Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Matias

Kursy języka angielskiego na CD

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli używaliście takiej metody do nauki języka angielskiego to napiszcie jaki to był kurs i czy spełniał swoje zadania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladaj filmy po angielsku. Najpierw z polskimi napisami, ale starając się ich nie czytać, a potem z angielskimi sprawdając słówka.

Obyjesz się z językiem, załapiesz akcent i nie bedziesz miał problemów z konstruowaniem zdań (beda same "wychodziły", bez zastanawiania się nad formami gramatycznymi itp.). Ale do tego trzeba osobno pouczyć się gramatyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ogladaj filmy po angielsku. Najpierw z polskimi napisami, ale starając się ich nie czytać, a potem z angielskimi sprawdając słówka.

Obyjesz się z językiem, załapiesz akcent i nie bedziesz miał problemów z konstruowaniem zdań (beda same "wychodziły", bez zastanawiania się nad formami gramatycznymi itp.). Ale do tego trzeba osobno pouczyć się gramatyki.

Dzięki dnak, ale zapomniałem dodac, że to nie dla mnie, a dla brata bo on ani me ani be po angielskiego i pomyślałem, że taki kurs byłby najlepszy dla niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem bajki po angielsku tez totalnie języka nie znając. Na początku po prostu patrzyłem sobie na obrazki, ale potem zaczynałem powoli rozumieć co się dzieje :)

Ale rzeczywiście, z jakimiś podstawami byłoby łatwiej... A na kursy na CD bym się nie nastawiał, z reguły dają o wiele, wiele, wiele mniej niż zywy nauczyciel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjedz na kilka miesiecy do Anglii i nie bedziesz potrzebowal zadnego kursu.Wystarczy , ze nauczysz sie gramatyki - kwestia tygodnia , a reszta to czyste poznawanie slowek.Cala filozofia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja oglądałem bajki po angielsku tez totalnie języka nie znając. Na początku po prostu patrzyłem sobie na obrazki, ale potem zaczynałem powoli rozumieć co się dzieje :)

Ale rzeczywiście, z jakimiś podstawami byłoby łatwiej... A na kursy na CD bym się nie nastawiał, z reguły dają o wiele, wiele, wiele mniej niż zywy nauczyciel.

Hehe ja zaczynałem podobnie :)

Dla mojego brata już za późno na nauczyciela (chyba że mu powiem aby sie na jakiś kurs zapisał) za stary już jest, a chce podstawy gdyż planuje wyjazd do irlandii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to bez nauczyciela się raczej nie nauczy dobrze ;)

Swoja drogą jesli jedzie do Irlandii to może niech zapisze się tam na kurs, prowadzone sa dla imigrantów chyba jakieś w małej cenie, a lepiej niż tam sie mówić nie "naumie" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, że tam będzie najlepiej, ale mówi mi że chce chociaż podstawy podstaw już znac gdy się tam znajdzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygotuj mu karteczkę "Will work for food" i ma już to co potrzeba Polakowi w Irlandii :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przygotuj mu karteczkę "Will work for food" i ma już to co potrzeba Polakowi w Irlandii :D

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz bratu aby sobie kupil ksiazke do gramatyki "Oxford Practice Grammar" Johna Eastwood'a. Lepszej ksiazki nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze sa kreskowki do nauki poczatkow anglika

 

Pozatym w Irlandii jest taka masa polakow :E ze sobie napewno poradzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, że ma jakąś pigułke z angielskim.

A program mam mieć od kuzyna więc już nie musicie szukać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...