Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

suszi

Smartfon 32 GB ROM do 900 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w temacie - poszukuję słuchawki z 32 GB ROM w cenie do 900 zł. Planowałem kupić Xiaomi 3s Prime 3g/32g ale czytałem, że wiele osób ma zastrzeżenia co do jakości telefonu. A ja kryształy to mam na półkach, potrzebuję telefonu, którego wyświetlacz przeżyje spotkanie z betonową podłogą po upadku z około 1m :-)

Do tego bardzo mile widziany aparat z HDR. Oraz, oczywiście obsługa kart pamięci.

Ewentualnie mógłbym kupić słuchawkę z mniejszą ilością ROM, ale żeby była możliwość używania karty SD jako system storage, czyli partycję systemową. W niektórych telefonach po roocie da się to zrobić, niestety w moim starym LG L65 nie ma takiej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Android 6.0 pozwala na używanie kart SD jako system storage, więc to nie jest mus. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, którąś wersję HTC One polecam. Używane też wchodzą w grę ? Taki HTC One M8 lub M9 ?

Wykonane z jednego kawałka aluminium, pancerne, z nowym androidem, slotem microSD, głośniki stereo, ekran FullHD a nie 2 czy 4K, no i HDR na pewno jest. I nie wiem czy nie mają otwartego bootloadera. Starsze na pewno, nie wiem jak te nowsze.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grę wchodzi raczej nowy aparat. Oglądałem HTC M8 na allegro i da się go kupić poniżej 800 zł, podobnie jak LG G4, ale wszystko wysyłane z Azji... Czy xiaomi naprawdę jest takie tandetne? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi jest naprawdę dobrze zrobione, a MIUI działa jak marzenie. Posiadam Redmi note 3 (nie snapdragon) i szczerze nigdy nie doświadczyłem zacinki, jak posiadałem flagowca LG swego czasu, czyli G2 to miewałem często zacinki. Warto kupić Xiaomi, a szczególnie samemu z takich stron jak gearbest naprzykład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kupowałem HTC HD2 używanego z gwarancją roczną w 2010 i działa do dziś.

Rok temu kupiłem HTC One M7 używanego z gwarancji roczną i działa również do dziś.

Tak że jestem zadowolony mega, jeśli sprzedawca ma praktycznie same pozytywne komentarze, może pare neutralnych na te kilkaset pozytywnych i jest gwarancja producenta a nie jakaś sztuczna "rozruchowa" to nie ma się czego bać. Jak jeszcze na aukcji jest dużo zdjęć w dobrej jakości :thumbup:

 

Natomiast z Azji bym nie kupował, 40 dni czekać, jeszcze urząd celny jak się dowali to 23% VATu trzeba doliczyć, a przyjdzie jeszcze jakaś podróba i walcz z ludźmi na drugim końcu kuli ziemskiej...

 

A co do Xaomi to ja słyszałem pozytywne opinie. Ale się nie bawiłem więc się nie wypowiadam.

Polecam HTC One :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Nieprawda. Wielu sprzedawcow na chocby aliexpress oferuje w cenie wysylke de, czyli tak ma prawde ze slubic i fona masz w 3-4 dni u siebie bez naliczania vat (np sprzedawca AE)

Problemem jest natomiast soft. Praktycznie w kazdym fonie trzeba wgrac czysty os bo cholera wie co kitajec wgral na fona. A nie kazdy znow fon ma dobrze dzialajace alternatywne romy

 

Xiaomi jest naprawdę dobrze zrobione, a MIUI działa jak marzenie. Posiadam Redmi note 3 (nie snapdragon) i szczerze nigdy nie doświadczyłem zacinki, jak posiadałem flagowca LG swego czasu, czyli G2 to miewałem często zacinki. Warto kupić Xiaomi, a szczególnie samemu z takich stron jak gearbest naprzykład.

 

Jakosc wykonania redmi note jest lepsza niz "zwyklego" redmi.

 

Jak autorowi zalezy na wytrzymalosci to cos metalowego. Proponuje honor 7 lite.

 

 

Dodatkowo redmi 3 ma problemy ze stabilnoscia i mozna latwo trafic na uwalony mikrofon. I redmi 3 jest tandetne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakosc wykonania redmi note jest lepsza niz "zwyklego" redmi.

