Forum PCLab.pl: Resident Evil 7 / VII: Biohazard - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Dodaj obrazek

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (33 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Resident Evil 7 / VII: Biohazard PC, wątek zbiorczy

#21 Użytkownik jest niedostępny   Aquarium 

• Gaduła
  • PipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 19 Grudzień 2016 - 22:56

Dźwięk w sumie najlepszy z tego całego dema. Outlast mi nie podszedł i to demo również. Nie przepadam za macaniem wszystkiego po ciemku, a rozjaśnienie obrazu uwypukla całą brzydotę grafiki. Jak na 4 giga plików jeden domek wymodelować i kilka postaci na krzyż to już śmieszne jest.

#22 Użytkownik jest dostępny   ODIN85 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Grudzień 2016 - 05:57

Jak cala gra bedzie polegala na szukaniu pierdol po katach to cienko to widze :thumbdown:

#23 Użytkownik jest niedostępny   SmallTownBoy 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 20 Grudzień 2016 - 06:17

Gierka typowo pod VR. Przeszedłem to demko w dosłownie 10 minut, do tego ogólnie jest słabo imo. Zero akcji, tylko ślamazarne i w ogóle nie straszne bieganie po domu. Jak dla mnie dziadostwo :E

#24 Użytkownik jest dostępny   kafaros 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Grudzień 2016 - 08:29

Dla mnie ma demko klimat, idzie wyczuć momwnt strachu, ale jak ktoś jest fanem zabijania milionów zombi czy podobnego dziadostwa,bez uzywania mózgu czy choćby trochę myślenia to słowo horror uważa tylko za hektolitry krwi i flakow, to gra nie dla niego. Troszkę mi się SH2 przypomina dla mnie demko jak na demko fajne.

#25 Użytkownik jest niedostępny   Jack White 

• Why so serious?
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Grudzień 2016 - 10:51

Zobacz postSmallTownBoy, o 20 Grudzień 2016 - 06:17, napisał(a):

Gierka typowo pod VR. Przeszedłem to demko w dosłownie 10 minut, do tego ogólnie jest słabo imo. Zero akcji, tylko ślamazarne i w ogóle nie straszne bieganie po domu. Jak dla mnie dziadostwo :E

Zobacz postODIN85, o 20 Grudzień 2016 - 05:57, napisał(a):

Jak cala gra bedzie polegala na szukaniu pierdol po katach to cienko to widze :thumbdown:

To jest tylko teaser. Widać od razu że nie macie nawet pojęcia w co gracie. Demko ma na celu pokazać tylko mechanizm gry. RE7 nie jest typowo pod VR bo takie gry wychodziły i będą wychodzić. Przykład Outlast który również jest bardzo dobry. RE7 został przystosowany nie tylko pod układ klawiatury z myszką ale również pada. Natomiast pewne jest że gra w racji tego że poruszamy się w trybie pierwszoosobowym "uzyska" również wsparcie PSVR.

Jeżeli chodzi o samo demko. Można je ukończyć w 5 minut ze złym zakończeniem. Natomiast zakończeń jest dużo więcej. Wy jedynie co zrobiliście to odszukaliście klucz i wyszliście z domu. Ale to nie wszystko. Fani serii znajdą tam coś więcej. Odszukają pięć morderstw jakie odbyły się w tym domostwie, znajdą siekierę, znajdą broń i zmierzą się z ... w piwnicy.

Styl i klimat demka przynosi na myśl takie ekranizacje jak Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną i idealnie oddaje tego klimat. Oddalony od miejskiego gwaru stary dom w którym mieszkają sadystyczni mordercy - kanibale, którzy praktykują zjadanie osobników własnego gatunku. Natomiast sama rodzina Bakerów to zaledwie wstęp do właściwej gry i właściwej intrygi. Jestem pewien, że z czasem w Resident Evil 7 pojawią się podziemne laboratoria, sekrety wielkich korporacji, a także bohaterowie poprzednich części.

