Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Hosterek

Mini pc do tv

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam jakiegoś urządzenia, które po podłączeniu do tv pozwoli mi na oglądanie HBO GO/ netflixa. Sam znalazłem tylko amazon fire tv stick, ale nie wiem czy to będzie działać w Polsce, ani czy w ogóle wspiera język polski (wymagane).

Nie wiem też jak wypada w tej kwestii raspberry pi, ale musi po skonfigurowaniu ma być łatwy i wygody w obsłudze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Lenovo ideacentre Stick 300 (klon Intel Compute Stick; w środku prawie te same bebechy). Odtwarza płynnie 1080p, wszystko jak w zwykłym komputerze z Windows 10. Demonem prędkości nie jest (ale kilka kart w Firefoxie uciągnie bez większych opóźnień). Wady to słabe wbudowane wi-fi (jak się nagrzeje, to może mieć problem ze złapaniem stabilnego sygnału w odległości 10 metrów od routera) i tylko jeden port USB. Problem wifi rozwiązałem kupując zewnętrzną kartę. Śmiga aż miło całymi dniami jako podgląd kamer monitoringu. Do kupienia za 200 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A coś typu SmartBox na Androidzie? Sam rozważałem zakup MXQ PRO+, ale zawsze były ważniejsze wydatki. Kolega z pracy ma wersję "bez plusa" i jest bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...