Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

sisterhood

Lumia 950 i powerbank

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to nie współpracuje? Tu nie ma co nie współpracować, jest ten sam standard napięciowy ładowania w powerbanku jak i w telefonie, prądu też nie brakuje wg. opisu powerbanku. Jedynie kabelek może być nieodpowiedni. Spróbuj na innym.

 

EDIT: Konkretnie to zmień na kabelek USB typ C, bo Twoja Lumia właśnie takie wejście posiada przez co prawdopodobna niekompatybilność wystąpiła. Powerbank będzie działał, załatw kabelek. Powinieneś go mieć w zestawie chyba z telefonem, jako kabel do danych, ale naładować też się dać powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno chodzi o ten nietypowy wtyk - usb C, musisz takim kabelkiem podłączyć.

Pytanie z zupełni innej beczki - czy ta lumia ma zwykłe radio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabel USB-C jest na wyposażeniu telefonu. Podłączając pod wejście USB w kompie (2.0 i 3.0) wszystko pięknie ładuje, podłączając do powerbanka już nie. Powebank sprawny, bez problemu ładuje lumie 735 (micro USB).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W styczniu zamierzam kupić tą lumie, ale bez pb ;/

Masz w tym telefonie zwykłe radio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi w tej chwili potwierdzić gdyż:

a) nie było radia od początku

albo

b) usunąłem aplikację zaraz po zakupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W styczniu zamierzam kupić tą lumie, ale bez pb ;/

Masz w tym telefonie zwykłe radio?

Nawet jeśli było, to systemowa aplikacja radia została usunięta przez MS, trzeba szukać zamienników.

 

 

Co do powerbanku to nie działa wcale czy dostajesz komunikat o zbyt wolnym ładowaniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie działa wcale. Przy wyłączonym ekranie, brak jakiekolwiek reakcji telefonu, pb się załącza (diody naładowania świecą) i po kilku sekundach się wyłącza. Przy włączonym ekranie, przy włączeniu pb, brak informacji o ładowaniu telefonu (i tak samo pb po kilku sekundach się wyłącza). I jak pisałem wyżej pb sprawny, np w tej chwili ładuje Huawei P8lite.

 

ps

Może tu chodzi o współpracę pb z wejściem USB-C telefonu?

http://www.windowsmania.pl/akcesoria-562/power-bank-dla-lumii-950-a-27382/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

ja kupiłem coś takiego: http://allegro.pl/power-bank-bateria-microsoft-lumia-950-xl-i6637003499.html

Działa.

 

Problem jest tylko taki, że te kabelki od MS są trochę trefne... Tzn. jak do mojego powerbanku wcisnę go do końca, to nie ładuje, bo nie ma styku. Muszę go docisnąć ręcznie. Może u Ciebie jest ten sam problem?

 

Co ciekawe, inne urządzenia nie mają tego problemu. Tylko ten kabelek od Lumii jest mi luźny. Dodatkowo, tylko w gnieździe 2A :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, najpierw spróbuję z kablem (chociaż pamiętam, że luźny nie był, dociskałem do końca). Potem zobaczymy. Ważne, że pb sprawdzony, dzięki :)

 

Te Dynki to super sprawa, miałem zakusy wymiany 52SE z Tabu, na właśnie 25SE+Diablo, ale niestety, życie lubi sprawiać niespodzianki i na razie z planów nici.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alioth, miałeś rację z tym kablem. Jak dociskam do końca, nic się nie dzieje. Jak wsadzę kabelek taka na 70-80% do gniazda w baterii, zaczyna ładować. Wielkie dzięki za sugestię, bo bym na to nie wpadł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć, że to nie tylko mój problem. Ja chyba kupię po prostu nowy kabel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z swoją 950 XL Dual sim, używam TP Linka o pojemności 10.000 mAh. Wcześniej ten sam używałem z Nokią lumią 1520. Polecam markowe powerbanki bo na tanim chińczyku niby też 10.000 ale za 1/4 ceny to niby się smartfon ładował ale zanim się naładował to się rozładowywał :exclam:

 

Ten mi kiedyś pracował z Lumią 1520 a teraz używam go z lumią 950 XL DS. bez zarzutów.

https://www.ceneo.pl/39050024

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...