 

Jak autorowi zalezy na wytrzymalosci to cos metalowego. Proponuje honor 7 lite.

 

 

Dodatkowo redmi 3 ma problemy ze stabilnoscia i mozna latwo trafic na uwalony mikrofon. I redmi 3 jest tandetne.

Bzdury.

Redmi 3 i note 3 są tak samo dobrze wykonane.

 

Mam redmi 3 i jeżeli chodzi o jakos wykonania to jest dobrze. Tył metalowy, wszystko dobrze spasowane, fajnie leży w dłoni.

Telefon dosyć wytrzymały, mam od lutego upadł mi juz nie wiele razy, raz tylko pełno szkło hartowane na ekranie, ale digitizer i ekran cały bez najmniejszego śladu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie nie miales kontaktu z dobrze wykonamym metalowym fonem. X17 jest dobrze wykonany a nie redmi 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że to bardzo ciekawy telefon, wykonany ze stopów metali z których wykonane są boeingi któreśtam. Podobno bardzo wytrzymały. AMOLED, snap 615 i 3GB RAM. Podobno bdb dźwięk i przede wszystkim wygląd. Aparat określany jako przeciętny, z przesłoną 2.2. Aczkolwiek fon rozpatrywany jako słuchawka za 1000-1200zł i niekiedy więcej, także... wydaje mi się, ze jednak w cenie tych 650zł (chyba tyle teraz kosztuje na ali) to bardzo ciekawa opcja. I ma B20

ZTE to porządna marka, co najmniej na równi z Huawei. Bateria "tylko" 2800mAh co może zapewni ten pełny dzień pracy.

Są natomiast problemy z softem ale tak na prawdę nikt jeszcze nie okreslił jakie to problemy. Wszyscy wgrywają jakieś alternatywne romy i do tej pory nie wiem po co.

 

Jest to na tyle ciekawy telefon, ze mimo iż zamówiłem już (zarezerwowałem) szarego honora 5x w sferis wciąż się nad tym axonem zastanawiam. Ale córka nie pozwala siąść do notka poszperać za info a jak jest już czas to praca :(

 

*dużo podobno, bo czytalem i słuchałem, sam nie sprawdzałem.

 

edit:

wysyłka z DE, wg zapewnień na forach dostawa ze Słubic w 3-4 dni bez VAT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten link to ciekawa opcja. Zastanawia mnie tylko jak wtedy wygląda sprawa z gwarancją. Czy ZTE ma w EU jakieś autoryzowane serwisy czy coś taiego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet jak ma, to zakup jest poza UE więc nie obowiazuje.

Natomiast za 10$ możesz wykupić gwarancję od aliexpress (chyba, poprawić mnie jeśli się mylę). Jest jakiś serwis w PL.

 

jeszcze jedna sprawa. Ten, który podlinkowałem jest na snapie 615. W polsce, np. redcoon za 999 jest już ze snapem 616 ale bateria jest ciut słabsza. I chyba nie ma 6.0 andka na niego ale czy to wada? Każdy sam sobie odpowie.

 

edit:

jest jeszcze Blade S7, mniejszy ale też zacny. Tylko bateria 2500mAh, która po Cubocie mnie nie przekonuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że Blade S7 nie ma w tej chwili opcji wysyłki z DE, a jedynie Chiny, a to pewnie oznacza koszty cła. Ten Axon jest fajny, ale podobno ma lagujący soft i z tego co oglądałem, zdjęcia delikatnie mówiąc średnie. Ciekaw jestem jak ten honor 5x działa z 2 gb ramu i jak bateria sprawuje się na takim dużym wyświetlaczu. Rozumiem, że też nie ma aktualizacji do androida 6?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja właśnie oglądałem recenzje 5x po 2 miesiącach użytkowania i że niby nie jest dobrze :( Na szczeście nie muszę go odbierać.

 

I znów w kropce :( Zgłupieć idzie. Czasu nie mam wiele aby siedzieć po sieci i szukać recenzji, info czy innych takich a fon potrzebny na "już".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupić cubota x17, ale zależało mi na szybkiej wysyłce więc kupiłem tego axona, wysłany z DE. Zobaczymy jak będzie się sprawować ta ta tytanowo aluminiowa obudowa. Później wyczytałem jednak, że ekran jest dość kruchy, także bez porządnego szła hartowanego się nie obejdzie.