Ja jestem oczarowany. Gra dawkuje klimat powoli. Jest sporo szukania, kombinowania, rozwiązywania zagadek i poznawania historii. Oczywiście nie zabraknie również zombie i akcji. Będziemy używać siekiery, strzelać z pistoletów a nawet używać karabinka maszynkowego. Tak właśnie wyglądały pierwsze części Resident Evil. W siódmej odsłonie widać i czuć powrót do tych właśnie korzeni. A jeżeli ktoś woli bezmyślnie strzelać do milionów napierających zombie to polecam Left 4 Dead.

Ten post był edytowany przez Jack White dnia: 20 Grudzień 2016 - 10:55

#26 Użytkownik jest dostępny   kafaros 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Grudzień 2016 - 12:15

@up
Spoilery proszę

#27 Użytkownik jest dostępny   ODIN85 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Grudzień 2016 - 15:05

Zobacz postJack White, o 20 Grudzień 2016 - 10:51, napisał(a):

To jest tylko teaser. Widać od razu że nie macie nawet pojęcia w co gracie. Demko ma na celu pokazać tylko mechanizm gry. RE7 nie jest typowo pod VR bo takie gry wychodziły i będą wychodzić. Przykład Outlast który również jest bardzo dobry. RE7 został przystosowany nie tylko pod układ klawiatury z myszką ale również pada. Natomiast pewne jest że gra w racji tego że poruszamy się w trybie pierwszoosobowym "uzyska" również wsparcie PSVR.

Jeżeli chodzi o samo demko. Można je ukończyć w 5 minut ze złym zakończeniem. Natomiast zakończeń jest dużo więcej. Wy jedynie co zrobiliście to odszukaliście klucz i wyszliście z domu. Ale to nie wszystko. Fani serii znajdą tam coś więcej. Odszukają pięć morderstw jakie odbyły się w tym domostwie, znajdą siekierę, znajdą broń i zmierzą się z ... w piwnicy.

Styl i klimat demka przynosi na myśl takie ekranizacje jak Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną i idealnie oddaje tego klimat. Oddalony od miejskiego gwaru stary dom w którym mieszkają sadystyczni mordercy - kanibale, którzy praktykują zjadanie osobników własnego gatunku. Natomiast sama rodzina Bakerów to zaledwie wstęp do właściwej gry i właściwej intrygi. Jestem pewien, że z czasem w Resident Evil 7 pojawią się podziemne laboratoria, sekrety wielkich korporacji, a także bohaterowie poprzednich części.

Ja jestem oczarowany. Gra dawkuje klimat powoli. Jest sporo szukania, kombinowania, rozwiązywania zagadek i poznawania historii. Oczywiście nie zabraknie również zombie i akcji. Będziemy używać siekiery, strzelać z pistoletów a nawet używać karabinka maszynkowego. Tak właśnie wyglądały pierwsze części Resident Evil. W siódmej odsłonie widać i czuć powrót do tych właśnie korzeni. A jeżeli ktoś woli bezmyślnie strzelać do milionów napierających zombie to polecam Left 4 Dead.

No wlasnie tego pistoletu tylko nie moge znalezc a nie chce yt ogladac :hmm:

#28 Użytkownik jest dostępny   smilehunter 

• AMD, ufam tobie!
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Grudzień 2016 - 16:32

By pistolet zdobyć, musisz odbyć wizytację w piwnicy.
Jeśli ktoś "demo" skończył w 10minut, to pozdro. Nawet jego ułamka nie ogarnęliście :E

#29 Użytkownik jest dostępny   ODIN85 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Grudzień 2016 - 16:37

Bylem w piwnicy ale tam jest szybka akcja i nie ma czasu na rozgladanie :E

#30 Użytkownik jest niedostępny   Jack White 

• Why so serious?
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Grudzień 2016 - 16:37

Zobacz postODIN85, o 20 Grudzień 2016 - 15:05, napisał(a):

No wlasnie tego pistoletu tylko nie moge znalezc a nie chce yt ogladac :hmm:

Spoiler

#31 Użytkownik jest dostępny   ODIN85 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Grudzień 2016 - 16:40

Myslalem ze bron jest gdzies wczesniej wlasnie na to cos w piwnicy :o

#32 Użytkownik jest dostępny   bocieque 

• Death is the road to ave
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Grudzień 2016 - 16:45

Zobacz postJack White, o 20 Grudzień 2016 - 17:37, napisał(a):

Spoiler

Spoiler

#33 Użytkownik jest niedostępny   lukadd 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Grudzień 2016 - 16:53

To demo wbrew pozorom ma wiele tajemnic :E Ja raz przechodziłem na ps4 i raz na pc wczoraj. I jeszcze dzisiaj przynajmniej raz będę grał bo nie wszystko odkryłem. Jak macie możliwość to odpalcie je na TV dużo lepsze wrażenia na dużym ekranie.

