Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zieloczek100

LG L65, Latarki, Części Stilo, W124, W211, Audio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

sprzedam kilka rzeczy:

 

Link do allegro:

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=13709561&order=m (na prośbę mogę wystawić przedmioty, ale wtedy + prowizja).

 

1. LG L65, telefon w pełni sprawny, użytkowany przez kobietę, z niewielkimi śladami użytkowania. Zarówno przód i tył telefonu są w dobrym stanie. Na boku posiada niewielkie pęknięcie, widoczne na jednym ze zdjęć. Cena 100zł do negocjacji.

 

 

 

Latarki:

 

1. Profesjonalna latarka Nextorch TA5, przeznaczona głównie dla służb specjalnych, z wybijakiem do szyb i ukrytym portem USB do ładowania ogniw. Świetne wykonanie, natychmiastowy tryb stroboskopowy przyciskiem z tyłu, sterowanie przyciskiem z boku latarki. Używana 1 miesiąc, a leży u mnie ponad rok. Cena 250zł

 

2. Latarka HaikeLite, latarka zasilana z 1*26650, ale awaryjnie możemy korzystać z ogniw 18650, świetnie wykonana, używana ponad tydzień, w białym matowym kolorze. Wbudowana ładowarka ogniw (port USB na gwincie). Cena 99zł

 

3. Latarka Fenix FD65 czyli jedna z najlepszych latarek ze zmianą skupienia światła. Nie jest to typowy „zoom”, tylko latarka o świetnym skupionym świetle i ogromnym potencjale jeżeli potrzebujemy rozproszonego światła do np. fotografii czy gdzieś na wyjeździe, może robić za reflektor ; ). Świetnej jakości neutralne diody XHP35Hi. Wizualnie jest jak nowa, technicznie w 100% sprawna. Cena 430zł.

 

4. Convoy S2+ szary, dioda XM-L2 U2 1B. Zimna dioda 6500K. Latarka poprawiona termicznie (wymieniona pasta termoprzewodząca pod diodą i piguła wkręcona na pastę termoprzewodzącą). Sterownik 2,1A 3/5 trybów. Cena 65zł

 

5. FiTorch MR35 – latarka wyposażona w diodę XP-L zimną, diody: zielona, niebieska, czerwona i diodę UV.

Wyposażona w port USB do ładowania ogniwa. Całość sterowana praktycznie jednym przyciskiem, tylko włączamy latarkę za pomocą przycisku mieszczonego na tyle latarki. W zestawie z dyfuzorem rozpraszającym światło. Świetne wykonanie i parametry. Używana około 1 miesiąca. Cena 220zł

 

6. FiTorch P26R – w zestawie z ogniwem 26650 4500mAh zabezpieczone. Latarka wyposażona jest w port USB do ładowania akumulatorka, dodatkowo możemy podłączyć telefon, ponieważ posiada funkcję powerbank’u. Wersja limitowana – wyposażona w Neutralną diodę XHP70.2. Latarki używałem około 1 miesiąca. Cena 270zł.

 

 

 

Każda latarka posiada cały komplet akcesoriów jaki jest dostarczany od producenta (chyba, że opis mówi o jakiś brakach).

Pytania najlepiej zadawać na PW.

 

 

 

Części do samochodów (stan jak na zdjęciach, o więcej można dopytać):

Fiat Stilo 5d (być może pasują do wersji 3d):

1. Wentylator z ramką (bez elementów gumowych, czyli widocznych rur), cena 80zł

2. Listwa tylnej klapy z niesprawnym przyciskiem, cena 30zł

3. Maska przednia, cena 120zł

4. Prawy błotnik, cena 50zł

5. Zbiornik spryskiwaczy, cena 10zł

6. Blacha montażowa pod akumulator, cena 20zł

 

Mercedes W211

1. Lampa tylna lewa do wersji Avantgarde LED, w 100% sprawna, stan jak na zdjęciach, cena 170zł

 

 

Mercedes W124

1.Most - 100zł, było słychać charakterystyczny pisk (wycie, coś takiego, po użyciu środka uszlachetniającego nieco sie wyciszył, mimo wszystko wymieniłem, ponieważ nie był w pełni sprawny). Cena 100zł

2. Skrzynia biegów od 200D 4 biegowa manualna z 1986r, sprawna, uszkodzone miejsce montażu ślimaka - trzeba naprawić. Cena 170zł

3. Prawe drzwi przednie, z klamką i całym mechanizmem 100zł

4. Jeden element szerokiej listwy, stan taki jak na zdjęciu, 20zł

 

 

 

 

Pozostałe:

1. Wieża Sony MHC-RG475S - praktycznie jak nowa, używana maksymalnie 100-200h. Sprzedajemy, ponieważ wymienialiśmy sprzęt. Wizualnie bardzo dobrze. Nie wysyłam !, tylko odbiór osobisty. Cena 700zł

2. Fischer CS-335+ JVC S-66 - zestaw używany, sprawny, cena 400zł

 

 

 

Zdjęcia:

https://drive.google.com/drive/folders/0B1qSTawrHzn-ejRhdDB0X1dPd1k?usp=sharing

 

Zapraszam do kontaktu PW.

 

Ceny wysyłek do 10zł ekonomiczny, 12zł polecony, 15zł kurier, paczkomat 11zł,. Odbiór osobisty w okolicach Żyrardowa.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obniżka cen latarek. Usunąłem sprzedane pozycje.

 

Doszła latarka Lumintop SDmini z diodą XP-L.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszły m.in SSD Plextor 128GB, słuchawki Kingston HyperX Cloud, Powerbank Xiaomi 20000mAh, czy lattarka Blitzwolf.

Usunąłem sprzedane pozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...