Edit jakieś sugestie co do tego szkła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo nikilin za 40-50zł albo z 10 szt z aliexpress za 10$ ;)

 

Czytałeś moją reckę X17? Aktualnie bym go już nie kupił ze względu na baterię, zdecydowanie lepiej X16s. Szklane plecki i tak zakryje case.

 

Axon mini powiadasz :glodny:

 

edit:

a ze budżet zwiekszyłem do 900zł to czekam z niecierpliwością na info od Ciebie.

 

BTW, co sądzicie o LeTV X527?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli juz, to lepiej wybrac LeEco Cool1 (bateria 4000 mah to roznica), bardzo sie nie rozni od X527 i mozna sobie wybrac wersje 32GB/3GB, 32GB/4GB i 64GB/4GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie tylko bateria przemawia na korzyść ale choćby dwa 13mpx aparaty z tyłu ;)

Nawet mam w dobrej cenie z wysyłką z Francji

Cool 1

Tylko ten brak B20 :hmm:

 

W sumie to on jest jedną z najfajniejszych opcji, bo jakoś info o poważniejszych wadach nie znalazłem. A jak już to raczej wynikające z osobistych preferencji, gustu. O x500 (ale nie x527) sporo jest głosów o problemach z OS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie tylko bateria przemawia na korzyść ale choćby dwa 13mpx aparaty z tyłu ;)

Nawet mam w dobrej cenie z wysyłką z Francji

Cool 1

Tylko ten brak B20 :hmm:

 

W sumie to on jest jedną z najfajniejszych opcji, bo jakoś info o poważniejszych wadach nie znalazłem. A jak już to raczej wynikające z osobistych preferencji, gustu. O x500 (ale nie x527) sporo jest głosów o problemach z OS

 

Dla mnie brak b20 to teraz eliminuje zakup telefonu, a czemu?

Poczytaj na stronach co to daje i jak się to teraz rozwija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do aparatu, pamietaj, ze tylko jeden tak naprawde dziala a drugi go tak jakby dopelnia (monochrom). No, ale zdjecia tak czy siak za ta cene beda wychodzic ladnie a nie samymi megapikselami sie zyje ;)

 

Co do B20, mi w OnePlus One nigdy nie brakowalo i nie brakuje, zreszta, ja jestem jedna z nielicznych osob ktorym wystarcza pakiet 150MB/miesiac. Wszystko zalezy tak naprawde od tego gdzie sie zyje i jak sie zyje (oczywiscie logiczne jest, ze im wiecej obslugiwanych czestotliwosci tym lepiej, ale nie wszystkie komorki maja taka opcje jak np. B20).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie na ZTE Axon mini?

Zastanawiałem się nad tym modelem podczas wyprzedaży na 11.11 i odrzuciło mnie od niego brak 'fizycznych' przycisków, te zintegrowane z ekranem znacznie zmniejszą użyteczny rozmiar wyświetlacza który i tak nie jest zbyt duży jak na obecne standardy.

W sklepie AE Clyde C kupiłem już 3 telefony, mają bardzo szybka wysyłkę, w każdym przypadku zajęła 2 dni robocze. Z gwarancją to już gorzej, sam nie korzystałem ale z opini wyczytałem że zbywają klienta jak się da i na wyegzekwowanie wymiany czy refundu po upływie ochrony konsumenta z Alieexpress jest raczej mało prawdopodobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozna kupic ZTE Axon Elite, czyli wieksza wersje (5.5), tam sa "fizyczne" przyciski.

 

Przykladowa cena w Niemczech

 

rL1cOoM.png

 

Mysle, ze baaardzo rozsadne pieniadze za taki sprzet.

 

omg :E Teraz sobie zdalem sprawe z tego, ze celowalem w Axona 7 ale takie cos tez by mi wystarczylo i by kosztowalo z 2 razy mniej :o

 

No, i jeszcze o czyms warto wspomniec.

 

6HX0Nwr.png

 

EDIT: Zamowione :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...