#34 Użytkownik jest dostępny   smilehunter 

• AMD, ufam tobie!
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Grudzień 2016 - 16:54

Da się najpierw zdobyć broń palną, a później
Spoiler
?

#35 Użytkownik jest niedostępny   Jack White 

• Why so serious?
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Grudzień 2016 - 17:25

Ta zjawa pojawia zawsze się w nieoczekiwanych miejscach. Raz zauważyłem ją na schodach prowadzących na strych a raz jak schodziłem po drabinie do piwnicy w sekwencji z kasety. Mało tego jest jeszcze kilka innych fajnych motywów jak śmiejące się dzieci, samo poruszające się puszki w kuchni (raz spadła mi ze stołu) czy zamykające się drzwi. Gra ma genialny klimat i wiele sekretów. Jeżeli tak będzie i w pełnej wersji to będzie naprawdę ciekawie. Ja jestem kupiony tym demem więc pewnie będzie zakup premierowy. Nie mogę się już doczekać.

Zobacz postsmilehunter, o 20 Grudzień 2016 - 16:54, napisał(a):

Da się najpierw zdobyć broń palną, a później
Spoiler
?

Tego nie wiem. Ja próbowałem zabić go siekierą ale nie dałem rady więc po prostu uciekłem.

#36 Użytkownik jest niedostępny   bbandi 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 20 Grudzień 2016 - 17:53

Fajne demko, śmiga mi 60fps w 2k na wysokich+
Gram teraz w drugą wersję z "bezpiecznikiem" :D , fajna imersja, RE raczej pod Outlasta nie podchodzi i fajnie bo tam to miałem dość :E

#37 Użytkownik jest niedostępny   Jack White 

• Why so serious?
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Grudzień 2016 - 18:49

Ten motyw Mansona zawsze mi się podobał :cool:

Ten post był edytowany przez Jack White dnia: 20 Grudzień 2016 - 18:49

#38 Użytkownik jest niedostępny   Aquarium 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 20 Grudzień 2016 - 19:19

Właśnie przebiłem się przez demko "na full" według jakiegoś tutoriala na YT i szacun dla każdego, komu by się chciało robić to ręcznie (motyw z wskazywaniem abstrakcyjnych punktów). Gorsze to niż przygodówki point'n'click :>

Ale jedno muszę przyznać - gdyby zrobili następny remake jedyneczki na tym enginie, to byłby paluszki lizać.

Ja po prostu nie trawię gier w stylu slashery a'la Wzgórza mają oczy, zresztą z tego samego powodu Evil Within wogóle mi nie podszedł...

Ten post był edytowany przez Aquarium dnia: 20 Grudzień 2016 - 19:19

#39 Użytkownik jest niedostępny   RMS_84 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 20 Grudzień 2016 - 21:26

Gra ciekawa ale to nie Resident Evil ! 4, 5 i 6 to było coś.

#40 Użytkownik jest niedostępny   Jack White 

• Why so serious?
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Grudzień 2016 - 21:36

Zobacz postRMS_84, o 20 Grudzień 2016 - 21:26, napisał(a):

Gra ciekawa ale to nie Resident Evil ! 4, 5 i 6 to było coś.

A widzisz, a ja twierdze że prawdziwy pełen zagadek i sekretów to był Resident Evil 1, 2, 3 to było coś. I właśnie dlatego Resident Evil 7 przypadł mi do gustu bo choć nastąpiły zmiany w mechanice (tryb pierwszo-osobowy) to jednak całość dużo bardziej nawiązuje do pierwowzoru.

• (33 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ostania »