Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

michalko

Dziwne zwiechy

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem sobie grafike taka jak w opisie i nie wiem czemu komputer w grach zaczoł dosc czesto sie wieszac i to praktycznie w kazdej grze. W windowsie jak pracuje to nic wszystko ok ale jak zapuszczam gry zawiecha. wyskakuje niebieski obraz z masa napisów tak na pól sekundy i restart. Co moze byc przyczyna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja sterów najnowszymi ze strony producenta?

 

Panel sterowania -. Narzędzia administracyjne -. Podgląd zdzażeń.

Zobacz co tam jest zaraz po restarcie (zawieszeniu) kompa.

 

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁIKENDMAN

Stery na poczatek zero O/C i metoda czołgowa wyjmij wszystko co mogło by konfliktowac i sprawdzaj ewentualnie reinstalak Windy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze to byc wina zasilacza gdyz jest to zasilacz dostarczony razem z obudową taki standardowy "gigabit" czy cos w tym stylu. Na poczatku jak podłączyłem karte graf. to wyświetlił sie komunikat o tym ze karta dostaje za mało mocy z zasilacza i bedzie pracować nie w pełni swoich możliwosci. Skapłem sie tez ze pamieci mam ddr 400 a moja płyta obsługuje max ddr333 mysle którys z tych problemów powoduje zwiechy. Boshe nie chce mi sie znowu wywalac kasy na cżesci ale chyba musze. Tak do 500-600 co proponowali byscie wymienic w tym trupie. Z góry dzięki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A moze to byc wina zasilacza gdyz jest to zasilacz dostarczony razem z obudową taki standardowy "gigabit" czy cos w tym stylu. Na poczatku jak podłączyłem karte graf. to wyświetlił sie komunikat o tym ze karta dostaje za mało mocy z zasilacza i bedzie pracować nie w pełni swoich możliwosci. Skapłem sie tez ze pamieci mam ddr 400 a moja płyta obsługuje max ddr333 mysle którys z tych problemów powoduje zwiechy. Boshe nie chce mi sie znowu wywalac kasy na cżesci ale chyba musze. Tak do 500-600 co proponowali byscie wymienic w tym trupie. Z góry dzięki i pozdrawiam

 

Powyjmuj z kompa wszystko co niepotrzebne (k. sieciowa, dźwiękowa, dodatkowe dyski, napędy optyczne itp) i zobacz wtedy czy w tych samych sytuacjach masz zwiechy. Jeśli tak, to prawie na 100% zasilacz.

 

Poszukaj na forum, bo było wiele wątków an ten temat i było sporo rad.

 

 

 

Pozdarwiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie stawiam na ram + mobo bo przecież poprzednio tego nie miał (chyba) teraz to zasiłka nie wydala (także chyba :E )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał tylko bardzo zadko i przy wymagających grach. Poprzednia do radeon 9200se. A co do tego wyciagania czesci moge tylko wyciągnac dvd i sieciówke bo reszta jest zaintegrowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co po zawieszeniu się kompa widać w Dzienniku zdarzeń (pisałem o tym wyżej)?

 

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze nie podlaczyles molexa do grafy?? Sprawdzilbym tez napiecia, miernikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to takiego molex jesli jest to dodatkowe zasilanie to mam podłonczone. Co do tych komunikatów to nic nie pisze po restarcie co moglo by byc zwiazane z grafika ani wogóle cos sensownego same cyfry. zaraz sie pochlastam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co to takiego molex jesli jest to dodatkowe zasilanie to mam podłonczone. Co do tych komunikatów to nic nie pisze po restarcie co moglo by byc zwiazane z grafika ani wogóle cos sensownego same cyfry. zaraz sie pochlastam.

 

Ale to nie musi być związane z grafiką. Zaraz po restarcie pewnie bnędzie tam zapisany jakiś błąd. o niego chodzi, abyś podał, jaki i o jakiej treści.

 

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...