto go komentować :E

 

Lepiej zajmijcie się ogłoszeniami gdzie nie mam cena,zdjęć itp. a nie czepiacie się uczciwych ludzi o jakieś pierdoły.

 

Pewnie ten temat też zostanie usunięty, ale co tam.

Nie wiem kto i dlaczego Twój temat przeniósł do kosza, bo ja się w dziale myszek nie pojawiam (chyba, ze chce jakąś kupić, a akurat mam trzy), a także nie mam uprawnień by w inne działy ingerować.

Ode mnie dostałeś ostrzeżenie za bezsensowny komentarz, który jak widzisz jest niezgodny z regulaminem działu "Sprzedam".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto i dlaczego Twój temat przeniósł do kosza, bo ja się w dziale myszek nie pojawiam (chyba, ze chce jakąś kupić, a akurat mam trzy), a także nie mam uprawnień by w inne działy ingerować.

Ode mnie dostałeś ostrzeżenie za bezsensowny komentarz, który jak widzisz jest niezgodny z regulaminem działu "Sprzedam".

 

Oczywiście ostrzeżenie jest słuszne, i z tym się z tobą zgodzę. Niemniej jednak chciałbym, aby moderator który przeniósł temat do śmietnika, odpowiedział w temacie, dlaczego to zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sobie z tego sprawę, ale było by miło gdyby jednak to robił.

Daj spokój. PCL upadł na same dno, a Ty oczekujesz jeszcze czegoś takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ostrzeżenie jest słuszne, i z tym się z tobą zgodzę. Niemniej jednak chciałbym, aby moderator który przeniósł temat do śmietnika, odpowiedział w temacie, dlaczego to zrobił.

 

Nie ma takiego obowiązku. Tym bardziej nie ma obowiązku niańczenia dorosłych samców, który winien posiadać zdolność czytania regulaminów, analizowania ich, wyciągania wniosków i na tej podstawie dostosowywania swojego postępowania, co by potem nie było żali, że garbaty ma proste dzieci.

 

Daj spokój. PCL upadł na same dno, a Ty oczekujesz jeszcze czegoś takiego?

 

Czyli czego? Trzymania za rączkę i głaskania po główce? :brow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oho, widzę, że mamy bardzo samodzielnego typa. Nikt nie mówił o trzymaniu za rączkę i głaskaniu po główce. Była mowa o zwykłej uprzejmości. To, że został złamany regulamin to już inna sprawa. Fakt faktem ciężko jest pisać w każdym temacie co było złe, bo 99% moderatorów posługuje się opcją Multi moderacji, niemniej jeśli użytkownik uprzejmie się pyta co było źle - czemu nie wyjaśnić? Regulamin często jest nieprecyzyjny i dobrze o tym wiemy (sam moderowałem tutaj przez 2 lata), przez co różnie można go interpretować, czy nawet naginać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiego obowiązku. Tym bardziej nie ma obowiązku niańczenia dorosłych samców, który winien posiadać zdolność czytania regulaminów, analizowania ich, wyciągania wniosków i na tej podstawie dostosowywania swojego postępowania, co by potem nie było żali, że garbaty ma proste dzieci.

 

 

 

Czyli czego? Trzymania za rączkę i głaskania po główce? :brow:

 

To powiedz mi inteligencie gdzie złamałem regulamin pisząc ten temat http://forum.pclab.pl/topic/1180525-Jaka-mysz-bezprzewodowa-do-neta/

I dla jasności ostrzeżenie dotyczyło komentarza w dziale sprzedam w temacie sprzedażowym jednego z userów. A mnie interesuje czemu mój temat został przeniesiony do śmietnika! Mam do tego prawo, tym bardziej, że temat został przeniesiony bezpodstawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zahaczacie o dział "sprzedam", więc zabiorę trochę głosu.

 

Poza tym ostatnio dostaje ostrzeżenia za usunięcie linka do allegro już sprzedanego przedmiotu lub za to, że usunąłem zdjęcie już nie aktualnego przedmiotu.

 

Mnie ciekawi jedna rzecz. Czemu nie można czyścić tematu jeśli przedmiot został sprzedany? chyba lepiej jest po sprzedaży wyczyścić temat i napisać SPRZEDANE lub NIEAKTUALNE przynajmniej wszyscy widzą i nie wchodzą już w temat.

 

Co do czyszczenia to znam regulamin, ale przy okazji chciałem się zapytać czemu ktoś zrobił tak absurdalny punkt regulaminu? Ja rozumiem gdyby był to normalny temat z wypowiedziami to czyszczenie tematu powodowało, by nie lada zamęt, ale gdy jest to temat sprzedażowy i nikt się w nim nie wypowiedział, to nie widzę większego sensu w nim.

 

Z mojego punktu widzenia zapis jest potrzebny do weryfikacji, czy dana osoba nie powiela tematów z tym samym produktem. Czyli: czyści poprzedni temat, zamiast tytułu daje tylko "NIEAKTUALNE", po czym zakłada za chwile nowy temat z tym samym produktem co był w poprzednim temacie, a jak wiadomo czas jaki musi upłynąć to 10 dni.

To jest jedyne zastosowanie tego punktu regulaminu jakie znalazłem. Autorem może kierowało coś innego - nie wiem, ale jedno jest pewne - nie jest on absurdalny i doświadczyłem tego osobiście.

 

Samo napisanie "nieaktualne", czy też "sprzedane" w tytule, w poście lub/i dodanie przekreślenia nie jest złe i za to nie można karać.

 

Lepiej zajmijcie się ogłoszeniami gdzie nie mam cena,zdjęć itp. a nie czepiacie się uczciwych ludzi o jakieś pierdoły.

 

Zajmujemy. Wszystkie nowe tematy spełniają warunki działu, jeśli tak nie jest, leci do kosza i nie możesz zarzucić, że jest inaczej. Jeśli jest już nawet taki temat to można również wysłać raport, który na pewno zostanie sprawdzony i zweryfikowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może masz racje w kwestii regulaminu działu sprzedam i zasad tam obowiązujących. Nie potrzebnie poruszałem ten temat, bo nie o to chodzi. Tak, czy inaczej wciąż czekam na wypowiedzenie się moderatora który przeniósł mój temat do śmietnika. Po prostu chcę wiedzieć jaki punkt regulaminu złamałem, co skutkowało tym, że temat poleciał do kosza. Być może złamałem regulamin, ale jaki punkt tego nie wiem i niech mnie "szanowny" moderator oświeci!

 

I jeszcze jedno, czym Mój temat różni się od tych(przykładowe)

 

http://forum.pclab.pl/topic/1177333-Mysz-Klawiatura-Podk%C5%82adka/

http://forum.pclab.pl/topic/1173423-Bia%C5%82a-mysz-bezprzewodowa/

http://forum.pclab.pl/topic/1170024-mysza-Bezprzewodowa-zmienne-DPI/

 

Takie pierwsze lepsze z podobnym opisem. Jakbym poszukał to bym jeszcze dołożył kilkadziesiąt takich tematów. Te tematy nie poleciały do śmietnika a mój tak więc coś jest nie tak...

 

Wydaje mi się, że moderator który to zrobił za dużo sobie pozwala i jak widać unika odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, załatwiajcie swoje prywatne sprawy gdzie indziej.

Temat na razie zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...